Romana Ljubasová, špecialistka na odškodňovanie autonehôd a úspešná podnikateľka, pôsobiaca najmä v susedných Čechách, je v skutočnosti vyštudovaná zdravotná sestra. Jej príbeh je dôkazom toho, že pokiaľ máte to správne odhodlanie a motiváciu, ísť za svojim snom sa skutočne dá.

Od zdravotnej sestričky k veľkému úspechu.

Romana Ljubasová vždy snívala o štúdiu práva. Osud to však zariadil tak, že sa stala zdravotníčkou. Ako večná optimistka opustila školské lavice plná ideálov a chuti zmeniť svet k lepšiemu. Vpred ju vždy hnala práve túžba pomáhať ľudom. Po nástupe do nemocnice ju však odradila neochota kolegov zmeniť čokoľvek zo zabehnutých postupov. Do práce prichádzala odhodlaná rozdať sa, a odchádzala plná rozčarovania a sklamania. Po dezilúzii z českého zdravotníctva odišla za pracovnými skúsenosťami do Rakúska. Získala tam nielen cennú prax, ale aj presvedčenie, že v pracovnom zaradení, kde nie je priestor pre vlastný názor, nie je možné presadiť správne, nie to ešte inovatívne procesy. Krátko po návrate domov preto hľadala – a úspešne získala prácu v úplne inej oblasti, kde šéfovala naraz tímu 50 mužov. Mala len 19 rokov, a napriek tomu sa jej podarilo získať si medzi nimi rešpekt a uznanie.
Celý rozhovor si môžete prečítať na webe autoazena.sk. 

 

Balenie obsahuje 90 000 miligramov hydrolyzovaného kolagénu. Obsahuje 30 zlatých vrecúšok po 3 000 miligramoch. Vydržia vám mesiac.

Teraz ku každému nákupu kolagénu vám pridáme vitamín C ako darček.

49,00 

Inca Collagen si taktiež môžete kúpiť vo všetkých slovenských lekárňach. Dostupné v slovenských lekárňach

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language