Hovorí sa, že zdravie máme iba jedno. Skôr či neskôr si to na vlastnej koži uvedomí každý. Začnú sa objavovať drobné problémy, únava, vrásky… S niečím neurobíte nič – napríklad s dedičnosťou. Ale veľa vecí sa ovplyvniť dá. A je len na vás, či sa rozhodnete svoje telo poslúchať a starať sa o neho, aby vám dlho vydržalo zdravé a v dobrej kondícii.

Ľudské telo a kolagén

Od 25. roku života sa obsah kolagénu v ľudskom tele znižuje každoročne o 1,5 %, po 40. roku sa už netvorí skoro vôbec. Vznikajú vrásky, suchá pokožka, stráca sa lesk nechtov a vlasov… Skrátka začínate starnúť. Kolagén je okrem pokožky dôležitou a nenahraditeľnou stavebnou zložkou kostí, kĺbov, svalov, spojivového väziva a šliach.

Kolagén sa často zmieňuje hlavne v kozmetike a v medicíne. Tvorí 30 % celkovej hmoty ľudských bielkovín a až 75 % pokožky. Zaisťuje pružnosť pokožky, minimalizuje vznik vrások, nepretržite obnovuje kožné bunky a hydratuje pokožku.

Prečo Inca Collagen?

Inca Collagen sa vyrába zastudena jedinečnou metódou, ktorá sa volá hydrolýza. Vďaka nej má rovnakú štruktúru trojitej špirály ako kolagén v ľudskom tele. Zásluhou tejto podobnosti dôjde k jeho efektívnemu vstrebaniu a spracovaniu. Telo s ním zaobchádza rovnako, ako by si ho vyrobilo samo. Táto vlastnosť sa u výživového doplnku označuje ako Bio-Aktivita.

Odpoveď na otázku prečo Inca Collagen teda znie: pretože je Bio-Aktívny a v dennej dávke sa nachádza celých 3 000 mg kvalitného kolagénu. Vďaka Bio-Aktivite a vysokému množstvu v dennej dávke sa na českom a slovenskom trhu radí medzi najsilnejšie produkty.

Ušetrite pri nákupe Inca Collagenu

Využite teraz zľavu v hodnote 5€ pri nákupe cez e-shop. Získate dopravu zdarma a tiež darček – balenie vitamínu C pre lepšie vstrebávanie.

Zadajte v e-shope kód: S22000444 a objednajte.

 

Inca Collagen a zdravá strava

Užívanie Inca Collagenu nie je proti zásadám racionálnej stravy, práve naopak. Jeho konzumácia sa nevylučuje ani s väčšinou redukčných diét. Inca Collagen je bezlepkový a raw, je vhodný aj pri paleo diéte, pri keto diéte a pri ďalších špeciálnych režimoch, ktoré výrazne neobmedzujú príjem proteínov.

Inca Collagen a cvičenie

Ak pravidelne cvičíte, tak je pre vás kvalitný kolagén určite tá správna voľba. Kvalitné bielkoviny hrajú významnú úlohu pri budovaní svalovej hmoty a pri regenerácii po cvičení. Ak cvičíte pre redukciu váhy, spevnenie a vyrysovanie, kolagén vám pomôže získať lepšiu elasticitu pokožky.

Inca Collagen v tehotenstve a pri dojčení

Inca Collagen je výživový doplnok a ako taký nie je vhodný na užívanie počas tehotenstva. Pri dojčení už žiadne obmedzenia neplatia.

Starostlivosť o pleť

 • Suché vrásky
 • Mimické vrásky
 • Zvädnutá a ovisnutá pleť
 • Prejavy starnutia
 • Popraskané žilky
 • Začervenaná pleť
 • Suchá koža
 • Popraskané pery
 • Pigmentové škvrny

Kolagén napomáha starostlivosti o vašu pleť

Zo všetkých strán na nás útočia fotky krásnych ľudí so sviežou a žiarivou pleťou. Krásna pokožka je zdravá pokožka. Ale ako ju docieliť? Pre starostlivosť o pleť je veľmi dôležitá správna výživa, ktorá vám môže ušetriť veľa peňazí, ktoré by ste utratili za omladzujúce krémy a ďalšie prípravky.

Aby vaša pleť bola krásna, potrebuje mať dostatok kolagénu. Kolagén tvorí až 70 % všetkých bielkovín kože a s vekom sa z nej vytráca. Práve kolagén je zodpovedný za jej vypnutie, hladkosť a mieru hydratácie. Kým má vaša pleť málo kolagénu, nemôžete čakať, že bude žiarivá, že vám zmiznú vrásky, ubudnú pigmentové škvrny a ďalšie problémy.

