├Ü─Źinky kolag├ęnu na ─żud├ş s├║ nepopierate─żn├ę a spr├ívne nastaven├í k├║ra dok├í┼że ─Źloveku naozaj zmeni┼ą ┼żivot. Aj to bol d├┤vod, pre─Źo sme sa rozhodli ├şs┼ą o krok ─Ćalej. Pre─Źo nedopria┼ą kvalitn├Ż v├Ż┼żivov├Ż doplnok a s n├şm aj pevn├ę zdravie aj na┼íim dom├ícim mil├í─Źikom? A┬átak vznikla my┼ílienka vytvori┼ą rovnako kvalitn├Ż produkt, ktor├Ż dok├í┼że skvalitni┼ą ┼żivot mnoh├Żm dom├ícim mil├í─Źikom ÔÇô Incapet Collagen.

─îo je to kolag├ęn

Kolag├ęn je z├íkladn├í stavebn├í bielkovina, ktor├í sa prirodzene nach├ídza v organizme ─żud├ş ale aj zvierat.

Presnej┼íie tvor├ş 25% a┼ż 30% ├║plne v┼íetk├Żch prote├şnov v organizme cicavcov. U┼ż len na z├íklade jeho percentu├ílneho zast├║penia medzi bielkovinami v tele je jasn├ę, ┼że ide o pre ┼żivot doslova k─ż├║─Źov├║ l├ítku, ktorej ├║bytok m├┤┼że naozaj ve─żmi v├Żrazne ovplyvni┼ą stav organizmu. To je d├┤vod, pre─Źo je potrebn├ę d├íva┼ą pozor na udr┼żanie optim├ílnej hladiny kolag├ęnu v organizme.

V opa─Źnom pr├şpade sa to m├┤┼że odrazi┼ą u ─żud├ş na kvalite nechtov, vlasov, ─Źi poko┼żky a u zvierat napr├şklad na paz├║roch, kopyt├ích ─Źi srsti. Okrem toho, kolag├ęn u ─żud├ş aj zvierat vpl├Żva na regener├íciu opornej s├║stavy, k─║bov, ┼íliach a chrupaviek.

Ak├Ż m├í vplyv na telo ─żud├ş a zvierat

Pri optim├ílnej hladine kolag├ęnu v organizme je kvalita ┼żivota najvy┼í┼íia. Pri ─żu─Ćoch sa to odzrkad─żuje na pevn├Żch no z├írove┼ł optim├ílne pru┼żn├Żch nechtoch, zdrav├Żch a leskl├Żch vlasoch. Rovnako zn├ş┼żenou tvorbou vr├ísok a poko┼żkou na ktorej sa netvoria pigmentov├ę ┼íkvrny. V─Ćaka dostatku kolag├ęnu sa po─Źas noci st├şhaj├║ regenerova┼ą napr├şklad ve─żmi nam├íhan├ę kolenn├ę alebo lak┼ąov├ę k─║by, ┼í─żachy a chrupavky. V─Ćaka tomu m├┤┼że ─Źlovek napr├şklad aj napriek vy┼í┼íiemu veku ┼żi┼ą svoj ┼żivot kvalitnej┼íie a venova┼ą sa ─Źinnostiam, ktor├ę ho naozaj bavia.

kolagen pre kone

Tak├Żto v├Żrazn├Ż vplyv m├í kolag├ęn aj na kvalitu ┼żivota dom├ícich mil├í─Źikov. Pri ma─Źk├ích a psoch m├┤┼że nedostatok kolag├ęnu sp├┤sobi┼ą probl├ęmy s k─║bmi, ┼í─żachami, regener├íciou m├Ąkk├Żch tkan├şv a v├Żrazne zn├ş┼żen├║ kvalitu┬á srsti, paz├║rikov alebo dokonca probl├ęmy s cel├Żm┬á pohybov├Żm apar├ítom. Vzh─żadom na to, ┼że ide o men┼íie zviera, je ─Źasto n├íro─Źnej┼íie tento probl├ęm spozorova┼ą. Kolag├ęn pre kone je v┼íak ─Źasto sklo┼łovanou t├ęmou, ktor├í sa be┼żne dost├íva k majite─żom zvierat u┼ż cez odpor├║─Źanie veterin├íra. Pri ko┼łoch je toti┼ż obzvl├í┼í┼ą d├┤le┼żit├í schopnos┼ą regener├ície k─║bov, chrupaviek a ┼íliach. Okrem naozaj bolestiv├Żch nepr├şjemnost├ş pre zviera, m├┤┼że nedostatok kolag├ęnu vies┼ą aj k zraneniam, ktor├Żch lie─Źenie m├┤┼że by┼ą pre majite─żov ve─żmi n├íkladn├ę.

