Prečítajte si skúsenosti s Inca Collagenom a Incapet Collagenom od ozajstných používateľov, ktorým náš produkt pomohol zlepšiť kvalitu života. Recenzie nám píšu sami ľudia, vybrané sme s ich súhlasom publikovali.

Rebel Žena

PR manažérka

Jeden z najhlavnejších a najviditeľnejších prejavov na mojom tele je ten, že keď som sa rozhodla cvičiť a to kombinácia posilňovanie vs. beh, tak som nepociťovala žiadnu bolesť kolien a kĺbov, ako tomu bývalo predtým.

Moja pleť nepotrebuje v zime toľko starostlivosti ako kedysi a nemusím sa každý deň premazávať hydratačnými krémami. A v neposlednej rade mi prestalo vypadávať toľko vlasov a moje nechty spevneli a ja nemám problém mať na nich gélové nechty, ktoré sa neodlepujú.

Kolagen Inca Collagen

Slávka

zákazníčka

Už po tretíkrát som si v Inca Collagen objednala Najvýhodnejší balíček 4+1 zdarma, ku ktorému mi bol opäť pribalený vitamín C, vzorka pre domáceho miláčika a praktický zápisník.
Po troch mesiacoch ma ako bonus potešili pevnejšie nechty, ale užívam ho najmä preto, lebo som už vyskúšala veľké množstvo rôznych kolagénov, no tento skutočne zabral na boľavý kĺb! Môžem pokojne spať a bolesť nemám ani cez deň, takže operáciu kĺbu sa mi podarilo oddialiť a tajne dúfam, že sa jej možno aj vyhnem ;-).

kolagén zákazník

Kvetka Pagáčová

spokojná zákazníčka

Len vám chcem dať vedieť, že mi prišlo dnes už druhé balenie Inca Collagenu, som maximálne spokojná, neviem či je to ešte možné po mesiaci užívania, ale ozaj sa mi zlepšila pleť a aj vlasy sa mi konečne začínajú prebúdzať k životu, tak s kúrou pokračujem ďalej.

Eva Kopaničáková

copywriterka

Už po mesiaci užívania Inca Collagen som si všimla výrazne pevnejšie nechty. S tými mám po celý život problém, keďže sa štiepia, sú krehké a lámu sa. S užívaním Inca Collagen sa moje nechty stali výnimočne pevné, aké som nikdy predtým nemala. Pozitívom bolo aj to, že sa mi rýchlejšie hojili ranky a poškodenia v okolí nechtov. Nechty mi aj rýchlejšie rástli.
Zmenu som pozorovala aj na vlasoch. Po tridsiatke mi začala línia vlasov viditeľne ustupovať najmä v oblasti kútov, v čase užívania Inca Collagen však táto oblasť opäť viditeľne zarastala vlasmi. Takže za mňa – palec hore.

Aty Béreš

hudobník

Tak môžem prezradiť, že v decembri som už skoro nechodil. Bolesť bedrového kĺbu bola tak silná, že som skoro skapal. Pri chodení mi normálne “vypínalo” nohu. Áno ujo doktor potvrdil fajnowu artritídu a ja reku čo fčul. Hádam si nenechám meniť kĺb takto mladý…
A tak som prečítal celý internet a zistil som, že existuje nejaký kolagén a že to vraj funguje. A veru, musím povedať, že to nie je oser. V polke decembra som ledva chodil a teraz, v polke januára, bolesti síce stále mám, ale nie sú ani polovičné a stále slabnú. Niežeby som mal radosť z toho, že si musím 3x denne niečo dávkovať, a lacné to teda nie je… ale ak to má mať takýto účinok (za prvý mesiac poctivého brania slušný), vydržím. A vraj aj vrásky zmiznú 🙂
A ešte, že si treba dobre vyberať, lebo nie každý kolagén funguje… Ja som si vybral tento morský Inca Collagen.
recenzia na kolagen

Paula Rovná

spokojná zákazníčka

Zatiaľ užívam druhé balenie Inca Collagenu a som s ním nadmieru spokojná. Už teraz vidím výsledky – mám jasnejšiu a napnutejšiu pleť, menej vrások i ostatných nedokonalostí. V prvom rade som ho ale začala užívať kvôli vypadávaniu vlasov a ich zlej kvalite. Už po takomto krátkom čase mi vlásky zhustli a prestali sa lámať. Po troch detičkách som užívala rôzne vitamíny, toniká na vlasy aj rôzne šampóny, ale až Inca Collagen mi pomohol. Výhodou je aj jednoduché užívanie, kedykoľvek počas dňa do pohára s vodou. Určite budem s užívaním pokračovať a vrelo odporúčam.

