Ako s Inca Collagenom začať?

Pokiaľ s Inca Collagenom začínate, je dôležité, aby ste absolvovali úvodnú dvoj až trojmesačnú kúru. Táto kúra spočíva v pravidelnom užívaní prípravku, jedno vrecúško denne.
To si jednoducho rozmiešate v 200-300 ml pitnej vody, ovocného džúsu, mlieka alebo inej studenej tekutine (neodporúča sa grapefruitový džús).

Konzumujte zároveň spolu s vitamínom C, aby sa kolagén lepšie vstrebal.

Kedy Inca Collagen užívať?

Niektorí športovci Inca Collagen užívajú na noc, aby maximálne podporili regeneračné procesy, ktoré sú aktívne, keď spíte. Ale ak sa rozhodnete kolagén užívať ráno, rozhodne s tým nič nepokazíte. Je jedno, či kolagén budete piť ráno alebo večer, rozhodnutie je na vás.

Už Inca Collagen užívam

Ak už Inca Collagen užívate a máte za sebou úvodnú dvoj až troj mesačnú kúru, je možné prísun kolagénu obmedziť ale nevynechať úplne. Keďže sa nám kolagén vekom z tela stráca a v našom organizme hrá nezastupiteľnú úlohu, odporúčame pokračovať v jeho užívaní v uvedených intervaloch, alebo podľa odporúčania lekára. Ak trpíte akútnym nedostatkom kolagénu, užívajte 3 vrecúška Inca Collagenu denne po dobu aspoň 1 týždňa. Nepresahujte najvyššie doporučené dávkovanie 10 000 miligramov kolagénu denne.

Tu je našich pár tipov, ako správne užívať kolagén od Inca Collagen:

 

1, SPRÁVNY POSTUP je najdôležitejší. Aby sa kolagén rýchlo a efektívne rozpustil, najprv nasypte do suchého pohára prášok. Až potom ho zalievajte tekutinou. Môžete aj premiešať a vypite.

2, VOĽBA TEKUTINY. Inca Collagen je 100% prírodný produkt z morských rýb. Neprekrývali sme jeho chuť žiadnymi chemickými úpravami, aby sme zachovali jeho čistotu a účinnosť. Niektorí zákazníci preto z neho cítia túto jemnú rybaciu arómu a chuť. Ak si jeho chuť chcete vylepšiť, máme pre vás niekoľko možností. Výrobca neodporúča grepový džús.

  • Rozpustite ho v dostatočnom množstve vody 2-3dl, prípadne ho zapite potom väčším množstvom už len čistej vody.
  • Nasypte do pohára Inca Collagen a dolejte džúsom, alebo fresh ovocnou šťavou. Pozor len na grapefruitovú. Tá sa neodporúča.
  • Nasypte si Inca Collagen rovno do mixéra v ktorom si mixujete smoothie.
  • Športovci ho pijú aj s proteínovými nápojmi.

 

Kolagen Inca Collagen

Ušetrite pri nákupe Inca Collagenu

Nakúpte teraz o 5€ výhodnejšie cez e-shop. Získate dopravu zdarma a tiež darček – balenie vitamínu C pre lepšiu syntézu kolagénu.

Zadajte v e-shope kód: S01000666 a objednajte.

kolagen s vitaminom C a D

Inca Collagen je výživový doplnok, ktorý pozitívne ovplyvňuje bunkovú obnovu, regeneráciu a výživu pleti, pokožky, nechtov a vlasov.

  • 100% rybí kolagén v prášku na pitie
  • Prémiový trojzložkový kolagén (obsahuje kolagén typu I, II, III)
  • V dennej dávke až 3000 miligramov
  • Najlepší pomer kvality a ceny
  • Overený zákazníkmi

Teraz ku každému nákupu kolagénu vám pridáme vitamín C ako darček. Pri zadaní zľavového kódu DECKO dostanete ešte jedno balenie vitamínu D gratis. 

Pri nákupe zadajte zľavový kód: DECKO

54,00 

Inca Collagen si taktiež môžete kúpiť vo všetkých slovenských lekárňach.

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language

×