─îi u┼ż ide o ma─Źky, psy, kone alebo in├ę cicavce, ktor├ę s├║ va┼íimi mil├í─Źikmi, hladina kolag├ęnu priamo vpl├Żva na kvalitu ich ┼żivotov.

Hydrolyzovan├Ż morsk├Ż kolag├ęn Inca Collagen

Ušetrite pri nákupe Inca Collagenu

Nak├║pte teraz o┬á5ÔéČ┬áv├Żhodnej┼íie cez e-shop. Z├şskate dopravu zdarma a tie┼ż dar─Źek ÔÇô balenie vitam├şnu C pre lep┼íie vstreb├ívanie.

Zadajte v e-shope kód: S01000666 a objednajte.

Kedy je potrebn├ę kolag├ęn dop─║┼ła┼ą

Vzh─żadom na to, ┼że kolag├ęn napom├íha regener├ícii organizmu, je hne─Ć nieko─żko situ├íci├ş, kedy je naozaj ve─żmi vhodn├ę zakomponova┼ą ho do stravy v├í┼ího zviera┼ąa.

Dop─║┼łanie kolag├ęnu po z├íkrokoch

Ak m├íte doma zviera, ktor├ę ─Źak├í na opera─Źn├Ż z├íkrok, je po ├║raze alebo u┼ż po oper├ícii, dok├í┼żete mu e┼íte viac pom├┤c┼ą. Organizmus, ktor├Ż m├í optim├ílnu hladinu kolag├ęnu dok├í┼że lep┼íie regenerova┼ą pri ├║raze alebo po oper├ícii. Vzh─żadom na to, ┼że kolag├ęn je telu prirodzen├Ż, organizmus ho dok├í┼że pri spr├ívnej forme podania r├Żchlo zu┼żitkova┼ą pri regener├ícii.

Kolag├ęn pri gravidite

Ak chcete pom├┤c┼ą svojmu gravidn├ęmu zvieratku, m├┤┼żete mu po konzult├ícii s veterin├írom prida┼ą do stravy kolag├ęn. Ten pom├┤┼że priamo v├í┼ímu mil├í─Źikovi, ale aj vyv├şjaj├║cemu sa plodu.

Kolag├ęn pre star┼íie zvierat├í

Podobne ako pri ─żu─Ćoch, aj u zvierat sa produkcia kolag├ęnu vekom zni┼żuje. Aj to je ─Źastou pr├ş─Źinou r├┤znych probl├ęmov s pohybov├Żm apar├ítom. Ak na svojom zvieratku pozorujete nejak├ę probl├ęmy s mobilitou, ─Źi ┼ąa┼żkosti pri ist├Żch, predt├Żm ─żahko zvl├ídnute─żn├Żch ├║konoch, probl├ęm m├┤┼że by┼ą aj v nedostatku kolag├ęnu.

Kolag├ęn pre zvierat├í Incapet Collagen

Incapet Collagen

Rovnako, ako sa stal popul├írnym Inca Collagen pre ─żud├ş, tak sa do povedomia dost├íva aj kolag├ęn pre zvierat├í, ktor├Ż sme priniesli na trh ako novinku pod n├ízvom Incapet Collagen.

Regenerácia pre športovcov

Ka┼żd├Ż ┼íportovec pri v├Żkone za┼ąa┼żuje svoje telo viac ako je be┼żn├ę a to plat├ş aj pri zvierat├ích. Pr├íve preto je ka┼żd├Ż ┼íport spojen├Ż aj s f├ízou regener├ície, kde si mus├ş organizmus odpo─Źin├║┼ą a jednoducho povedan├ę o┼íetri┼ą v┼íetky v├Żkonom sp├┤soben├ę rany. Vyrovnan├í hladina kolag├ęnu pom├íha pri regener├ícii k─║bov, ┼íliach, ├║ponov, svalov a tak sa m├┤┼że telo ka┼żd├ęho zviera┼ąa zregenerova┼ą r├Żchlej┼íie a ─Źasto aj kvalitnej┼íie ako pri jeho nedostatku.

