Už viete, že Inca Collagen je úžasným pomocníkom pri spomalení procesu starnutia celého tela a dokázateľne funguje. Pomôže vám získať krajšiu pleť bez vrások, pevnejšie vlasy a nechty, zdravú pohybovú sústavu. Ani Inca Collagen však nedokáže urobiť zázraky zo dňa na deň a preto je veľmi dôležité užívať ho dlhodobo a pravidelne. To je jeden z dôvodov, prečo sa vyplatí kúpiť hneď viac ako jeden balíček a práve preto máme v ponuke toľko balíčkov, pri ktorých získate nielen kolagén za výhodnú cenu, ale aj množstvo darčekov navyše.

Ak vás trápi otázka, ako dlho užívať kolagén, kým spozorujete jeho účinky, rozoberali sme to aj v jednom z predošlých blogov. Sú šťastlivci, ktorí prvé účinky spozorujú už do mesiaca, ale väčšinou potrebuje Inca Collagen viac času, aby sa benefity tejto esenciálnej bielkoviny prejavili navonok na pleti, kĺboch či vlasoch. Môžeme teda len odporučiť kúpu kolagénu vo výhodných balíčkoch, ktoré máme v ponuke. Mnohé balíčky obsahujú aj praktické darčeky. A samozrejme máme balíčky aj s Incapet Collagenom pre vašich štvornohých kamarátov.

Veľké balenie kolagénu pre psov so skvelými hračkami pre psov

Doprajte vášmu psovi kĺbovú výživu, akú potrebuje. Intenzívna kolagénová kúra na tri mesiace pomôže vášmu psovi regenerovať a vyživovať srsť, kožu, pohybový aparát a zlepšiť hojenie rán po úrazoch. Pridajte mu kolagén do jeho obľúbeného krmiva a sledujte účinky.

Ku trom kusom Incapet Collagenu získate ako darček:

  • veľký uzlík na hranie (20cm)
  • jemnú plyšovú deku (Rozmer 100 x 150 cm)

Hip Hop bavlnený uzlík je najzákladnejšia potrebou každého psíka. Bavlnený uzol jednoducho musí mať. Je vyrobený z prírodnej bavlny, pri hryzení čistí zúbky, využitie nájde pri hre i preťahovaní vonku i doma. Perfektná hračka pre všetkých psíkov

Deka je prateľná na 30 ° C, ľahko sa tak udržuje v čistote. Je mäkká a hrejivá, psy ju milujú. Rozmer 100 x 150 cm. Svetlo sivá neutrálna farba deky sa hodí do každého interiéru. Deka je ozdobená vzorom kociek a labiek. Vhodné aj do auta či pelechu.

Kolagénový balíček pre psov s darčekmi

Veľký kolagénový balíček pre psov. 3x Incapet Collagen a k tomu hebká plyšová deka a bavlnený uzlík na hranie.

Maxi balíček pre vás, s kolagénom aj pre vášho miláčika

Ku 4 baleniam Inca Collagenu získate balenie Incapet Collagenu pre vášho domáceho miláčika ako darček. Takto môžete kolagén doplniť sebe aj svojmu štvornohému kamarátovi.

Incapet Collagen bol testovaný na ľuďoch, aby mohol slúžiť zvieratám a pomohol už mnohým z nich, vrátane zverencov Slobody zvierat.

4 balenia Inca Collagenu + Incapet Collagen zdarma sa cenovo najviac vyplatí. Samozrejme s dopravou zdarma.

 

Malý darčekový set pre vášho miláčika s uterákom

2 balenia Incapet Collagen dostanete s dopravou zdarma a k tomu jemný uterák, ktorý využijete po kúpeli alebo očistnej sprche vášho miláčika. Pridajte zvieraťu kolagén do jeho obľúbeného krmiva a sledujte účinky:

  • Pomáha posilniť a vyživiť chrupavky, ale i tkanivá a kĺby
  • Pomáha pri regenerácii po zraneniach a operáciách kĺbov
  • Pomáha znížiť klinické príznaky ochorení pohybovej sústavy, ako je osteoartritída alebo rozličné dysplázie či artritída, a pôsobí tiež ako prevencia u psov s dedičnými sklonmi k degeneratívnym ochoreniam
  • Pomáha u psov predchádzať problémom spojeným s opotrebovaním kĺbov a kostí vplyvom veku, zlepšuje mobilitu u starších zvierat
  • Pomáha pri hojení rán na koži, či už následkom zranení, chirurgických zákrokov alebo kožných ochorení
  • Môže prispieť k lepšej kvalite srsti a pazúrikov
  • Pomáha udržať zdravé zuby a ústnu dutinu
  • Pomáha aj pri hojení výstelky čreva pri najrôznejších tráviacich problémoch, zvyšuje chuť do jedla

Incapet Collagen: Testované na ľuďoch!

 

Relaxačný letný balíček s darčekmi

Pri kúpe 3 balení Inca Collagenu okrem 3 vitamínov C získate aj mäkkučký uterák k bazénu alebo na dovolenku, a osviežujúci letný ľadový čaj.

Nechajte relaxovať telo s ľadovým čajom a jemným uterákom v kvalitnom prevedení.
Pravý zelený čaj Sencha s letnou chuťou broskyne a citrónu.
Ľadový čaj zapôsobí na vaše telo ako letný dážď na rozpálenú cestu. Obzvlášť v horúcich dňoch. Vaše zmysly zažijú dúhu. Pripravte si celý džbán a nebudete chcieť piť nič iné.

Vitamín C vám prospeje na imunitu a syntézu kolagénu.

Jemný uterák v kráľovskej modrej vás pohladí na pokožke svojím kvalitným spracovaním.

 

Výhodný balíček Incapet Collagen 4+1 gratis

Doprajte svojmu maznáčikovi dostatok kolagénu na niekoľko mesiacov. Teraz ku 4 baleniam Incapet Collagenu získate 1ks Inca Collagenu pre vás ako darček.

4 balenia Incapet Collagenu vystačia na intenzívnu kúru pre vaše zviera a Inca Collagen získate zdarma pre vás. Môžete si tak otestovať jedinečné účinky čistého hydrolyzovaného kolagénu z morských rýb a pridať sa k tisícom spokojných zákazníkov. Ponuka za bezkonkurenčnú cenu, ktorá sa neodmieta. Samozrejme s dopravou zdarma.

 

Extra veľký relaxačný balíček s darčekmi

Veľká regeneračná kúra obsahuje až 4 balenia Inca Collagenu, ktoré vystačia minimálne na 4 mesiace, k tomu samozrejme zadarmo 4 balenia vitamínu C. Okrem toho získate aj mäkkučkú veľkú osušku a svieži letný ľadový čaj.

Pravý zelený čaj Sencha s letnou chuťou broskyne a citrónu pre váš dokonalý pitný režim počas leta. Budete ho popíjať s radosťou každý horúci deň.

Veľká modrá osuška s logom Inca Collagen vás bude sprevádzať na dovolenkách a pri vode.

 

Vyberte si ten pravý balíček s kolagénom pre vás a nechajte ho naplno pôsobiť. Takisto aj u vášho domáceho miláčika. Tie benefity za to stoja!

Kolagén pre kone s darčekom navyše

Teraz ku kolagénu Incapet Collagen pre vášho koňa dostanete aj kvalitný uterák v kráľovskej modrej ako darček.

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language

×