Millynka

mamička

O svoju pleť som sa nikdy nejako extra nestarala, keďže som s ňou nemala problémy. Prvé viditeľné zmeny však prišli krátko po 30ke, po narodení mojej dcérky. Začali mi v chumáčoch vypadávať vlasy a prerušovaný spánok, spojený s vyčerpaním, urobil svoje aj na pleti. Hľadala som rýchlu a hlavne časovo nenáročnú záchranu. Už po pár vrecúškach bola pleť žiarivejšia a po pár týždňoch bádam aj nové “babyhair”. Inca kolagén sa stal mojou každodennou rutinou a mojim tajným elixírom krásy, ktorý so sebou nosím aj v kabelke. Pre mňa má úplne neutrálnu chuť, a tak ho najčastejšie pijem rozpustený vo vode. Na Incu sa namotal aj môj manžel, ktorý má zo športu problémy s kolenom a kamarátky, ktoré zlaté vrecúška ihneď zaujali a chceli vedieť viac.

recenzia na kolagen pre psy

Paula Jablonovská

zákazníčka

Ahojte, chcem sa podeliť o skúsenosť. Tento kolagén zmenil môjmu yorkimu život. Ako väčšinu yorkšírov, aj toho môjho trápia kĺby. Asi pred troma mesiacmi zle skočila z postele a mala problém so zadnou labkou. Zverolekárka sa, samozrejme, o Sandy výborne postarala, ale labka ju trápila aj naďalej. Môj kamarát mi odporučil IncaPet Collagen. Šla som do toho. Milo ma prekvapilo, že Sandy tento kolagén hneď zachutil, nerobil jej žiadne problémy s trávením a po dvoch týždňoch prestala krívať a je opäť spokojný psík. Ak máte podobný problém, určite ho odporúčam všetkým havinom.

Miriam

spokojná užívateľka

Kolagén som začala užívať ešte počas vysokej, kedy som dosť intenzívne cvičila. Za tie roky mi veľa krát pomohol s bolesťou kĺbov. Okrem iného mi pomáha na vlasy a pleť. Na chuť sa dá zvyknúť. Môj tip je pridať si ho do džúsu alebo iného sladkého nápoja, kde sa úplne stratí :).

Mária Mráziková

spokojná zákazníčka

Už dlhšie ma trápia rednúce vlasy, čo bolo aj jedným z dôvodov, prečo som sa rozhodla Inca Collagen vyskúšať. S odstupom času môžem napísať, že mi vlasy menej vypadávajú a čo je najhlavnejšie, sú lesklejšie. To ma ako ženu najviac potešilo. Rovnako príjemným prekvapením však bol pre mňa účinok Inca Collagenu na pohybový aparát. V minulosti som mala problémy s platničkou, v dôsledku čoho som často pociťovala bolesti chrbtice. Tie sa síce nevytratili úplne, no rozhodne nie sú také časté a intenzívne ako predtým.

Daniela Ivanová

Už po prvých dňoch som pociťovala zlepšenie vlasov a nechtov a tak isto sa vyriešil môj hlavný problém – bolesť kolien. Po pár dňoch užívania si musím zaklopať, nepociťujem vďaka Inca Collagen žiadne bolesti.

Ak hľadáte vhodný kolagén, ktorý by vám mohol pomôcť, tak práve Inca Collagen by mohol byť tou správnou voľbou. Za mňa rozhodne veľmi zaujímavý produkt, o ktorom je dobré vedieť. Dámy – a pre našu krásu (a samozrejme i zdravie) – úplne skvelá voľba!

Kolagen Inca Collagen

Slávka Brontvajová

zákazníčka

Veľká spokojnosť.  Vrásky sa zjemnili, pleť mám pružnejšiu a to ho pijem necelý mesiac. Ďakujem.

recenzia na kolagén

Eva Stalder

blogerka

Kolagén je vraj bielkovinou mladosti a jeho dodávanie telu po 20. roku života dokáže výrazne zlepšiť stav pleti, vlasov a nechtov. Pre mňa je to však len taká čerešnička na torte… Od útleho detstva mám rozbité bedrové kĺby na kašu a dodnes sa úspešne vyhýbam operácii. Robím cielene všetko preto, aby ma pod nôž nedostali. Dopĺňanie kolagénu je jednou z mojich zbraní. Ďakujem za trojmesačnú kúru @incacollagen!!! Dostala som naozaj účinný produkt, ktorý mi zlepšil kvalitu života. Tí, čo ma osobne poznajú, dobre vedia, o čom hovorím. Keď bolestivo cítite každý krok a dopĺňanie kolagénu vám prinesie úľavu od bolesti, to je už ozaj vec! “Kdo maže, ten jede!!!”

skusenost s kolagenom

Michaela Kapustová

Fashion blogerka

Užívam ho mesiac a vlasy mi naozaj prestali padať. Super mi pomohol. A ako bonus mám krajšiu pleť a prvá zima, čo sa mi nelámu nechty! Som s ním veľmi spokojná.

Ivana

tanečníčka

Tanec je moja vášeň. Od baletu cez contemporary po latino, je to láska. A aby som sa jej mohla venovať čo najdlhšie, potrebujem zdravé a pevné kĺby. Preto je Inca Collagen moja voľba.

Jana Šimkovičová

matka, športovkyňa

Bez kolagénu by som nemohla športovať tak, ako mi srdce piští. Inca Collagen mi pomáha, aby moje kĺby fungovali ako hodinky. Navyše sa stará o moje vlasy, ktoré po neuveriteľnom vypadávaní počas oboch kojení dostali riadne zabrať. Inca Collagen je mojou každodennou súčasťou.

