kolagén pre zvieratá

Výrobca obľúbenej značky Inca Collagen prichádza na trh s novinkou, kolagénom pre zvieratá, Incapet Collagen. Incapet Collagen je 100% Bio-aktívny kolagén, ktorý pozitívne ovplyvňuje organizmus zvieraťa, jeho regeneráciu a výživu, kvalitu srsti a kože, pazúrov, rohovinu kopýt a pohybový aparát.

Incapet Collagen je vhodný pre mačky, psov i kone ako doplnok krmiva. Medzi mačkami sa nájdu modelky s krásnou srsťou, medzi psami vrcholoví športovci a kone sú proste šampiónmi od narodenia. Aj posteloví povaľači však môžu trpieť prejavmi starnutia a to je potrebné zvrátiť. Incapet Collagen je teda vhodný pre aktívnych aj menej aktívnych maznáčikov, mladých i seniorov, domácich i vonkajších. Hlavné je keď ich máme radi a oni nás. Potom im Incapet Collagen pomôže udržať zdravie a krásu dlhšie ako im príroda naplánovala.

„My sme sa na vlastné oči stretli so psami vo veku 12 a viac rokov, ktoré Incapet Collagen doslova postavil na nohy. Aj kobylka s rakovinou kopýt po dlhodobom užívaní nielen že bola podkutá a mohla chodiť, dokonca priviedla na svet zdravé žriebä a dožila kvalitný život. Niektoré mačky doslova opekneli, či už tie štvornohé či dvojnohé. Vaša vlastná skúsenosť má však najväčšiu váhu. Zázrak sa stane len preto, že vysoko účinný 100% bio-aktívny kolagén pomôže zvieraťu tam, kde kolagén pomôcť môže,“ hovorí majiteľka Romana Ljubasová.

Jednoducho teda Incapet pridávajte malým aj veľkým zvieratám do obľúbeného krmiva tesne pred kŕmením. Užívajte si spoločne čas či už pri najrôznejších športových aktivitách, alebo len tak pri povaľovaní sa v peliešku v teple domova.

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language

×