Spokojní používatelia

Jana Pištejová

módna návrhárka

Ja nedám dopustiť na INCA Collagen. Pretože je morský, 100% čistý prírodný a bez prísad. Z vlastnej skúsenosti môžem potvrdiť, že pokiaľ ho užívate dlhodobo a v správnej forme, dokáže s vašim telom doslova zázraky. Nie nadarmo sa asi kolagén prezýva bielkovinou mladosti. Vyhladí vrásky, výrazne zlepšuje elasticitu kože, pozitívne vplýva na kĺby, vlasy…Mne po INCA kolagéne vlasy rastú doslova ako z vody, koža je krásna elastická

Zuzana Šutjak

Make up artist

Netreba ho bozkávať, treba ho piť a potom uvidíte zázrak

Soňa Štefková

modelka

Viete ako sa sa hovorí pozor na želania, môžu sa splniť? Asi mesiac dozadu v Ázíí ma pri cvičení začali pobolievať kolená a ja som si sľúbila že po návrate to musím nejak vyriešiť.Odmalička mám totiž problémy s kĺbami. No a po návrate na Slovensko som hneď dostala do daru túto úžasnú vecičku. Kolagén je skvelý prípravok a okrem toho že pomáha kĺbom, hojí jazvy, stará sa o elasticitu pokožky, redukuje celulitídu a vraj sa pri ňom aj chudne. Okrem toho je výborný aj ako univerzálny prostiredok na krásu: pleť, vlasy, aj nechty. A hlavne!!! Je čisto prírodný.

Andrea Verešová

Topmodelka

Z výživových doplnkov som si veľmi obľúbila Inca Collagen. Jedinečný prírodný prípravok na krásnu pleť a zdravé vlasy, pevné, pružné nechty a kĺby. Vrelo doporučujem.

Sisa Sklovská

Užívam ho a som spokojná

Lucia Mokráňová

osobná trénerka a modelka

Pravidelne každé ráno som pila kolagén a výsledok sa dostavil. Najviac sa to odrazilo na mojej pleti a necítim žiadnu bolesť kolien,dala som ho aj babičke:) Pevné nechty,pokožka,VLASY! Najviac si ho musím vychváliť na tvári, pretože keby mi to niekto povedal pred tým,tak by som neverila. Rozžiarená a vypnutá pleť, ale akože vážne!:) Vyskúšajte.

Miriam Kalisová

Televízna moderátorka

Pred pár mesiacmi som začala mať prvý raz v živote problém s pleťou…odvtedy sa snažím dať ju do poriadku a pomalými krôčikmi sa mi to už aj darí..netušila som, že to bude beh na dlhú trať, ale je to tak a ešte stále nie som naspäť v mojom normálnom móde…všimla som si, že sa všetky ženy zbláznili do kolagénu, len tých je už toľko druhov, že sa v tom človek nevyzná. Ja som na odporúčania skúsila Inca Collagen, 100 % morsky bioaktívny kolagén. Pijem ho už pravidelne skoro 2 mesiace každé ráno . Páči sa mi, že nepoužili žiadne
maskovače chuti a tým pádom je pre mňa ich zloženie o to atraktívnejšie..pleť mám hydratovanejšiu a rýchlejšie sa hojí a verím, že sa do leta dám úplne do poriadku.

Zuzana Plačková

modelka

Pokožku a pleť krásne hydratuje, znižuje tvorbu vrások a akné a je dobrý pomocník proti celulitíde

Veronika Machyniaková

biatlonistka

V sychravom počasí som mávala problémy so začervenanou pokožkou. Teraz keď užívam Inca Collagen je to oveľa lepšie. A moje vlasy ani nehovorím. Konečne sa cítim spokojnejšia.

Diana Hô Chí

licencovaná trénerka bodyART

Na kolagén sa pozerám z dvoch uhlov. Ako žena a ako trénerka. Ako žena chcem samozrejme vyzerať čo najdlhšie mlado, mať krásnu pleť, vlasy, pokožku, takže všetko, čo mi k tomu dopomôže má u mňa veľké plus. No a ako trénerka viem, že sa treba starať o svoje telo. Prednedávno som si zlomila počas tréningu fibulu a nasadila som si kolagén. Pán doktor ma pochválil ako sa mi pekne kosť zrastá, a verím, že k zhojeniu, dopomohol aj kolagén.

Marcela Šarvaicová

atestovaná farmaceutická laborantka a certifikovaná kozmetička

Primárne som začala užívať kolagén najmä kvôli mojim večne pukajúcim kolenám a krehkým nechtom. Musím potvrdiť, že už po mesačnej dávke Inca Collagenu som sa začala cítiť výborne. Moje kolená pukajú menej, nechty mám pevnejšie a okrem toho ma veľmi potešila aj skutočnosť, že mi pomohol predísť operácii ruky na jednodňovej chirurgii, nakoľko vďaka nemu sa mi krásne začal vstrebávať ganglióm, ktorý mi vznikol na ruke z dôvodu jej presilenia.

Alena Čabáková

matka a vydavateľka webového magazínu

Moje vlasy sú však úplne inou pesničkou. Po dvoch mesiacoch užívania kolagénu práve na nich vidím väčšie zmeny. Sú pevnejšie, menej sa lámu a ľahko sa udržiavajú v peknom tvare. Som si nimi taká spokojná, ako asi nikdy predtým a skutočne si to užívam. Za to, že som sa rozhodla užívať Inca Collagen, mi s odstupom času ďakuje aj moja pleť. Tá bývala prakticky nonstop dehydrovaná, no aj to je už len minulosťou.