Michaela Kušnírová

spokojná zákazníčka

Som veľmi spokojná a milo prekvapená, unavená,mdlá pleť po 1 balení žiarila a bola napnutá, menej aj bolí chrbát a hlavne sa cítim menej unavená, vlasy prestali vypadávať teraz po 3 balení. Za mňa jednoznačne super výrobok, treba len trpezlivosť a vydržať, výsledky sa určite dostavia. Mám to odskúšané na vlastnej koži tak viem, že sa oplatí.

Inca Collagen recenzie

Mirka Vagaská

spokojná užívateľka

Pred 2 mesiacmi som mala vážnejšiu operáciu kolena a keďže som chcela niečo naozaj účinné, tak som skúsila Inca Collagen. A musím uznať, že som sa mýlila, keď som si myslela, že je to len platená reklama, keďže som videla ako ho odporúča veľa celebrít. Ja som však obyčajný človek a mne teraz keď rehabilitujem úplne pomáha. Koleno a hlavne jazvy sa lepšie a rýchlejšie hoja, dokonca mám pritom aj pleť, nechty a vlasy kvalitnejšie a krajšie. Ja som veľmi spokojná a odporúčam všetkým známym.

pán Kordiak

Pani manželka Lucia o svojom manželovi, ktorý užíval kolagén: Naozaj je vynikajúci. Manžel mal dosť veľké bolesti kolien, a to je ešte dosť mladý, trvalo to dlhšie ,cez 3 mesiace, kým tá bolesť ustúpila, ale teraz si veľmi pochvaľuje, keď urobí podrep, absolútne ho to nebolí, nie ako predtým. Nevie si ho vynachváliť, prestalo ho bolieť v kolene a dokonca aj opeknel 🙂

Jarmila Virágová a vodiaci psík Evitka

Naša Evitka začala v siedmich mesiacoch krívať a po vyšetreniach jej bola diagnostikovaná osteochondróza – OCD. Testujeme Incapet Collagen ako jej pomôže.

Evitka je pohyblivejšia a vôbec sa nešetrí. Neviem posúdiť lekárske hľadisko, ale bola trochu menej pohyblivá ako teraz.

Sabína Šálová

chovateľka

Hľadala som čistý produkt na skvalitnenie regenerácie a prevenciu kĺbov pre psy v záťaži. Svojim zložením ma oslovil práve Incapet Collagen. Po prvom mesiaci užívania vidieť zmenu na kvalite odrastených pazúrov – aj to je pre nás dôležitý faktor, keďže psy behajú v rôznych terénoch a poškodený pazúr pre nás znamená tréningovú prestávku. Verím, že prispeje k dlhej športovej kariére bez zranení.

Silvia Plecháčková a Abby

Abby, 14 ročná fenka havanského psíka, behá ako šteniatko. Dokonca aj kvalita srsti sa jej zlepšuje a má ju lesklejšiu. Takže u nás spokojnosť maximálna.

Lucka a koník Gandalf

Gandalf trpieva bolesťami, ktoré súvisia s opotrebovaným chrupom a kĺbami. Neraz ťažko vstával, odmietal pohyb a málo žral. Dozvedela som sa, že na zvýšenie vitality a zmiernenie bolesti zvierat pomáha kolagén. Objavila som výživový doplnok Incapet Collagen. Po troch mesiacoch každodenného užívania sáčku kolagénu už sa dokáže opäť s ľahkosťou postaviť na nohy, behať a robiť radosť celej našej rodine. Sme šťastní, že Gandalf menej trpí bolesťami zubov a zlepšuje sa mu aj kvalita srsti.

Dagmar a sučka Eliška

Eliška sa narodila s vrodenou vadou, má skoliózu chrbtice. Absolvovali sme s ňou radu vyšetrení, pravidelne dochádzame na K-Laser terapiu, má rôzne druhy masážnych terapií a hydroterapiu mala tiež. Naozaj veľké zmeny sa začali diať, keď som začala pridávať Eliške kolagén. Vlastne my ho užívame všetci:) Eliška akoby zosilnela, nemá už stuhnuté svalstvo a je vidno, že si užíva viac život. Konečne sa z nej stal psík, ktorý môže behať a je dokonca aj niekedy rýchlejší, než normálni hafani a moje srdce spieva radosťou, že konečne je zdravá a šťastná. Veterinár povedal, že sa jej neskutočne polepšilo. A hovoria to všetci, ktorí nás poznajú. To je tak nádherný pocit šťastia a ja vám za to ďakujem!

(aktualizácia o pár mesiacov:) Eliška sa má k svetu a veterinár povedal, že rozmýšľa, že jej už nebude predpisovať tabletky na jej problémy s chrbticou, pretože jej je super. Eliška už ani nechce chodiť k veterinárovi ? Veterinár povedal, že je to dobré znamenie, pretože vie, že jej je lepšie. Aj terapie sa nám zredukovali na každých 5-6 týždňov, čo je super. A tiež som presvedčená, že začala viac vymýšľať, akoby chcela dobehnúť ten čas, keď ešte ako šteniatko bola v bolestiach a nemohla. Energie má na rozdávanie a hrabe záhradu a ja sa chichocem na nej aj spolu s manželom. Je to lepšie ako sledovať televíziu.