Jednoduché a prirodzené riešenie kozmetických problémov

Prejavy starnutia je možné spomaliť užívaním Bio-Aktívneho pitného kolagénu, ako je Inca Collagen. Bio-Aktivita znamená, že má rovnakú molekulárnu štruktúru ako kolagén, ktorú vaše telo produkuje samo, a tak sa efektívne vstrebáva a distribuuje po tele.

Kolagén pre pleť a pokožku funguje ako opora a ako jej výplň. Spevňuje jej hlboké vrstvy a tým ju vypína – zbavuje vás nových vrások a zmäkčuje staré vrásky a strie, takže sú menej viditeľné. Úplne vylieči suché vrásky.

Kolagén vám tiež pomáha uchovávať v pleti vodu – je potom žiarivejšia, plnšia, vypnutejšia a bez suchých vrások. Vyššia hydratácia zjednocuje farebný tón pleti a vyhladzuje jej textúru. Vďaka kolagénu vaša pleť získa vlastnosti, kvôli ktorým si ľudia často kupujú drahé krémy. Ale pokiaľ v pleti chýba niečo, čo tam patrí, prirodzene krásna nikdy nebude.

Prečo kolagén piť? Nie je lepšie používať kolagénové krémy?

Aby sa kolagén dobre vstrebával do organizmu musíte ho piť a musí byť Bio-Aktívny. Na trhu existuje mnoho kolagénových prípravkov. Ale ak nie sú vo forme určenej na konzumáciu zvnútra a Bio-Aktívne, určite nebudú mať rovnako kvalitný efekt na vašu pleť. Kvalitným krémom pleti určite dodáte mnoho potrebných a prospešných živín. Ale keďže samotná molekula kolagénu je príliš veľká, nedostane sa dovnútra cez vrchnú vrstvu kože a časom sa zmyje, alebo zotrie. Preto si kolagén najlepšie a najefektívnejšie doplníte jeho pitím.

Starostlivosť o vlasy a nechty

 • Rast vlasov
 • Vypadávanie vlasov
 • Nekvalitné vlasy
 • Starostlivosť o nechty
 • Tvrdé a krehké nechty
 • Štiepiace sa a lámavé nechty

Kolagén vám pomôže ku kvalitnejším vlasom a nechtom

S pribúdajúcim vekom sa kvalita vlasov a nechtov zhoršuje. Vlasy rednú, padajú, šedivejú, sú lámavejšie a slabšie. Nechty sa štiepia, lámu a sú slabé. Ale prečo? Je to práve pre úbytok kolagénu – základnej stavebnej bielkovine ľudského organizmu, ktorá v tele od 25 roku veku začína ubúdať a v 40-45tke sa už netvorí takmer vôbec.

Čo je pre niekoho prirodzený prejav ľudského tela, je pre nás proces, ktorý je možné spomaliť. Doplnením kolagénu vo vysokej kvalite a množstve, môžete starnutiu predchádzať a zlepšiť si tak kvalitu života. Kolagén nie je v tele iba kvôli pekným vlasom a nechtom.
Kolagén tvorí až 70 % bielkovín kože a nachádza sa aj v samotných vlasoch a nechtoch. Jeho pravidelným užívaním si preto môžete zabezpečiť aj ich lepšiu kvalitu a pružnosť.

Kolagén a vlasy

Vlasy človeka s dostatočnou zásobou kolagénu sú pružnejšie, pevnejšie, lesklejšie, vyživenejšie a majú väčší objem. Tiež majú menší sklon šedivieť, padať a lámať sa. Vlasy tiež po kolagéne rastú znateľne rýchlejšie.

Kolagén a nechty

Doplnenie kolagénu v ľudskom tele má priaznivý vplyv na kvalitu nechtov. Sú potom pevné, pružné, rýchlejšie rastú, menej sa lámu a nie sú krehké a neštiepia sa.

Balenie obsahuje 90 000 miligramov hydrolyzovaného kolagénu. Obsahuje 30 zlatých vrecúšok po 3 000 miligramoch. Vydržia vám mesiac.

Ku každému nákupu darček zdarma! Do každej zásielky Vám pridáme jedno balenie vitamínu C.

45,00 

Inca Collagen si taktiež môžete kúpiť vo všetkých slovenských lekárňach.

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language