Nielen tehotenstvo a pôrod, ale aj nedostatok spánku a dojčenie dajú ženskému telu poriadne zabrať. Ak sa chcete po pôrode čím skôr dostať do formy, pomôžte svojmu telu kolagénom.

 

Ženské telo je úžasné. Dokáže v sebe stvoriť a vyvíjať život. Deväť mesiacov sa transformuje na domov pre bábätko, potom nazbiera sily Xeny a Lary Croft dokopy, aby zvládlo dieťatko priviesť na svet a následne dokáže z vlastných kapacít prestravovať bábo v prvých mesiacoch jeho života tak, že nič iné nepotrebuje.

Ako kolagén prospieva telu?

Mamičky ktoré ste toto všetko zvládli, gratulujeme vám k tomuto nadľudskému výkonu. Vaše telo si toho prešlo dosť a zaslúži si, aby ste sa mu poďakovali a trošku ho pohýčkali, aby vám aj naďalej dobre slúžilo.

Počas tehotenstva a v prvých mesiacoch starostlivosti o bábätko je telo naozaj vystavované veľkým nárokom. Je to cítiť a vidieť najmä na problémoch ktoré trápia väčšinu mamičiek rovnako:

Ak ste sa našli aspoň v 3 príznakoch nezúfajte, máme pre vás riešenie.

Kolagén vám pomôže vrátiť telo do pôvodného stavu. Kolagén tvorí základnú stavebnú jednotku kože, vlasov, nechtov a tkanív. Po 25 roku života sa postupne prestáva v tele tvoriť. Ak je telo navyše vystavené iným stresujúcim faktorom (ako tehotenstvo a pôrod určite je), tvorí sa ešte menej. Ak ho do tela budete systematicky dopĺňať, uvidíte a aj pocítite zmenu.

Správna voľba

Nie je však kolagén ako kolagén. Ak siahnete po Inca Collagene, máte záruku najvyššej kvality. Je to 100% prírodná bielkovina z mora. Bez chemických prísad, farbív či ochucovadiel. Bez čohokoľvek, čo by mohlo škodiť vašemu bábätku v prípade že kojíte. Je spracovaný hydrolýzou aby bola zachovaná jeho bioaktivita a vstrebateľnosť. Táto kombinácia robí z Inca Collagenu najlepšieho partnera, ktorý vám pomože nielen v prvých mesiacoch po pôrode.

 

View this post on Instagram

Pamätáte si naše videjko na tému morský kolagén ? (Natalinka v ňom excelovala😂) Ubehol viac ako mesiac, ja som minula celé balenie a sľúbila pár slov. Morský kolagén užívam 2x do roka už tretí rok. Nie je to pre mňa žiadna novinka s rozdielom, že som vždy užívala tekutý kolagén . Tento od @incacollagen je 100% čistý v prášku, bez prísad, príchutí atd. Keď si ho rozrobíte naozaj chutí ako ste písali … Ako voda z “akvárka” ALE pozrite ďalšie fotky, je tam návod ako na to. Stačí zapchať nos a dáte to. 😁Stojí to za to. Totiž nič, čo dobre chutí, Vám nepomôže 😉 Mne dopĺňanie kolagénu citeľne zlepšuje nechty, vlasy, hydratuje pokožku, zmäkčuje staré vrásky a strie a eliminuje pigmentové škvrny, ktoré sa zhoršili po pôrode a máme to aj dedičné. Pitie kolagénu sa vždy 2x ročne stane mojou rannou rutinou a výsledky sú naozaj viditeľné. Môj tip je dávať si ho pred letom . V lete naša pokožka jednoducho vyžaduje dvojnásobnú starostlivosť. Nielen že je vystavovaná priamemu slnku, ale aj očiam nášho okolia. Dostatok kolagénu v pokožke pomôže odolať podráždenie, starnutie, spáleniu kože alebo tak veľmi nežiadúcim pigmentovým škvrnám. Na https://www.incacollagen.sk ho s kódom: MINIDIAMOND kúpite o 5€ lacnejšie 😉 Toľko za mňa a isto pozrite všetky tri fotky, Natálka do toho opäť dala kus seba 😂 Pekný dník ♥️

A post shared by Silvia Škultéty (@minidiamondblog) on

 

Ušetrite pri nákupe Inca Collagenu

Nakúpte teraz o 5€ výhodnejšie cez e-shop. Získate dopravu zdarma a tiež darček – balenie vitamínu C pre lepšie vstrebávanie.

