Tím

Ľudia, ktorí sa stoja za projektom a starajú sa o všetko od zasielania objednávok až po informovanie o novinkách na Facebooku.

Romana Ljubasová

Zakladateľka značky Inca Collagen

Romana Ljubasová je mimoriadne činnou osobou v oblasti spoločenskej zodpovednosti. Je to pravý milovník a ochranca prírody a filantrop. Tieto súkromné aktivity pretavila do filozofie svojej spoločnosti a do produktu Inca Collagen. Ambíciou je vytvoriť zo značky Inca Collagen obľúbenú, výnimočnú, luxusnú, celosvetovo známu a úspešnú značku, a to nielen svojim prevedením, ale aj účinkom.

Martin Plaček

Obchodný riaditeľ

Spravuje obchodné záležitosti v ČR kde má na starosti akvizíciu nových obchodných miest, organizáciu školení personálu a manažment firemných zákazníkov.

Ľubomír Šimkovič

PR & Marketing

Má na starosti komunikáciu značky Inca Collagen navonok. Vytvára a riadi marketingové a PR stratégie pre budovanie značky, komunikuje s médiami, riadi sociálne siete a kreatívne promuje značku na Slovensku a v Čechách. Vášnivý motorkár, cestovateľ a má aj vlastnú eventovú kapelu.

Blogeri a odborníci

Ľudia, ktorí nás inšpirujú zlepšovať naše služby a produkty.

Pozitívne skúsenosti na morský kolagén Inca Collagen

Patrik Kubiček

Športovec

Je život je pohyb. Jazdí na motorke, športuje, pláva, lezie a zdokonaľuje sa vo všetkých aspektoch života. Oceľové hrazdy, gymnastické kruhy, rovnováha na rukách dole hlavou či hučiaca motorka pod zadkom vystihuje jeho životný štýl. Občas to ale aj preženie a vtedy vsadí na účinky Inca Collagenu. A tu začala spolupráca.

Ľubica Kubičková

Matka

Zdravie je to najcennejšie, čo si v živote môžete priať. Viem to, pretože je v mojom živote niekto, komu by som ho dopriala zo všetkých najviac. Práve on (alebo skôr ona – moja sestra) ma priviedla k tomu, aby som sa začala zaujímať o kolagén a jeho účinky pre zdravie. A to prajem nielen svojim blízkym, ale aj vám. Preto som sa rozhodla o svoje skúsenosti s Inca Collagenom podeliť nielen ako milujúca sestra a mamina krásnej dcérky, ale aj ako blogerka a redaktorka.

MUDr. Vladimír Holoubek

Ortopéd

Odpovedá zákazníkom na odborné otázky.

MUDr. Jana Molčanová

Dermatologička

Vo svojej klinike Medoderm poskytuje zdravotnú starostlivosť v odbore dermatovenerológia. Venuje sa komplexnej diagnostike a liečbe ochorení kože, vlasov a nechtov. S Inca Collagenom úzko spolupracuje práve pri poradenstve a liečení spomínaných ochorení.

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language

×