├Ü─Źinky kolag├ęnu pre zvierat├í

IncaPet Collagen dok├í┼że pom├┤c┼ą pri ve─żkom mno┼żstve probl├ęmov, ktor├Żmi trpia nie len zvierat├í venuj├║ce sa ┼íportu alebo v├Żstav├ím. Jeho u┼ż├şvanie m├í ve─żmi dobr├ę ├║─Źinky a pom├íha v pr├şpade, ┼że potrebujete u svojho zviera┼ąa rie┼íi┼ą tieto probl├ęmy:

  • Pom├íha posilni┼ą chrupavky, m├Ąkk├ę tkaniv├í, k─║by
  • Pom├┤┼że spevni┼ą kosti
  • Zlep┼íuje kvalitu srsti
  • Zlep┼íuje kvalitu paz├║rikov
  • Pom├┤┼że posilni┼ą zuby
  • Pom├íha pri hojen├ş a regener├ícii poko┼żky pri r├┤znych ko┼żn├Żch probl├ęmoch
  • Zlep┼íuje a napom├íha hojeniu r├ín po r├┤znych chirurgick├Żch z├íkrokoch a zraneniach
  • Pom├íha pri celkovej regener├ícii zvierat s vysokou fyzickou z├í┼ąa┼żou
  • V├Żrazne pom├┤┼że zlep┼íi┼ą mobilitu star┼í├şch zvierat
  • Napom├┤┼że lie─Źeniu ├║razov ako: oper├ícia, kr├şvanie, opuchy k─║bov, bolestiv├ę k─║by, degenerat├şvne ─Źi in├ę ochorenia k─║bov, dyspl├ízia bedier alebo in├í dyspl├ízia, lux├ícia jab─║─Źka

Dobr├í k─║bov├í v├Ż┼żiva pre kone ÔÇô kolag├ęn pre kone m├┤┼że v├Żrazne pom├┤c┼ą

Mnoh├Żch profesion├ílnych ale aj rekrea─Źn├Żch jazdcov tr├ípi ot├ízka, ak├í k─║bov├í v├Ż┼żiva je pre ich kone t├í najvhodnej┼íia. Pri regener├ícii k─║bov najviac pom├íha kolag├ęn, av┼íak ten je potrebn├ę v┼żdy prij├şma┼ą aj s vitam├şnom C, ktor├Ż pom├íha kolag├ęnu pre kone vstreb├íva┼ą sa do ich organizmu. Je preto ne├║pln├ę tvrdi┼ą, ┼że jeden konkr├ętny v├Żrobok, ─Źi jedin├í zlo┼żka v ┼łom je spr├ívna k─║bov├í v├Ż┼żiva pre kone, v┼íeobecne pre zvierat├í, ─Źi ─żud├ş. D├┤le┼żit├í je v┼żdy spr├ívna kombin├ícia ├║─Źinn├Żch l├ítok, ktor├í zviera┼ąu pom├┤┼że zregenerova┼ą cel├Ż organizmus a z├írove┼ł sa efekt├şvne vstrebe do cel├ęho tela.

Pre ak├ę zvierat├í je kolag├ęn vhodn├Ż

Vzh─żadom na to, ┼że ide o z├íkladn├║ stavebn├║ bielkovinu organizmu, sa ned├í hovori┼ą o tom, pre ktor├ę zviera by bol kolag├ęn vhodnej┼í├ş alebo menej vhodn├Ż. Rozhodne sa odpor├║─Źa pre star┼íie zvierat├í a tie, ktor├ę s├║┼ąa┼żia, ─Źi u┼ż vo fyzick├Żch aktivit├ích alebo na v├Żstav├ích.

Pokia─ż ide o zvierat├í, pod├íva┼ą kolag├ęn m├í ur─Źite v├Żznam pri psoch, ma─Źk├ích, v├Żrazne dok├í┼że pom├┤c┼ą ko┼łom.

Kolag├ęn pre psov ÔÇô rie┼íenie mnoh├Żch probl├ęmov

Mnoho psov m├í probl├ęm s r├Żchlym rastom. T├Żka sa to najm├Ą ve─żk├Żch plemien ako napr├şklad nemeck├ę dogy alebo aj labradory a v┼íeobecne retr├şvre. R├Żchly rast t├Żchto plemien si preto vy┼żaduje aj odli┼ín├ę n├íroky na v├Ż┼żivu, a to u plemien do 40 kilogramov do 12 mesiacov veku a u plemien nad 40 kg do 24 mesiacov veku. V tomto d├┤le┼żitom obdob├ş v├Żvinu zviera┼ąa m├┤┼że by┼ą prepuknutie ortopedick├Żch chor├┤b, na ktor├Żch vzniku sa okrem nespr├ívnej v├Ż┼żivy a neprimeranej z├í┼ąa┼że vo ve─żkej miere podie─ża aj genetick├í predispoz├şcia.