Fenky Blackie, Safirka a Niraya

Nikol Pospíšilová, chovateľská stanica Bohemian Crystals

Máme za sebou mesiac užívania morského kolagénu od IncaPet Collagen. Myslím, že väčšie zhodnotenie budem môcť robiť až po niekoľkomesačnom užívaní, ale za tento mesiac môžem určite povedať, že sa mi zdá, že sa všetkým našim psím dievčatám o niečo zlepšila srsť, je hebkejšia a vyzerá lepšie – napríklad Blackie mala aj kožu pred užívaním dosť suchú a teraz vidím rozdiel. Tiež posledné týždne naša seniorka Blackie (14 rokov) krásne ožila, je super vidieť, ako sa vždy radostne so štekotom prebehne ♥, myslím, že spojením IncaPet Collagen a prichádzajúcej jari to robí skvelú kombináciu. U našich mladších aktívnych chodských báb zas príchod jari znamená zvýšenie aktivít – začíname poriadne s tréningom agility, frisbeečka a behu pri bicykli, u nich je IncaPet Collagen pomocníkom pre prevenciu pred našou náročnou sezónou. Za nás zatiaľ veľká spokojnosť a teším sa na ďalšie mesiace 🙂

Kolagen Inca Collagen

Ušetrite pri nákupe Inca Collagenu

Nakúpte teraz o 5€ výhodnejšie cez e-shop. Získate dopravu zdarma a tiež darček – balenie vitamínu C pre lepšiu syntézu kolagénu.

Zadajte v e-shope kód: S01000666 a objednajte.

pozitívne skúsenosti na Inca Collagen

Jaja Maderová

spokojná užívateľka

Ja som Inca Collagen užívala a užívať budem. Veľmi mi počas jedného aj druhého tehotenstva aj popri dojčení padali vlasy, že som mala v kútoch normálne plešinky. Po dvoch mesiacoch užívania som mala vlasy na nerozoznanie. Tak aj kvalita pleti sa zlepšila a spevneli mi nechty. Za mňa je TOP.

Mne váš výrobok zachránil vlasy, mne bolo do plaču, som bola normálne plešatá. Teraz mam tak dlhé a husté vlasy aké som za celý život nemala. Chápem, že každý má inú skúsenosť ale ja nedám na Inca Collagen dopustiť.

recenzia uzivatela na kolagen

Daniela Revayová

spokojná zákazníčka

Po pôrode mladšej dcéry mi podobne ako mnohým iným ženám vypadlo množstvo vlasov. Po čase sa padanie zastavilo, ale keď som ani po roku užívania rôznych vitamínových doplnkov nevidela takmer žiadny výsledok, hľadala som ďalej. Natrafila som na Inca Collagen, ktorý som mohla užívať aj počas dojčenia, čo mi veľmi vyhovovalo. Moje nadšenie trochu opadlo, keď som po doužívaní prvej krabičky nevidela takmer žiadny efekt, ale keďže sa odporúča trojmesačná kúra, pokračovala som ďalej. Po druhom mesiaci mi už viditeľne začali dorastať vlasy na vypadaných miestach a po doužívaní tretej krabičky ma moja kaderníčka privítala so slovami: wow, Tebe koľko veľa nových vlasov vyrastá! Pozitívny účinok mal Inca Collagen aj na moje večne štiepajúce a lámajuce sa nechty, ktoré sa trochu spevnili a dokonca narástli. Investícia do Inca Collagenu sa rozhodne vyplatila.

hodnotenie matky

Silvia Škultéty

mama bloger

Mne dopĺňanie kolagénu citeľne zlepšuje nechty, vlasy, hydratuje pokožku, zmäkčuje staré vrásky a strie a eliminuje pigmentové škvrny, ktoré sa zhoršili po pôrode a máme to aj dedičné. Pitie kolagénu sa vždy 2x ročne stane mojou rannou rutinou a výsledky sú naozaj viditeľné. Môj tip je dávať si ho pred letom . V lete naša pokožka jednoducho vyžaduje dvojnásobnú starostlivosť. Nielen že je vystavovaná priamemu slnku, ale aj očiam nášho okolia. Dostatok kolagénu v pokožke pomôže odolať podráždenie, starnutie, spáleniu kože alebo tak veľmi nežiadúcim pigmentovým škvrnám.

kolagén pre športovcov

Matej Baloga

biatlonista

Inca Collagen je môj pomocník pri regenerácii ale pri bolestiach kĺbov po sezóne a v príprave na ďalšiu.

referencia na kolagen

Zuzana Mikušová

spokojná užívateľka

Tento 100% prírodný morský kolagén sa stal mojim denným rituálom ale aj skvelým ”parťákom” na cesty keďže denná dávka je balená samostatne vo vrecúšku. Inca Collagen je skvelý pre moju pleť, vlasy, nechty, celkový zdravý životný štýl ale najviac som vďačná že mi pomohol s kĺbmi. Pri pravidelnom užívaní bolesť v kolene úplne zmizla. Inca Collagen je vhodný pre každého, nezáleží či si muž alebo žena.

recenzia

Simona Milková Piťová

– Smrdí rybinou! (čo je super, lebo aspoň viem, že tam ten kolagén je, a že je z rýb)
–  Viem, že tam nie je nič navyše (napríklad umelohmotná ružová farba a a malinová super príchuť)
–  Ísť po cene sa neoplatí, lebo funkčnosť neoklameš.

