Cuky je neuznaná video blogerka s túžbou po sláve, Luky zas celebrita na výslní, ktorá má všetko, čoby si človek mohol priať. Okrem jedinej jednej veci – lásky. Aby Luky získala muža svojichsnov, musí z obyčajnej ženy z ľudu vytvoriť Miss. Čo sa však stane, ak tou obyčajnou ženou bude práve expertka na trapasy, Cuky?

Cuky Kováčová alias Crazy Cuky je nádejná videoblogerka, ktorá s obľubou vloguje o celebritnom živote. Ten jej je však na míle vzdialený – Cuky nie je vychudnutá modelka, oblieka sa priamo úmerne jej finančným možnostiam a ani jej vystupovanie sa nedá označiť za oslnivé. Jej presným opakom je Luky. Vyfintená slečinka síce veľa rozumu nepobrala, no jej víťazstvo v Miss Slovensko 2004 bolo pre ňu vstupenkou do sveta šoubiznisu a v žiare reflektorov sa zubami-nechtami drží doteraz. V jej luxusnom živote však chýba láska. Láska menom Milo Hurban. Muž roka 2014, 2015, 2016 a už aj 2017 je  riaditeľomsúťaže krásy a miesto po jeho boku je stále voľné.

Cuky je neuznaná video blogerka s túžbou po sláve, Luky zas celebrita na výslní, ktorá má všetko, čoby si človek mohol priať. Okrem jedinej jednej veci – lásky. Aby Luky získala muža svojich snov, musí z obyčajnej ženy z ľudu vytvoriť Miss. Čo sa však stane, ak tou obyčajnou ženou bude práve expertka na trapasy, Cuky? Avšak o zámožného sympaťáka má záujem aj moderátorka úspešnej talk show Renáta Štrausová, Lukina rivalka v osobnom i profesijnom živote. Do svojej show si pozýva len tých najvychytenejších hostí, medzi ktorými nesmú chýbať ani Luky a Milo Hurban. Luky však opantaná nádejou na získanie muža svojich snov vysloví malú nevinnú lož, ktorá spustí kolotoč nepredvídateľných udalostí. Luky sa snaží zo vzniknutej situácie rýchlo vykorčuľovať, Štrausová cíti svoju šancu. Luky sa tak ani nenazdá a ocitne sa v pozícii koučky, ktorá musí z ťažkopádnej Cuky vytvoriť kráľovnú krásy. Cuky však neplánuje meniť svoje návyky, a tak bude cesta ku korunke ešte ťažšia, než sa zdalo.

Podarí sa Cuky získať vysnívaný titul Miss? S kým napokon skončí Milo Hurban? A akú úlohu v tomvšetkohrá diviak Bambi?

A čo Inca Collagen? Videli ste ho vo filme? Pozrite sa bližsie…

Inca Collagen sa objavil vo filme v čase od 5:29, sledujte:

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language

×