Hovorí sa, že zdravie máme iba jedno. Skôr či neskôr si to na vlastnej koži uvedomí každý. Začnú sa objavovať drobné problémy, únava, vrásky… S niečím neurobíte nič – napríklad s dedičnosťou. Ale veľa vecí sa ovplyvniť dá. A je len na vás, či sa rozhodnete svoje telo poslúchať a starať sa o neho, aby vám dlho vydržalo zdravé a v dobrej kondícii.

Spomaľuje príznaky starnutia

Od 25. roku života sa obsah kolagénu v ľudskom tele znižuje každoročne o 1,5 %, po 40. roku sa už netvorí skoro vôbec. Vznikajú vrásky, suchá pokožka, stráca sa lesk nechtov a vlasov… Skrátka začínate starnúť. Kolagén je okrem pokožky dôležitou a nenahraditeľnou stavebnou zložkou kostí, kĺbov, svalov, spojivového väziva a šliach.

Kolagén tvorí 30 % celkovej hmoty ľudských bielkovín a až 75 % pokožky. Zaisťuje pružnosť pokožky, minimalizuje vznik vrások, nepretržite obnovuje kožné bunky a hydratuje pokožku.

Čo je pre niekoho prirodzený prejav ľudského tela, je pre nás proces, ktorý je možné spomaliť. Doplnením kolagénu vo vysokej kvalite a množstve, môžete starnutiu predchádzať a zlepšiť si tak kvalitu života.

Vyživuje pleť

Kolagén pre pleť a pokožku funguje ako opora a ako jej výplň. Spevňuje jej hlboké vrstvy a tým ju vypína – zbavuje vás nových vrások a zmäkčuje staré vrásky a strie, takže sú menej viditeľné. Úplne vylieči suché vrásky.

Kolagén vám tiež pomáha uchovávať v pleti vodu – je potom žiarivejšia, plnšia, vypnutejšia. Vyššia hydratácia zjednocuje farebný tón pleti a vyhladzuje jej textúru. Vďaka kolagénu vaša pleť získa vlastnosti, kvôli ktorým si ľudia často kupujú drahé krémy.

Inca Collagen pomáha pri týchto problémoch s pleťou:

 • Mimické vrásky
 • suché vrásky
 • zvädnutá a ovisnutá pleť
 • popraskané žilky
 • začervenaná pleť
 • suchá koža
 • popraskané pery
 • pigmentové škvrny

Ušetrite pri nákupe Inca Collagenu

Nakúpte teraz o 5€ výhodnejšie cez e-shop. Získate dopravu zdarma a tiež darček – balenie vitamínu C pre lepšie vstrebávanie.

Zadajte v e-shope kód: S01000666 a objednajte.

 

Inca Collagen vyživuje vlasy

S pribúdajúcim vekom sa kvalita vlasov zhoršuje. Rednú, padajú, šedivejú, sú lámavejšie a slabšie. Je to práve pre úbytok kolagénu, ktorý v tele od 25 roku veku začína ubúdať a v 40 tke sa už netvorí takmer vôbec.

Vlasy človeka s dostatočnou zásobou kolagénu sú pružnejšie, pevnejšie, lesklejšie, vyživenejšie a majú väčší objem. Tiež majú menší sklon šedivieť, padať a lámať sa. Vlasy tiež po kolagéne rastú znateľne rýchlejšie.

Inca Collagen pomáha pri týchto problémoch s vlasmi

 • Slabý rast vlasov
 • vypadávanie vlasov
 • suché vlasy
 • lámavé vlasy
 • šedivé vlasy

Inca Collagen spevňuje nechty

Aj v nechtoch kolagén s pribúdajúcim vekom klesá. Nechty bez kolagénu sa štiepia, lámu a sú slabé. Doplnenie kolagénu v ľudskom tele má priaznivý vplyv na kvalitu nechtov. Sú potom pevné, pružné a  rýchlejšie rastú.