Kolagen Inca Collagen

Andrea Zeliesková

zákazníčka

Myslím si, že váš kolagén je zo všetkých, ktoré som užívala, ten najlepší, dobre sa cítim a vidno to aj na pokožke, takže sa teším a zostanem pri vašej značke 🙂

Ešte mám jednu veľmi dobrú skúsenosť s naším psíkom. Má 8 rokov a po dvoch týždňoch užívania behá ako strela, úplne ožila a ocino musí s ňou chodiť na prechádzku aj hodinu 3x denne 🙂 tak sa veľmi tešíme.

Dasha Mamba

Čo sa kolagénu týka, za posledné tri roky som skúsila tri asi najväčšie značky, takže to môžem zodpovedne porovnať a za mňa vyhráva práve Inca Collagen. Je síce chuťou “najrybovejší”, ale zato má najviditeľnejšie výsledky, a to je pre mňa dôležitejšie ako ovocná príchuť. Preto som sa k nemu nakoniec s pokorou aj vrátila. A ak si ho dám do vychladenej trošky čaju, zriedenej ovocnej šťavy s vodou alebo sirupovej vody, tak ani neviem ako a je vypitý. Pre mňa je už roky povinnou výbavou “vitamínovej zásoby”. Nezabudnite, že pitie kolagénu je dlhodobá zaležitosť a výsledky je vidno cca o dva/tri mesiace. Ale stojí to za to, keď si zrazu uvedomíte, že vám už “nerupe” v kolenách a máte krajšiu pleť a vlasy.

Livka Gaľová

mamička - blogerka

Nikdy som neholdovala doplnkom výživy napriek tomu, že som stále mala problémy s pleťou. No vek a pôrod ukázali, že je treba trošku pomôcť tomu, čo podčiarkuje ženskú krásu. Vďaka Inca Collagenu mi prestali padať vlasy, dokonca začali rásť nové, zlepšila sa mi pleť, nechty sú pevnejšie. Okrem toho som začala cvičiť a kolagén, ktorý si stále dám ráno po tréningu s pomarančovým džúsom, mi cvičenie uľahčuje a nepociťujem bolesť svalov či kĺbov. Dlho som pre seba hľadala ten pravý kolagén na základe recenzií a odporúčaní, a viem, že Inca už nevymením za žiadny iný.

hodnotenie uzivatela

Rebeka Wechsler

matka

Po pôrode moje telo prirodzene prechádza mnohými zmenami, nehovoriac o tom, ako telo ovplyvňuje kojenie. Tak som sa rozhodla dopĺňať kolagén. Nielen kvôli vlasom a pleti, ale aj kvôli zubom a kostiam. Bielkoviny musím teraz dopĺňať omnoho viac ako predtým. A kolagén podporuje aj hojenie po pôrode a pomáha dostať sa rýchlejšie do pôvodnej formy. Začala som ho brať radšej skôr, ako keby som mala čakať, kým prídu problémy, ktorým sa chcem čo najviac vyhnúť, alebo aspoň zmierniť ich dopad. Už nejakú dobu beriem Inca Collagen a som spokojná nielen ja, ale aj manžel, ktorý ho berie kvôli kĺbom a dávame si ho do ranného smoothie alebo keď nestíhame, tak do džúsu.

ucinky kolagenu na ludi

Lucia Semeníková

fotografka

Je to asi prirodzené, že každá maminka po pôrode sa zrkadlu istý čas vyhýba a ja tiež niesom hrdá na to, čo tam vidím. No keďže som sa dala na toto testovanie, tak ma ten detailný pohľad v zrkadle neminul. Okrem toho, že som už skôr badala pevnejšie vlasy a nechty, ktoré mi začali aj rásť závratnou rýchlosťou, a tiež zmizli problémy so zubami, tak moja pokožka, či na stehnách a brušku bola pružnejšia. Tých faldíkov ma samozrejme nezbavila, to už musím tomu dopomôcť ja. Každopádne som si dosť zisťovala ako môže pomôcť morský kolagén maminkám po pôrode. Stačí pohár 100% prírodného kolagénu denne a pomôže vám výrazne urýchliť napr. hojenie po pôrode, pomáha aj pri všetkých komplikáciách, spôsobených dojčením – od precitlivenosti zubov, cez vypadávanie vlasov, zhoršenú pleť, až po bolestivé kĺby. Kolagén pri pravidelnom užívaní zároveň funguje vraj aj ako elixír krásy a mladosti.

Inca Collagen recenzia

Lucia Lekárová

folklórna tanečnica

Každá rozumná žena vie, že krása a spokojnosť pramení zo zdravého a vyživeného tela. Ja už nerobím ústupky a vsádzam na kvalitu. Moje kríže, pleť aj vlasy milujú Inca Collagen.

Michaela Cibulková a pudlík Borinka

Ako opatrovateľka o budúceho vodiaceho psíka som mala možnosť kolagén vyskúšať a naďalej ho psíkovi podávať. Teraz na neho nedám dopustiť. Vyhral to ako u mňa, tak u Borinky na plnej čiare. Nielen však kvalitou, ale aj vďaka ľuďom, ktorí takto pomáhajú psíkom vo výcviku, aby mali zdravý pohobový aparát. Borinke chutí, nezapácha a je citlivý na jej trávenie. Je to niečo, po čom vždy siahnem na konci dňa, ktorý je pre nás obe náročný.

