Obchodné podmienky

Niečo pre mamičky alebo ako si pomôcť kolagénom, keď dojčíte

5. 12. 2016, Inca Collagen

Milé mamičky, spomínate si na reklamnú kampaň na nemenovanú značku minerálnej vody s Kristínou Farkašovou, populárnou maminou dvojičiek, ktorá nedávno bežala na sociálnych sieťach? "Ako to zvládaš, že aj s dvoma deťmi stále vyzeráš tak dobre? Jednoducho...PIJEM!" Vtipný dvojzmysel, na ktorom sa mnohé z nás schuti pobavili, ani nemôže byť pravdivejší. Áno, pitný režim je nielen v tehotenstve, ale najmä v období dojčenia extrémne dôležitý. Ak sa teda chcete po pôrode čím skôr dostať do pôvodnej formy aj keď ešte dojčíte, čítajte ďalej. Poradíme vám ČO piť, aby ste aj toto náročné obdobie zvládali s úsmevom. A nebojte, nebudeme vás nahovárať, aby ste si otvorili fľašu vína. :)

Pôrod dá nášmu telu poriadne zabrať. Dojčenie tiež!

Materské mliečko je to najlepšie, čo môžeme svojim deťom zo SEBA darovať. Ale platí to doslova! Na jeho tvorbu totiž spotrebuje naše telo množstvo živín (a najmä bielkovín) z vlastných zásob. Napadlo vám, že nám niekde nutne musia chýbať? Iste, nájdu sa medzi nami aj také výnimky, ktoré sťa by čerstvé maminy rozkvitnú do krásy. No väčšina z nás  (menej šťastných) má ešte dlho po pôrode čo robiť, aby sa dostala do pôvodnej formy. Najmä ak už – tak ako ja - spadáte do kategórie "35+". Padanie vlasov, kruhy pod očami, unavená pleť - to je len malá časť veľkých problémov, s ktorými sa musíme popasovať. Tie z nás, ktoré rodili sekciou alebo ľudovo povedané "cisárskym rezom", by najmä o tých posledne  menovaných vedeli rozprávať! Nehovoriac o tom, že sme pri dlhodobom dojčení ohrozené aj spaľovaním svaloviny.

Mamičky, nezabúdajme ani na seba! Náš drobec si predsa zaslúži zdravú a oddýchnutú maminu.

 

Ako si teda pomôcť, aby sme svojmu telu v období dojčenia dodali všetko potrebné? Veď realita je taká, že novopečená mamička sa niekedy nestačí ani len najesť. Tak, ako som naznačila už v úvode. Samozrejme, musíte sa aspoň snažiť kvalitne stravovať. No čo je ešte dôležitejšie...treba PIŤ! A v tomto prípade je skutočne dôležité ČO pijeme. Kávičku či iné „životabudiče“ si v období dojčenia radšej doprajte s mierou (aj keď šálka denne vám určite neublíži). Namiesto toho skúste každé ráno vypiť pohár kolagénu, najdôležitejšej stavebnej bielkoviny v našom tele. Prečo práve kolagén? Pravidelným PITÍM bio-aktívneho Inca kolagénu si v období dojčenia raz-dva doplníte nielen potrebné bielkoviny, ale aj energiu na to, aby ste rána po náročných nociach zvládali s úsmevom. A čo je najlepšie, je absolútne bezpečný pre vás i pre vaše dieťatko, takže ho môžete užívať aj počas dojčenia. O tom prečo je nutné kolagén práve PIŤ, aby účinkoval ako má, sme už niečo napísali na inom mieste J. Prečítajte si viac!

Ak váš čerstvý otecko márne tápa, čím vás potešiť pod vianočným stromčekom, dajte mu TIP. Pre Inca Collagen, 100% čistý morský bio-aktívny kolagén bez prísad, ktorý obsahuje až 3000 mg čistého 100% kolagénu v dennej dávke, mu stačí odbehnúť do najbližšej dobrej lekárne, alebo navštíviť náš e-shop.

Ľubica Kubičková
Zdravie je to najcennejšie, čo si v živote môžete priať. Viem to, pretože je v mojom živote niekto, komu by som ho dopriala zo všetkých najviac. Práve on (alebo skôr ona – moja sestra) ma priviedla k tomu, aby som sa začala zaujímať o kolagén a jeho účinky pre zdravie. A to prajem nielen svojim blízkym, ale aj vám. Preto som sa rozhodla o svoje skúsenosti s Inca Collagenom podeliť nielen ako milujúca sestra a mamina krásnej dcérky, ale aj ako blogerka a redaktorka.

Inca Collagen

Balenie obsahuje 90 000 miligramov hydrolyzovaného kolagénu. Obsahuje 30 zlatých vrecúšok po 3 000 miligramoch. Vydržia vám mesiac.

Ku každému nákupu darček zdarma! Do každej zásielky Vám pridáme jedno balenie vitamínu C.

Inca Collagen si taktiež môžete kúpiť vo všetkých slovenských lekárňach