Inca Collagen pomáha pri týchto problémoch s nechtami

 • Tvrdé nechty
 • krehké nechty
 • štiepiace sa nechty
 • lámavé nechty

Inca Collagen pomáha aktívnemu životnému štýlu

Ak pravidelne cvičíte, tak je pre vás kvalitný kolagén určite tá správna voľba. Kvalitné bielkoviny hrajú významnú úlohu pri budovaní svalovej hmoty a pri regenerácii po cvičení. Ak cvičíte pre redukciu váhy, spevnenie a vyrysovanie, kolagén vám pomôže získať lepšiu elasticitu pokožky.

Užívanie Inca Collagenu nie je proti zásadám racionálnej stravy, práve naopak. Jeho konzumácia sa nevylučuje ani s väčšinou redukčných diét. Inca Collagen je bezlepkový a raw, je vhodný aj pri paleo diéte, pri keto diéte a pri ďalších špeciálnych režimoch, ktoré výrazne neobmedzujú príjem proteínov.

Incapet Collagen

Rovnako, ako sa stal populárnym Inca Collagen pre ľudí, tak sa do povedomia dostáva aj kolagén pre zvieratá, ktorý sme priniesli na trh ako novinku pod názvom Incapet Collagen.

Inca Collagen v tehotenstve a pri dojčení

Inca Collagen je výživový doplnok a ako taký nie je vhodný na užívanie počas tehotenstva. Pri dojčení už žiadne obmedzenia neplatia.

 

Jednoduché a prirodzené riešenie kozmetických problémov

Prejavy starnutia je možné spomaliť užívaním Bio-Aktívneho pitného kolagénu, ako je Inca Collagen. Bio-Aktivita znamená, že má rovnakú molekulárnu štruktúru ako kolagén, ktorú vaše telo produkuje samo, a tak sa efektívne vstrebáva a distribuuje po tele.

Kolagén pre pleť a pokožku funguje ako opora a ako jej výplň. Spevňuje jej hlboké vrstvy a tým ju vypína – zbavuje vás nových vrások a zmäkčuje staré vrásky a strie, takže sú menej viditeľné. Úplne vylieči suché vrásky.

Kolagén vám tiež pomáha uchovávať v pleti vodu – je potom žiarivejšia, plnšia, vypnutejšia a bez suchých vrások. Vyššia hydratácia zjednocuje farebný tón pleti a vyhladzuje jej textúru. Vďaka kolagénu vaša pleť získa vlastnosti, kvôli ktorým si ľudia často kupujú drahé krémy. Ale pokiaľ v pleti chýba niečo, čo tam patrí, prirodzene krásna nikdy nebude.

Prečo kolagén piť? Nie je lepšie používať kolagénové krémy?

Aby sa kolagén dobre vstrebával do organizmu musíte ho piť a musí byť Bio-Aktívny. Na trhu existuje mnoho kolagénových prípravkov. Ale ak nie sú vo forme určenej na konzumáciu zvnútra a Bio-Aktívne, určite nebudú mať rovnako kvalitný efekt na vašu pleť. Kvalitným krémom pleti určite dodáte mnoho potrebných a prospešných živín. Ale keďže samotná molekula kolagénu je príliš veľká, nedostane sa dovnútra cez vrchnú vrstvu kože a časom sa zmyje, alebo zotrie. Preto si kolagén najlepšie a najefektívnejšie doplníte jeho pitím.

 

Inca Collagen je výživový doplnok, ktorý pozitívne ovplyvňuje bunkovú obnovu, regeneráciu a výživu pleti, pokožky, nechtov a vlasov.

 • 100% rybí kolagén v prášku na pitie
 • Prémiový trojzložkový kolagén (obsahuje kolagén typu I, II, III)
 • V dennej dávke až 3000 miligramov
 • Najlepší pomer kvality a ceny
 • Overený zákazníkmi

Teraz ku každému nákupu kolagénu vám pridáme vitamín C pre lepšie vstrebávanie ako darček.

49,00 

Inca Collagen si taktiež môžete kúpiť vo všetkých slovenských lekárňach. Dostupné v slovenských lekárňach

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language

×