Zadajte v e-shope kód: S01000666 a objednajte.

Doprajte si apoň 3-mesačnú každodennú kúru a keď problémy ustúpia, môžte prejsť na ďalšiu 3 mesačnú udržiavaciu kúru, kedy budete užívať len 3 vrecúška týždenne. Potom opäť zopakujte intenzívnu kúru.

Inca Collagen je vhodný a vysoko odporúčaný pre dojčiace ženy. V tehotenstve ho legislatíva EÚ zatiaľ nemôže odporučiť, a to musíme rešpektovať. Keďže ale je kolagén čistá bielkovina, neobsahuje nič čo by mohlo plod poškodiť. O jeho užívaní sa poraďte radšej s vaším gynekológom. Tehotenský život mamičiek píše rôzne príbehy a Lucii pomohol napríklad aj pri zrastaní maternice.

Tak ako doprajete to najlepšie svojmu bábätku, doprajte starostlivosť aj sebe.  Zaslúžite si ju.

View this post on Instagram

Je čas, aby som vám povedala ako dopadlo moje testovanie s Inca Collagen. Poviem úprimne, že niekedy v polke testovania som si písala tu s kamoškami blogerkami, že nevidím, žiadne rozdiely. Ale tak, neviem, čo som čakala?😂 Asi menej vrások na tvári, a že budem krajšia asi 🙈😂 . No rozdiely som nevidela hlavne kvôli tomu, že som sa na seba do teraz nepozrela v zrkadle naozaj zblízka. Nie na tvár, ale na svoje telo. Je to asi prirodzené, že každá maminka po pôrode sa tomu zrkadlu istý čas vyhýba🤷‍♀️, však? A to isté som robila aj ja. No keďže som sa dala na toto testovanie, tak ma ten detailný pohľad v zrkadle neminul. No áno, bol to šok 🤦‍♀️. Ale som vďačná, lebo konečne som sa aj rozhýbala a začala som so sebou niečo robiť 😄 . No ale vrátim sa k morskému kolagénu, tak toto bolo na tom pohľade v zrkadle fakt pozitívne. Okrem toho, že som už skôr badala pevnejšie vlasy a nechty, ktoré mi začali aj rásť závratnou rýchlosťou, a tiež zmizli problémy so zubami, tak moja pokožka, či na stehnách a brušku bola pružnejšia. Tých faldíkov ma samozrejme nezbavila 😂, to už musím tomu dopomôcť ja. 🤪💪 Každopádne som si dosť zisťovala ako môže pomôcť morský kolagén maminkám po pôrode. Stačí pohár 100% prírodného kolagénu denne a pomôže vám výrazne urýchliť napr. hojenie po pôrode, pomáha aj pri všetkých komplikáciách spôsobených dojčením – od precitlivenosti zubov, cez vypadávanie vlasov, zhoršenú pleť, až po bolestivé kĺby. Kolagén pri pravidelnom užívaní zároveň funguje vraj aj ako elixír krásy a mladosti 😉. Takže milý @incacollagen testovanie 1 mesiac je mi málo 😄🤷‍♀️. Ak by ste chceli vyskúšať tiež tento prírodný kolagén, tak s kódom 'kiarablog' máte naň zľavu 5 Eur. 😉

A post shared by Lucia Semenikova (@kiarablogsite) on

 

 

Balenie obsahuje 90 000 miligramov hydrolyzovaného kolagénu. Obsahuje 30 zlatých vrecúšok po 3 000 miligramoch. Vydržia vám mesiac.

Teraz ku každému nákupu kolagénu vám pridáme vitamín C ako darček.

45,00 

Inca Collagen si taktiež môžete kúpiť vo všetkých slovenských lekárňach. Dostupné v slovenských lekárňach

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language