Psík Julka

Julka od svojich 2 do 6 mesiacov užívala Incapet denne, vzhľadom na to, že je to obdobie kedy veľmi rýchlo rástla (z 5 kg šteniatka na 20 kg šteniatko). Po 6. mesiaci, dostávala Incapet raz týždenne. V 7. mesiaci začala hárať, čo je veľmi skoro na toto plemeno, háranie sa skončilo žiaľ zápalom maternice, ktoré sa riešilo operáciou vzhľadom na ťažký stav. Po operácii sme začali dávať opäť Incapet denne. Po desiatich dňoch je vybrali stehy, kde rana sa veľmi pekne hojila. Po 10 dňoch od výberu stehov už ranu po operácii nie je skoro vidieť.

Kolagen Inca Collagen

Ušetrite pri nákupe Inca Collagenu

Nakúpte teraz o 5€ výhodnejšie cez e-shop. Získate dopravu zdarma a tiež darček – balenie vitamínu C pre lepšiu syntézu kolagénu.

Zadajte v e-shope kód: S01000666 a objednajte.

recenzia na Inca Collagen

Marcela Šarvaicová

atestovaná farmaceutická laborantka a certifikovaná kozmetička

Primárne som začala užívať kolagén najmä kvôli mojim večne pukajúcim kolenám a krehkým nechtom. Musím potvrdiť, že už po mesačnej dávke Inca Collagenu som sa začala cítiť výborne. Moje kolená pukajú menej, nechty mám pevnejšie a okrem toho ma veľmi potešila aj skutočnosť, že mi pomohol predísť operácii ruky na jednodňovej chirurgii, nakoľko vďaka nemu sa mi krásne začal vstrebávať ganglióm, ktorý mi vznikol na ruke z dôvodu jej presilenia.

recenzia na Inca Collagen od spokojnej zákazníčky

Marta Ráczová

ekonómka

Mám 45 rokov a vysokú ohybnosť kĺbov. Dozvedela som sa, že na vine je chýbajúci alebo menej kvalitný kolagén v mojich kĺboch. Rozhodla som sa vsadiť na doplnok výživy. Vyskúšala som Inca Collagen. Po mesačnom užívaní kolagénu som si všimla, že koleno sa mi oveľa menej podlamuje, lepšie sa mi chodí a ešte mi aj narástli krásne vlastné nechty. Asi na tom niečo bude.

kolagén pre zvieratá recenzia

Natália Homolová

Páči sa mi, že @incacollagen je 100% morský kolagén. Silný a hlavne čistý, bez akýchkoľvek pridaných látok, aby bol čo najviac vstrebateľný. Je perfektný pre moju pokožku, kĺby, vlasy, nechty a celkový zdravý životný štýl. Majú kolagén dokonca aj pre zvieratá @incapet_collagen

recenzia na Inca Collagen drink

Alena Čabáková

matka a vydavateľka webového magazínu

Moje vlasy sú však úplne inou pesničkou. Po dvoch mesiacoch užívania kolagénu práve na nich vidím väčšie zmeny. Sú pevnejšie, menej sa lámu a ľahko sa udržiavajú v peknom tvare. Som si nimi taká spokojná, ako asi nikdy predtým a skutočne si to užívam. Za to, že som sa rozhodla užívať Inca Collagen, mi s odstupom času ďakuje aj moja pleť. Tá bývala prakticky nonstop dehydrovaná, no aj to je už len minulosťou.

Hana Jančovičová a Fabio

spokojní užívatelia

Náš Fabio oslávi tento mesiac 18.narodeniny. Pred 2 rokmi mal veľké problémy s kĺbikmi na predných labkách, nedalo sa mu chodiť ani sa postaviť. Nakoľko som sama užívala váš kolagén a pomohol mi, tak som ho začala dávať aj jemu (1 balík rozdelený na 3 dni). V priebehu 2 mesiacov sa mu výrazne polepšilo, inca collagen užíva odvtedy denne. Radi vyskúšame aj vašu novinku pre zvieratá.

skusenost s morskym kolagenom

Pavol Žák

podnikateľ a muzikant

Asi po mesačnom každodennom užívaní mi prestali začínajúce bolesti v kĺboch, kolenách a ramenách,
pohyblivosť tela sa zlepšila a po 3 mesačnom užívaní kolagénu som zistil, že ani dlhšej namáhavej práci necítim bolesti vo všetkých kĺboch ako predtým a telo sa mi stalo takým pohyblivejším a pružnejším.

recenzia na morský kolagén v prášku Inca Collagen

Diana Hô Chí

licencovaná trénerka bodyART

Na kolagén sa pozerám z dvoch uhlov. Ako žena a ako trénerka. Ako žena chcem samozrejme vyzerať čo najdlhšie mlado, mať krásnu pleť, vlasy, pokožku, takže všetko, čo mi k tomu dopomôže má u mňa veľké plus. No a ako trénerka viem, že sa treba starať o svoje telo. Prednedávno som si zlomila počas tréningu fibulu a nasadila som si kolagén. Pán doktor ma pochválil ako sa mi pekne kosť zrastá, a verím, že k zhojeniu, dopomohol aj kolagén.

pozitívne skúsenosti na morský kolagén Inca Collagen

Patrik Kubiček

pohybový kouč

Viem o účinkoch kolagénu na ľudské telo, no teraz som potreboval do tela doplniť zvýšenú dávku v rámci regenerácie.

