dostatocna davka kolagenu

Pri výbere správneho kolagénového doplnku výživy si dávajte pozor aj na uvedené množstvo účinnej látky (tzv. jednotky). Pri výrobe Inca Collagenu sme množstvo účinnej látky konzultovali s mnohými odborníkmi na biochémiu, ktorí nás utvrdili v tom, že 3000 mg je dostatočné množstvo kolagénu, ktoré telo efektívne využije. Povieme Vám prečo.

Na obale produktu, či v príbalovom letáčiku nájdete v prvom rade informácie o tom, koľko kolagénu vlastne konkrétny doplnok výživy obsahuje. Ideálne je, aby ľudské telo prijalo minimálne okolo 1000 mg zmienenej bielkoviny. Toto množstvo však mnohé prípravky neposkytujú. Iné môžu naopak uvádzať obrovské množstvo, ale môže to byť len trik. Kapacita využitia je obmedzená.

Viac teda nemusí byť viac

Veľká väčšina látok sa po organizme nepotuluje len tak voľne, ale vozí sa na krvných transportných bielkovinách, najčastejšie na albumíne. Kolagén má tiež svoju transportnú bielkovinu, niečo ako osobného strážcu.

Inca Collagen bol vyvinutý tak, aby dokonale spĺňal požiadavky na efektívne vstrebávanie a distribúciu bielkoviny v tele. Referencie spokojných zákazníkov jasne potvrdzujú, že náš produkt skvelo funguje. Pridajte sa k nim.

Kolagen Inca Collagen

Ušetrite pri nákupe Inca Collagenu

Nakúpte teraz o 5€ výhodnejšie cez e-shop. Získate dopravu zdarma a tiež darček – balenie vitamínu C pre lepšiu syntézu kolagénu.

Zadajte v e-shope kód: S01000666 a objednajte.

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language

×