Že kolagén je pre zvieratá rovnako dôležitý, ako pre ľudí, je fakt. A tiež sme si už vysvetlili, prečo ho potrebujú pravidelne dopĺňať zvonka. Ale možno váhate, či je Incapet Collagen skutočne to najlepšie na trhu, čo svojmu zvieraťu môžete podávať. Recenzie a príbehy však neklamú, sú skutočnými dôkazmi o tom, že Incapet Collagen ako čistý stopercentne prírodný morský kolagén účinkuje. A ešte ako! Pozrite sa, ako pomohol zvieratám našich spokojných zákazníkov.

“Máme malú rodinnú stajňu. Dcéra je vášnivá koníčkárka a samozrejme im dáva to najlepšie. Naše kone užívajú Incapet Collagen pár mesiacov, dávali sme im to ako prevenciu pred sezónou. Môžem povedat, že za tú dobu sa im výrazne oživila srsť, je hebká, lesklá a doslova žiari. Tiež kopytá sú silnejšie a kone vyzerajú už na pohľad úplne zdravé.”

Gabriela Zorgovská – chovateľka koní

“Naša Glorinka mala problém so zadnými labkami a mala už problém s dlhými prechádzkami, no po užívaní kolagénu od vás sa jej výrazne polepšilo a opäť môžeme chodiť spolu veselo von.”

Chovateľka Adrianka

 

 

“Gandalf trpieva bolesťami, ktoré súvisia s opotrebovaným chrupom a kĺbami. Neraz ťažko vstával, odmietal pohyb a málo žral. Dozvedela som sa, že na zvýšenie vitality a zmiernenie bolesti zvierat pomáha kolagén. Objavila som výživový doplnok Incapet Collagen. Po troch mesiacoch každodenného užívania už sa dokáže opäť s ľahkosťou postaviť na nohy, behať a robiť radosť celej našej rodine. Sme šťastní, že Gandalf menej trpí bolesťami zubov a zlepšuje sa mu aj kvalita srsti.”

Lucka a koník Gandalf

 

 

 

“Ako opatrovateľka o budúceho vodiaceho psíka som mala možnosť kolagén vyskúšať a naďalej ho psíkovi podávať. Teraz na neho nedám dopustiť. Vyhral to ako u mňa, tak u Borinky na plnej čiare. Nielen však kvalitou, ale aj vďaka ľuďom, ktorí takto pomáhajú psíkom vo výcviku, aby mali zdravý pohobový aparát. Borinke chutí, nezapácha a je citlivý na jej trávenie. Je to niečo, po čom vždy siahnem na konci dňa, ktorý je pre nás obe náročný.”

Michaela Cibulková a pudlík Borinka

Kolagén pre zvieratá Incapet Collagen

Incapet Collagen

Rovnako, ako sa stal populárnym Inca Collagen pre ľudí, tak sa do povedomia dostáva aj kolagén pre zvieratá, ktorý sme priniesli na trh ako novinku pod názvom Incapet Collagen.

“Toto je valach Blesk, ktorému je krásnych 27 rokov. So svojím pánom nakrúcal filmy, predvádzal sa na rôznych akciách pre verejnosť a teraz je v zaslúženom dôchodku. Posledná zima mu dala zabrať a tak sa jeho majitelia obrátili na mňa sa zostavením kŕmnej dávky. Spomenuli problém s kĺbmi, tak som neváhala a odporučila Incapet Collagen, pretože s ním mám skúsenosti už od jeho vzniku. Blesk po mesiaci začal behať ako mladík a nemá také pohybové trable ako predtým a zahojili sa mu zapareniny od hnačky, ktorou trpel. Trúfam si povedať, že sme Bleskovi predĺžili život o pár rokov.”

Chovateľka Natálie Pavlíková

“Beky je fenka v zrelom veku a začali sa u nej prejavovať problémy s kĺbami a chôdzou. Odmietala aportovať, čo miluje najviac zo všetkého. Odkedy užíva Incapet znovu ožila, zlepšila sa jej mobilita a znovu šťastne behá.”

Manažérka Zdenka a jej Beky

Julka 8 mesiacov.

Julka od svojich 2 do 6 mesiacov užívala Inca pet denne, vzhľadom na to, že je to obdobie kedy veľmi rýchlo rástla (z 5 kg šteniatka na 20 kg šteniatko). Po 6 mesiaci, dostávala Inca pet raz týždenne. V 7 mesiaci začala hárať, čo je veľmi skoro na toto plemeno, háranie sa skončilo žiaľ zápalom maternice, ktoré sa riešilo operáciou vzhľadom na ťažký stav. Po operácií sme začali dávať opäť Inca pet denne. Po desiatich dňoch je vybrali stehy, kde rana sa veľmi pekne hojila. Po 10 dňoch od výberu stehov už ranu po operácií nie je skoro vidieť.

Tak čo myslíte, presvedčili vás tieto príbehy? Nie je veľmi nad čím váhať, pretože cestička je už vyšliapaná a množstvo majiteľov ten rozdiel na svojich zvieratkách jasne vidí. Incapet Collagen je pomerne nový produkt, ktorý však kopíruje svojho staršieho brata, Inca Collagen. Dlhoročné testovanie na ľuďoch nás priviedlo k myšlienke dopriať skvelé účinky kolagénu aj našim domácim maznáčikom. Znamenalo to množstvo práce, no stálo to za to a tešíme sa, že vám môžeme prinášať kvalitný a účinný produkt nielen pre vašu krásu a kondíciu, ale aj pre zdravie vášho najlepšieho priateľa.

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language

×