Veronika Machyniaková

biatlonistka

V sychravom počasí som mávala problémy so začervenanou pokožkou. Teraz keď užívam Inca Collagen je to oveľa lepšie. A moje vlasy ani nehovorím. Konečne sa cítim spokojnejšia.

Jozef Lohyňa

Slovenský reprezentant v zápasení

Inca Collagen užívam už dlhodobo. Pomohol mi na kolená a kĺby, ktoré sú pri zápasení extrémne namáhané.

recenzia na morský kolagén Inca Collagen

Jana Pištejová

módna návrhárka

Ja nedám dopustiť na INCA Collagen. Pretože je morský, 100% čistý prírodný a bez prísad. Z vlastnej skúsenosti môžem potvrdiť, že pokiaľ ho užívate dlhodobo a v správnej forme, dokáže s vašim telom doslova zázraky. Nie nadarmo sa asi kolagén prezýva bielkovinou mladosti. Vyhladí vrásky, výrazne zlepšuje elasticitu kože, pozitívne vplýva na kĺby, vlasy…Mne po INCA kolagéne vlasy rastú doslova ako z vody, koža je krásna elastická

Manažérka Zdenka a jej Beky

Beky je fenka v zrelom veku a začali sa u nej prejavovať problémy s kĺbami a chôdzou. Odmietala aportovať, čo miluje najviac zo všetkého. Odkedy užíva Incapet, znovu ožila, zlepšila sa jej mobilita a znovu šťastne behá.

Lucka Valentovičová a Kira

Mám doma americkú buldočicu Kiru, ktorá má dyspláziu 4 stupňa a natiahnutý väz. Incapet Collagen jej veľmi pomáha pri regenerácii a obnovuje pohyblivosť kĺbov. Tak isto jej kolagén zlepšil kvalitu srsti.

Kolagen Inca Collagen

Ušetrite pri nákupe Inca Collagenu

Nakúpte teraz o 5€ výhodnejšie cez e-shop. Získate dopravu zdarma a tiež darček – balenie vitamínu C pre lepšiu syntézu kolagénu.

Zadajte v e-shope kód: S01000666 a objednajte.

Miriam Kalisová

Televízna moderátorka

Pred pár mesiacmi som začala mať prvý raz v živote problém s pleťou…odvtedy sa snažím dať ju do poriadku a pomalými krôčikmi sa mi to už aj darí..netušila som, že to bude beh na dlhú trať, ale je to tak a ešte stále nie som naspäť v mojom normálnom móde…všimla som si, že sa všetky ženy zbláznili do kolagénu, len tých je už toľko druhov, že sa v tom človek nevyzná. Ja som na odporúčania skúsila Inca Collagen, 100 % morsky bioaktívny kolagén. Pijem ho už pravidelne skoro 2 mesiace každé ráno . Páči sa mi, že nepoužili žiadne
maskovače chuti a tým pádom je pre mňa ich zloženie o to atraktívnejšie..pleť mám hydratovanejšiu a rýchlejšie sa hojí a verím, že sa do leta dám úplne do poriadku.

Andrea Verešová

Topmodelka

Z výživových doplnkov som si veľmi obľúbila Inca Collagen. Jedinečný prírodný prípravok na krásnu pleť a zdravé vlasy, pevné, pružné nechty a kĺby. Vrelo doporučujem.

skusenost s kolagenom

Karin Antovská

fitneska

Inca Collagenu som verná už 4 roky

Lucia Mokráňová

osobná trénerka a modelka

Pravidelne každé ráno som pila kolagén a výsledok sa dostavil. Najviac sa to odrazilo na mojej pleti a necítim žiadnu bolesť kolien,dala som ho aj babičke:) Pevné nechty,pokožka,VLASY! Najviac si ho musím vychváliť na tvári, pretože keby mi to niekto povedal pred tým,tak by som neverila. Rozžiarená a vypnutá pleť, ale akože vážne!:) Vyskúšajte.

Sisa Sklovská

Užívam ho a som spokojná

Soňa Štefková

modelka

Viete ako sa sa hovorí pozor na želania, môžu sa splniť? Asi mesiac dozadu v Ázíí ma pri cvičení začali pobolievať kolená a ja som si sľúbila že po návrate to musím nejak vyriešiť.Odmalička mám totiž problémy s kĺbami. No a po návrate na Slovensko som hneď dostala do daru túto úžasnú vecičku. Kolagén je skvelý prípravok a okrem toho že pomáha kĺbom, hojí jazvy, stará sa o elasticitu pokožky, redukuje celulitídu a vraj sa pri ňom aj chudne. Okrem toho je výborný aj ako univerzálny prostiredok na krásu: pleť, vlasy, aj nechty. A hlavne!!! Je čisto prírodný.

