Trh je nimi doslova zaplnený! Existujú rôzne druhy a rovnako aj formy kolagénu, ktoré sú vhodné pre náš organizmus. Kolagén ako taký, je vhodný pre naše zdravie, ale aj krásu. No skôr než na cenu je dôležité prihliadať na jeho kvalitu a spracovanie. U nás v redakcii preto nedáme dopustiť na kolegén Inca Collagen, ktorý tento rok oslavuje 5. rokov na trhu. Preto sme sa opýtali majiteľky a zakladateľky Inca Collagenu – Romany Ljubasovej, čo je na kolagéne také úžasné.

 

Tento rok Inca Collagen oslavuje svoje prvé okrúhle výročie, čo je dôkazom toho, že ide o skutočne kvalitný kolagén, ktorý si obľúbilo mnoho ľudí nielen na Slovensku, ale aj v Česku. Čo sa zmenilo od doby, čo ste kolagén prvýkrát uviedli na trh?

Filozofiou firmy bolo a aj je pomáhať – či už ľuďom alebo zvieratám. Za tých päť rokov na trhu náš produkt zmenil kvalitu života k lepšiemu mnohým spokojným zákazníkom. Neprestávame v tom pokračovať a naďalej sa činíme aj v charitatívnom odvetví.

Inca Collagen sme rozdali mnohým organizáciám, zameraných na pomoc v rámci seniorských a športových programov. Objavili sme sa v charitatívnom kalendári na pomoc seniorom. Kúpou obrovského plyšového medveďa sme finančne podporili Národný ústav detských chorôb, ktorý prostriedky využije na nákup potrebných prístrojov pre detičky.

Náš najnovší produkt Incapet Collagen sme rozdali aj týraným alebo zraneným zvieratkám pre útulok Sloboda zvierat. V útulku je ich toľko až to je smutné.

Robíme veci srdcom a s úprimným záujmom o to, aby sme svoju prácu urobili čo najlepšie. To je podľa nás jediná cesta k tomu, ako mať šťastný život alebo ako vybudovať dlhodobo úspešnú značku, ktorá si získa veľa spokojných zákazníkov. Pre našu spoluprácu si taktiež vyberáme partnerov podľa rovnakého metra, aký máme nastavený pre nás – úprimnosť a kvalita. To všetko preto, aby sme vám – našim zákazníkom – mohli dodať niečo navyše. Malý darček alebo profesionálnu službu ako poďakovanie za vašu dôveru.

Spomínate si ešte na prvé ohlasy na Inca Collagen, ktoré sa vám navždy vryli do pamäti? Spája sa vám s jeho uvedením na trh nejaká historka?

Popravde, veľmi dobre a rada si spomínam na ohlasy mojej rodiny. Mamka totižto neznáša ryby. Rok jej trvalo, než prehltla kolagénový prášok v pomarančovom džúse. Na to sa jej akoby zázrakom zahojila jazva, ktorá bola predtým naozaj dlho nezdravo „živá“.

Babička Bohunka má 86 rokov. Hovorí, že sú to všetko len chytáky na dôchodcov a že ničomu neverí. Kolagén jej dávame vždy ako darček a ten poctivo užíva. Bývam na 4. poschodí bez výťahu. Babička predtým nedokázala vyjsť toľko schodov, preto ma nenavštevovala. Teraz už schody zdolá, ale nesmieme s ňou o tom hovoriť.

Môj brat sa sťažuje na dlhé nechty a tvrdí, že si objednal len lepšie vlasy a kĺby. Tak aby som s tým „práškom“ niečo urobila, on dlhé nechty nechce :D.

Inca Collagen je overenou značkou kolagénu už dlhé roky. Ako vnímate aktuálnu situáciu na trhu s kolagénovými doplnkami výživy?

Pred štyrmi – piatimi rokmi spotrebiteľský trh nebol taký nasýtený a preplnený kolagénovými doplnkami. Kolagénových doplnkov bolo podstatne menej, preto sme medzi prvými prišli na trh s modelom vzdelávania – prečo je potrebné kolagén dopĺňať do organizmu, čo to ten kolagén vlastne je a prečo práve hydrolyzovaný morský kolagén je najlepší pre ľudské telo. Zákazníci nám a nášmu Inca Collagenu dali šancu a môžeme povedať, že mu ostali verní dodnes. To nás utvrdilo v tom, že vyrábame správny produkt pre správnych ľudí. Výhody a nevýhody sú rôzne, ja skôr rozprávam o tom, čo kolagén robí a o čom je naša práca. A tou výhodou je spájanie ľudí, ich príbehov a stratégie do fungujúceho celku. A to je na tom to úžasné.

Čo je na kolagéne také úžasné, že zažíva taký veľký boom?

Pre mňa osobne je veľkým spojivom. Spája tkanivá a bunky, je základnou stavebnou bunkou vlasov, nechtov, pokožky aj kĺbov. Gro produktu je, že súvisí s celým človekom. Či mužom  alebo ženou, modelkou či športovcom, mladicou či starenkou.  Spája tak aj komunity, pretože pomáha celoplošne všetkým po 25. roku života. V neposlednom rade náš kolagén spája Česko a Slovensko.

Úplne najlepšie funguje cez referenčný marketing. Cieľom je ostať zdravý a krásny. A keď to zákazníkom splníme, kupujú ho stále znova a znova. Inca Collagen nie je určený len na chorobu či riešenie problému, ale aj na prevenciu.

 

Článok bol publikovaný v magazíne kamzakrasou.sk.

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language

×