Danka Kmeťová

zakladateľka Akadémie krásy

S Inca Collagenom som začala len nedávno a už pozorujem prvé výsledky. Vlasy majú lepšiu kvalitu a pleť je pružnejšia. Už od malička mi vždy pri pohybe „praskali“ kĺby, odkedy užívam Inca Collagen pozorujem zlepšenie.

Martina Grešová

miss a móda návrhárka

Moje vlasy mávam v katastrofálnom stave a viem, že len Inca Collagen je cesta pre ich ozdravenie.

Jozef Lohyňa

Slovenský reprezentant v zápasení

Inca Collagen užívam už dlhodobo. Pomohol mi na kolená a kĺby, ktoré sú pri zápasení extrémne namáhané.

Patrik Kubiček

pohybový kouč

Viem o účinkoch kolagénu na ľudské telo, no teraz som potreboval do tela doplniť zvýšenú dávku v rámci regenerácie.

Miriam Princz

„Aktívne športujem a v poslednej dobe som dosť cítila bolesť v kolene. S Inca Collagenom je to v pohode. 100 % sa budem k nemu vracať.“

Mirka Vagaská

Pred 2 mesiacmi som mala vážnejšiu operáciu kolena a keďže som chcela niečo naozaj účinné, tak som skúsila Inca Collagen. A musím uznať, že som sa mýlila, keď som si myslela, že je to len platená reklama, keďže som videla ako ho odporúča veľa celebrít. Ja som však obyčajný človek a mne teraz keď rehabilitujem úplne pomáha. Koleno a hlavne jazvy sa lepšie a rýchlejšie hoja, dokonca mám pritom aj pleť, nechty a vlasy kvalitnejšie a krajšie. Ja som veľmi spokojná a odporúčam všetkým známym.

Erika Smolenová

Vlásky a nechtíky mi rastú rýchlosťou blesku a ja som šťastná, že konečne niečo funguje. Jupiii. Moje skúsenosti sú len pozitívne a možem povedať top.“

Adriana Loj

Mala som problém s praskaním v kolenách. Po mesiaci užívania Inca Collagen mi to prešlo úplne. Je výborný aj na regeneráciu po cvičení. Aj moja pleť je na tom lepšie. Netvoria sa mi šupinky a nieje taká stiahnutá.

David Meszároš

Pre mužov, ktorí vedia, že starostlivosť o seba nieje žiadna zšenštilá záležitosť, ale že im môže priniesť len dobré výsledky

Lucia Lekárová

folklórna tanečnica

Každá rozumná žena vie, že krása a spokojnosť pramení zo zdravého a vyživeného tela. Ja už nerobím ústupky a vsádzam na kvalitu. Moje kríže, pleť aj vlasy milujú Inca Collagen.

Sylvia Sulik

Makeup artistka

„S Inca Collagenom som bola veľmi spokojná. Pomohol mi s rastom mojich vlasov a úplne mi zmizli malé podkožné pupáčiky. Mamina ho tiež používala a na nej som tie výsledky videla lepšie, keďže mne ešte kolagen pracuje viac ako jej. Zlepšila sa jej pleť a nechty.“

Zuzana Barková

Fashion blogger Zrzkastyle

Mám 34 rokov, ale málokto mi ich tipuje. Vďačím za to Inca Collagenu, ktorý mi pomáha zachovať zdravú a mladícku pleť a oddialiť torbu vrások. Prednedávnom som mala popáleninu druhého stupňa, ktorá sa mi lepšie zahojila aj vďaka kolagénu.“

Shirley

Ja ho odporúčam aj svojim zákazníčkam, nakoľko ho mám vyskúšaný nie len na sebe alebo zákazníkoch, ale aj na vážnejšom probléme aký sme mali doma. Mojej tete tak padali vlasy že to bolo až strašidelné a na doktora, no najprv sme vyskúšali tento collagen 3 mesiace užívania s tým že sme podstrihávali vlasy každý mesiac 1cm po 3 mesiacoch vlasy prestali padať úplne minimum vypadlo.Bolo to až neuveriteľné.

Denisa Vyšňovská

Miss Universe 2015

Mám len 23 rokov, ale myslím na starnutie už dopredu a posilňujem kolagénom pokožku a prevenciu proti vráskam.Navyše ma na ňom baví, že si ho môžem zobrať kamkoľvek so sebou. Je jedno kedy a kde som, stačí ho len vypiť.

Marika Časnochová

modelka

Vďaka tomuto úžasnému kolagénu sa mi zlepšila nielen kvalita pleti, ale aj vlasov. Pri mojej práci je však moja pleť kľúčová, čo bol zároveň môj jediný problém. Už po prvom mesiaci užívania si toto výrazné zlepšenie všimli všetci moji kamaráti a známi. Touto cestou by som sa chcela poďakovať mojej kamarátke, ktorá mi Inca Collagen odporučila.

Lucia Roberts

Beauty blogger Drew

Mám síce len 29 rokov, no ak sa malo hýbem, veľmi to cítim keď ráno nerozhýbaná idem dolu po schodoch. Nie že by ma kĺby boleli, ale to lupkanie ma znepokojuje. S Inca Collagenom ktorý je veľmi pohodlný na pitie a dávkovanie som spokojnejšia. Toto moje lupkajúce kolená potrebovali.

Silvia Cisáriková

Fashion blogger Sissque

Pre mňa najlepšia a viditeľná výhoda je to, že celkovo zlepšuje stav pleti, po dlhodobejšom užívaní mi eliminoval tmavé kruhy pod očami, ktoré mám dedičné a celkovo mi do tváre prinavrátil rozjasnenie.

Ďalšie skvelé referencie

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language