Obchodné podmienky
KÚPIŤ INCA COLLAGEN
9 varovných signálov, že vám v tele chýba kolagén. Otestujte sa!
24. 4. 2017, Inca Collagen

Nie je to botox, a predsa dokáže vyhladiť vrásky, ubrať pekných pár rôčkov, a navyše pomôcť s nejedným zdravotným problémom. Čo to je? Tipujete správne - reč je opäť o (INCA) kolagéne! Ak vás trápia prvé vrásky, lámavé vlasy či boľavé kĺby, je veľmi pravdepodobné, že aj vám už začali pomaličky, potichučky dochádzať zásoby tejto užitočnej, ba priam najdôležitejšej stavebnej bielkoviny v našom tele. Najmä, ak patríte do vekovej kategórie 35+! Pre všetkých, ktorí sa ma pravidelne pýtajú, ako sa dá jednoznačne zistiť, že nám v tele kolagén skutočne chýba, som si dnes pripravila KRÁTKY TEST.

Osteoporóza – tichý zlodej kostí okráda už aj mladšie ženy. Nenechajte sa dobehnúť!
6. 4. 2017, Inca Collagen

Vedeli ste, že osteoporóza, pre svoj nenápadný nástup a priebeh prezývaná tichým zlodejom kostí už dávno nie je len chorobou starých ľudí, či žien po menopauze? Veru tak, kým donedávna bola jej následkami štatisticky ohrozená najmä každá tretia žena a každý šiesty muž nad 50 rokov, dnes už bežne postihuje aj tridsiatnikov. Strava chudobná na dôležité živiny a sedavý, či naopak extrémne „zdravý“ životný štýl spôsobuje, že aj mladých ľudí v osteocentrách neustále pribúda. Nielen preto sa o tejto chorobe hovorí aj ako o chorobe tretieho tisícročia. Dá sa jej vôbec predchádzať? Áno, dá. A dokonca veľmi účinne! Poradíme, ako na to...

Fajčíte? Toto s vašou pleťou urobí už jedna cigaretka denne!
13. 3. 2017, Inca Collagen

Milé fajčiarky, nebudem sa tváriť, že som objavila Ameriku a poúčať vás o škodlivosti fajčenia pre vašu pleť, o celkovom zdraví ani nehovoriac. Nie som Krištof Kolumbus a vy ste si už určite na túto tému vypočuli dosť. No ešte stále ma dokáže prekvapiť, keď sa ma niektorá z mojich známych – aj keď iba príležitostných fajčiarok - opýta, ako to robím, že mám stále takú dobrú pleť, aj keď ona už tento mesiac bez väčšieho efektu podstúpila druhú „dracula terapiu“ (rozumej omladzovanie vlastnou krvnou plazmou) a tretie ošetrenie ozónom. Že ja osobne nefajčím, asi zdôrazňovať nemusím. Azda len dodám, že ako žena na materskej nemám ani čas, ani financie na podobné zákroky. Čím to teda bude, že fajčiarky jednoducho MAJÚ horšiu pleť, bez ohľadu na počet absolvovaných omladzujúcich procedúr? Prebudila sa vo mne od prírody zvedavá duša redaktorky, a začala som pátrať. Ako to s tým vplyvom fajčenia na pleť vlastne je?

Ani mužom sa starnutie nevyhýba... alebo: „Páni, nerobte si vrásky kvôli vráskam!“
20. 2. 2017, Inca Collagen

V živote každého muža skôr alebo neskôr príde moment, keď si zrazu uvedomí, že už nie je najmladší. Pri pohľade do zrkadla, ktoré nemilosrdne odhaľuje tmavé vačky pod očami, rednúce vlasy či prvé šediny môžu nejedného čerstvého štyridsiatnika zachvátiť (úplne prirodzené) obavy zo starnutia. A nielen to. Aj bolesti kĺbov a pohybového aparátu sa môžu objaviť už v tomto veku, a nemusia byť len odrazom životného štýlu, či nesprávnej výživy. Milí páni, ak aj vás trápia prvé vrásky či bolestivé kĺby, aj keď ste práve na vrchole svojich síl, čítajte ďalej. Nie ste v tom totiž sami. Je veľmi pravdepodobné, že aj vášmu telu jednoducho začal dochádzať kolagén! Najmä, ak už patríte do vekovej kategórie 40+. A to je stav, ktorý môžete ešte účinne zvrátiť. Alebo aspoň spomaliť...

Vlasové S.O.S. alebo čo robiť, aby naše vlasy v zime netrpeli
8. 2. 2017, Inca Collagen

Poznáte to? V zime akoby naše vlasy ani neboli naše. Nech robíme, čo robíme, jednoducho odmietajú spolupracovať. Neposlušne poletujú, nedržia tvar, majú tendenciu lámať sa a padať, či naopak, neúmerne rýchlo sa mastiť. V snahe zachrániť čo sa dá experimentujeme s vlasovou kozmetikou, čím ich nevedomky zaťažíme ešte viac, a po zrelej úvahe nakoniec účes aj tak radšej „zachránime“ slušivou čiapkou. Teda, aspoň tak to s obľubou robievam ja. Ešteže mi Ježiško tento rok nadelil pod stromček rovno dve :). Jedno je ale isté. Hoci naše vlasy a účes v zime doslova volajú po záchrane, viac ako lak či tužidlo potrebujú posilniť zvnútra – poriadnou dávkou správnej výživy. Ak je vám pri pohľade na vaše vysušené, polámané a rednúce kadere smutno na duši, čítajte ďalej. Dnes mám pre vás zopár TIPOV, ako vašej hrive vrátiť ešte do jari prirodzené zdravie a krásu!

