živý kolagén

Elixír krásy, ktorý nie je z rozprávky

Kolagén je najdôležitejšia stavebná bielkovina ľudského tela. Funguje doslova ako elixír krásy a zdravia. Kým si ho naše telo dokáže v plnej miere vyprodukovať samé, udržuje pleť mladú, pružnú a zásobuje živinami aj všetky tkanivá, vlasy a nechty. Bohužiaľ, s pribúdajúcim vekom sa kolagén z našej pokožky vytráca. Po 25. roku života sa zásadným spôsobom znižuje tvorba vlastného kolagénu. Prvé vrásky, ochabnuté kontúry tváre, celulitída, či pigmentové škvrny sú len prvým signálom toho, že naša pleť jednoducho starne. Aby toho nebolo málo, úbytok kolagénu sa postupne negatívne odrazí aj na kvalite vlasov, nechtov a kĺbov, ktorá sa s vekom taktiež zhoršuje.

Ako účinne bojovať so starnutím?

Kolagén možno doplniť jeho pravidelným užívaním a spomaliť tak proces starnutia tým pre telo najprijateľnejším spôsobom. Pri pravidelnom užívaní v podobe kvalitných výživových doplnkov, dokáže kolagén vyhladiť drobné vrásky, zvýšiť elasticitu pokožky, zosvetliť pigmentové škvrny, intenzívne hydratovať suchú pleť, či výrazne zlepšiť kvalitu kĺbov, vlasov i nechtov. Dôležité však je, aby ste ho vášmu telu dodali v tej  správnej, teda pre telo prirodzenej „živej“ forme.

Omladzujúce účinky, ale aj širokospektrálny pozitívny vplyv kolagénu, vyvolal v posledných rokoch skutočný boom na trhu. Nie každý kolagénový prípravok vám však môže byť skutočne nápomocný. Pri výbere “toho správneho” kolagénu by cena nemala byť tým najdôležitejším kritériom. Dôležitý je najmä jeho pôvod, množstvo v dennej dávke a samozrejme jeho kvalita.

Kolagen Inca Collagen

Ušetrite pri nákupe Inca Collagenu

Nakúpte teraz o 5€ výhodnejšie cez e-shop. Získate dopravu zdarma a tiež darček – balenie vitamínu C pre lepšiu syntézu kolagénu.

Zadajte v e-shope kód: S01000666 a objednajte.

Ktorý kolagén je pre mňa najlepší?

Práve rozdiely v kvalite a koncentrácii kolagénu v jednej dávke sú také veľké, že investovať do prémiového produktu sa skutočne oplatí. Aby sa kolagén dobre vstrebal a účinkoval v našom tele tak ako má, musí byť totiž zároveň bio-aktívny, teda jednoducho povedané “živý”. Taký kolagén v tabletkách nekúpite. Ten sa totiž zatiaľ vyrába výlučne vo forme jednozložkového prášku, ktorý sa jednoducho rozpustí vo vode a vypije.

Bio-aktívny kolagén predstavuje jeden z najväčších vynálezov svetovej biochémie. Spracováva sa tak, aby bola zachovaná jeho biologická hodnota – tzv. “studenou” technológiou. Inca Collagen je jedinečný v tom, že si aj po spracovaní zachováva štruktúru trojitej špirály, tzv. helisy. Tá je typická len pre bielkoviny živých organizmov. Je charakteristický aj excelentnou biologickou dostupnosťou – rýchlo sa vstrebáva a je po užití schopný prechádzať cez tráviaci trakt v nezmenenej podobe! Jednoducho povedané: “živý” kolagén je najviac podobný ľudskému kolagénu a naše telo s ním dokáže pracovať ako s vlastným. Použije ho tam, kde ho treba doplniť a je dokonca stimulované, aby si svoj vlastný kolagén začalo znovu vyrábať.

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language

×