Zuzana Šutjak

Make up artist

Netreba ho bozkávať, treba ho piť a potom uvidíte zázrak

Danka Kmeťová

zakladateľka Akadémie krásy

S Inca Collagenom som začala len nedávno a už pozorujem prvé výsledky. Vlasy majú lepšiu kvalitu a pleť je pružnejšia. Už od malička mi vždy pri pohybe “praskali” kĺby, odkedy užívam Inca Collagen pozorujem zlepšenie.

Marián Štangel a kôň Vandual

Jazdecký tím Štangel Racing

Je to účastník minuloročnej Veľkej Pardubickej. Má 12 rokov a sáčok kolagénu denne užíva preventívne na regeneráciu po záťaži a zlepšenie výkonu.

Kôň Chilli Chocolate

Členovia Stajne PD Senica

Dostali sme odporúčanie na užívanie kolagénu pre naše kone. Keď naše kone aktívne závodia, trpia rôznymi úrazmi. Veľmi si želáme podporiť ich výkonnosť a prevenciu pred úrazmi. Incapet Collagen užívajú zatiaľ dva kone v našej stajni, jeden na regeneráciu kĺbov a zlepšenie výkonu a druhý na zlepšenie artrózy, jeden sáčok denne. Ich stav sledujeme.

Martina Grešová

miss a móda návrhárka

Moje vlasy mávam v katastrofálnom stave a viem, že len Inca Collagen je cesta pre ich ozdravenie.

Zuzana Barková

Fashion blogger Zrzkastyle

Mám 34 rokov, ale málokto mi ich tipuje. Vďačím za to Inca Collagenu, ktorý mi pomáha zachovať zdravú a mladícku pleť a oddialiť torbu vrások. Prednedávnom som mala popáleninu druhého stupňa, ktorá sa mi lepšie zahojila aj vďaka kolagénu.

Erika Smolenová

Vlásky a nechtíky mi rastú rýchlosťou blesku a ja som šťastná, že konečne niečo funguje. Jupiii. Moje skúsenosti sú len pozitívne a môžem povedať – top.

Adriana Loj

Mala som problém s praskaním v kolenách. Po mesiaci užívania Inca Collagen mi to prešlo úplne. Je výborný aj na regeneráciu po cvičení. Aj moja pleť je na tom lepšie. Netvoria sa mi šupinky a nieje taká stiahnutá.

Barbora Matašeje a fenka Libi

Pes ho zjedol s granulami ani o tom nevedel, podávanie je teda bezproblémové. Psík sa nám zdá vitálnejší, pravdepodobne budeme pokračovať s užívaním dlhodobo.

David Meszároš

Pre mužov, ktorí vedia, že starostlivosť o seba nieje žiadna zšenštilá záležitosť, ale že im môže priniesť len dobré výsledky

Sylvia Sulik

Makeup artistka

„S Inca Collagenom som bola veľmi spokojná. Pomohol mi s rastom mojich vlasov a úplne mi zmizli malé podkožné pupáčiky. Mamina ho tiež používala a na nej som tie výsledky videla lepšie, keďže mne ešte kolagen pracuje viac ako jej. Zlepšila sa jej pleť a nechty.“

Shirley

Ja ho odporúčam aj svojim zákazníčkam, nakoľko ho mám vyskúšaný nie len na sebe alebo zákazníkoch, ale aj na vážnejšom probléme aký sme mali doma. Mojej tete tak padali vlasy že to bolo až strašidelné a na doktora, no najprv sme vyskúšali tento collagen 3 mesiace užívania s tým že sme podstrihávali vlasy každý mesiac 1cm po 3 mesiacoch vlasy prestali padať úplne minimum vypadlo.Bolo to až neuveriteľné.

Denisa Vyšňovská

Miss Universe 2015

Mám len 23 rokov, ale myslím na starnutie už dopredu a posilňujem kolagénom pokožku a prevenciu proti vráskam.Navyše ma na ňom baví, že si ho môžem zobrať kamkoľvek so sebou. Je jedno kedy a kde som, stačí ho len vypiť.

Marika Časnochová

modelka

Vďaka tomuto úžasnému kolagénu sa mi zlepšila nielen kvalita pleti, ale aj vlasov. Pri mojej práci je však moja pleť kľúčová, čo bol zároveň môj jediný problém. Už po prvom mesiaci užívania si toto výrazné zlepšenie všimli všetci moji kamaráti a známi. Touto cestou by som sa chcela poďakovať mojej kamarátke, ktorá mi Inca Collagen odporučila.

Lucia Roberts

Beauty blogger Drew

Mám síce len 29 rokov, no ak sa malo hýbem, veľmi to cítim keď ráno nerozhýbaná idem dolu po schodoch. Nie že by ma kĺby boleli, ale to lupkanie ma znepokojuje. S Inca Collagenom ktorý je veľmi pohodlný na pitie a dávkovanie som spokojnejšia. Toto moje lupkajúce kolená potrebovali.

Silvia Cisáriková

Fashion blogger Sissque

Pre mňa najlepšia a viditeľná výhoda je to, že celkovo zlepšuje stav pleti, po dlhodobejšom užívaní mi eliminoval tmavé kruhy pod očami, ktoré mám dedičné a celkovo mi do tváre prinavrátil rozjasnenie.

Ďalšie skvelé referencie

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language

×