Keď sa leto opýta, čo si robila v zime...alebo dajme do leta KONEČNE zbohom celulitíde!
16. 1. 2017, Inca Collagen

Máme JU takmer všetky. Áno, priznávam, mám JU aj ja. A je veľmi pravdepodobné, že JU máte aj vy, keďže ste si klikli práve na tento článok. Nebojte sa dámy, nie ste v tom samé. Strašiak menom celulitída alias nepekná pomarančová koža postihuje vraj takmer každé ženské telo bez výnimky. Štatistiky hovoria až o 95 percentách! Takže, ak ju aj náhodou ešte nemáte, nechcem vás strašiť, ale zrejme sa jej nevyhnete. Samozrejme, štádium, po ktoré JU necháte zájsť, je už na vás. So správnym plánom, trochou sebazaprenia a Inca Collagenom môžete (!) výrazne zredukovať celulitídu už do budúceho leta. Nečakajte na Nový rok, skúste začať NAOZAJ už dnes a dodržiavať tieto jednoduché triky po nasledujúcich pár zimných mesiacov spolu so mnou. V lete na pláži si porovnáme výsledky :) . Nemáme čo stratiť - iba ak nepekné hrčky a škaredé jamky na bruchu, stehnách a zadku :) !

Zdravie je to najdôležitejšie, čo si na Vianoce môžeme darovať
20. 12. 2016, Inca Collagen

Zdravie je to najdôležitejšie, čo si v živote môžeme priať – a možno i navzájom darovať. Viem to, lebo je v mojom živote niekto, komu by som ho priala zo všetkých najviac. Som presvedčená, že i vy máte vo svojom okolí niekoho, komu by ste s láskou dopriali veľkú porciu zdravia, a to nielen pod vianočným stromčekom. Hovorí sa: „Pomôž jednému človeku, a zachrániš celý svet“. Skúste pomôcť krabičkou INCA kolagénu niekomu blízkemu zlepšiť zdravie...a možno nezachránite celý svet, ale aspoň mu dokážete, ako veľmi vám na ňom záleží. Lepšiu príležitosť ako na Vianoce už na to mať nebudete. :)

Beháte? Nečakajte, až vás kĺby začnú bolieť. Máme pre vás 5 TOP TIPOV
5. 12. 2016, Inca Collagen

"Nebehaj, zničíš si kĺby," to je asi najčastejšia námietka, ktorú môžete počuť, keď sa rozhodnete začať behať. Čiastočne je to pravda, čiastočne nie. Je to ako s každým iným športom - keď sa do niečoho vrhnete bez rozmyslu, koledujete si o problém. Ak si kúpite nevhodné topánky za pár eur, potom si s nimi vyrazíte na asfalt a hneď si doprajete hodinový výbeh, tak sa skutočne môžete rovno objednať k ortopédovi. Behanie však pre kĺby nemusí byť také traumatizujúce, ako sa všeobecne usudzuje. Stačí, ak dodržíte niekoľko zásad a hlavne - začnete sa starať o svoje kĺby pravidelne, ešte než dôjde k vážnejšiemu poškodeniu chrupaviek.

Niečo pre mamičky alebo ako si pomôcť kolagénom, keď dojčíte
5. 12. 2016, Inca Collagen

Milé mamičky, spomínate si na reklamnú kampaň na nemenovanú značku minerálnej vody s Kristínou Farkašovou, populárnou maminou dvojičiek, ktorá nedávno bežala na sociálnych sieťach? "Ako to zvládaš, že aj s dvoma deťmi stále vyzeráš tak dobre? Jednoducho...PIJEM!" Vtipný dvojzmysel, na ktorom sa mnohé z nás schuti pobavili, ani nemôže byť pravdivejší. Áno, pitný režim je nielen v tehotenstve, ale najmä v období dojčenia extrémne dôležitý. Ak sa teda chcete po pôrode čím skôr dostať do pôvodnej formy aj keď ešte dojčíte, čítajte ďalej. Poradíme vám ČO piť, aby ste aj toto náročné obdobie zvládali s úsmevom. A nebojte, nebudeme vás nahovárať, aby ste si otvorili fľašu vína. :)

Krása bolieť NEMUSÍ. Skúsme si radšej doplniť kolagén!
5. 12. 2016, Inca Collagen

My ženy sme krásne. Od prírody. Každá tým svojim, jedinečným spôsobom. No občas musíme prírode trocha pomôcť. Najmä po 30-ke, keď to, čo nám stačilo keď sme mali sladkých 20, už dávno stačiť nemusí. Poznáte to - prvé vrásky, celulitída, strie, či nepekné pigmentové škvrny sú pre mnohé z nás hotovým strašiakom. Z obavy o stratenú mladosť sme často krát ochotné pre krásu aj trpieť (o tom, ako tým trpí naša peňaženka ani nehovoriac). Prečo však krásu, ktorú príroda vytvorila, ničiť skalpelom či ihlami? Iste, netvrdím, že estetická chirurgia či údajne „bezbolestné“ a „neinvazívne“ zákroky proces starnutia spomaliť nemôžu. Môžu (aj keď výsledky estetickej medicíny sú mnohokrát nie skutočne estetické). Skutočnú príčinu starnutia však zastaviť nedokážu. Tá je – bohužiaľ - zakódovaná hlboko v našich bunkách...

Inca Collagen

Balenie obsahuje 90 000 miligramov hydrolyzovaného kolagénu. Obsahuje 30 zlatých vrecúšok po 3 000 miligramoch. Vydržia vám mesiac.

Ku každému nákupu darček zdarma! Balenie vitamínu C

45,00 € s DPH

Inca Collagen si taktiež môžete kúpiť vo všetkých slovenských lekárňach