Probl├ęm je v tom, ┼że po─Źas dospievania je telo vystaven├ę z├í┼ąa┼żi vo forme rastu, ale z├írove┼ł aj┬á v┼íetk├Żm vplyvom s├║visiacim s be┼żn├Żm ┼żivotom psa. Preto je po─Źas rastov├ęho obdobia vhodn├ę prid├íva┼ą do potravy kolag├ęn, ktor├Ż pom├íha vytv├íra┼ą pevn├ę v├Ązby, star├í sa o kvalitu tkan├şv a kost├ş.

Rovnako d├┤le┼żit├Ż je aj pre jese┼ł ┼żivota, kedy jeho ├║bytok m├┤┼że vies┼ą k zhor┼íeniu kvality srsti, ve─żmi l├ímaj├║cim sa paz├║rikom, ale aj zn├ş┼żenej pohyblivosti zviera┼ąa. Vtedy je vhodn├ę zavies┼ą kolag├ęnov├║ k├║ru, ktor├í m├┤┼że v├í┼ímu mil├í─Źikovi prinavr├íti┼ą jeho minul├║ rados┼ą z hier a be┼żn├ęho d┼ła. O tom hovoria napr├şklad aj sk├║senosti z├íkazn├şkov na┼íej zna─Źky.

Hydrolyzovan├Ż morsk├Ż kolag├ęn Inca Collagen

Ušetrite pri nákupe Inca Collagenu

Nak├║pte teraz o┬á5ÔéČ┬áv├Żhodnej┼íie cez e-shop. Z├şskate dopravu zdarma a tie┼ż dar─Źek ÔÇô balenie vitam├şnu C pre lep┼íie vstreb├ívanie.

Zadajte v e-shope kód: S01000666 a objednajte.

Testovan├Ż na ─żu─Ćoch, vhodn├Ż pre zvierat├í

├Üsmevn├Żm faktom je aj to, ┼że Incapet Collagen bol najprv testovan├Ż na ─żu─Ćoch. Tento hydrolyzovan├Ż kolag├ęn pre psy, ma─Źky a kone bol vo svojej forme prvotne ur─Źen├Ż pre ─żud├ş. Pr├íve v─Ćaka pozit├şvnym ohlasom a ├║─Źinkom, ktor├ę mal Inca Collagen na ─żud├ş, sme sa rozhodli vytvori┼ą aj ┼ípeci├ílnu ed├şciu s n├ízvom Incapet Collagen venovan├║ pr├íve na┼íim dom├ícim mil├í─Źikom.

Ako pod├íva┼ą kolag├ęn svojim mil├í─Źikom

V prvom rade pravidelne. Podobne ako pri produkte Inca Collagen by sa malo za─Ź├şna┼ą ├║vodnou k├║rou. T├í zvy─Źajne trv├í 2 a┼ż 3 mesiace. Potom by sa v┼íak kolag├ęn nemal vysadi┼ą, no jeho u┼ż├şvanie by malo pokra─Źova┼ą v ┼íir┼í├şch intervaloch ÔÇô teda nie je potrebn├ę pod├íva┼ą jednu d├ívku denne┬á. Pre dosiahnutie najlep┼íieho mo┼żn├ęho efektu sa odpor├║─Źa tak├║to k├║ru opakova┼ą 2 a┼ż 3-kr├ít ro─Źne.

R├Żchlo rast├║ce ve─żk├ę a gigantick├ę plemen├í psov maj├║ niektor├ę odli┼ín├ę n├íroky na v├Ż┼żivu a z├í┼ąa┼ż po─Źas rastu (u plemien do 40 kg do 12 mesiacov veku, u plemien nad 40 kg do 24 mesiacov veku).

Na vzniku ortopedick├Żch probl├ęmov sa podie─żaj├║ 3 z├íkladn├ę faktory : genetika, v├Ż┼żiva a z├í┼ąa┼ż.
Aj ke─Ć ortopedick├ę ochorenia s├║ viac ─Źi menej geneticky predisponovan├ę, m├┤┼żeme ich v├Żvoj v├Żrazne ovplyvni┼ą spr├ívnou v├Ż┼żivou v inkriminovanom obdob├ş rastu a primeranou z├í┼ąa┼żou.

Vzh─żadom na zlo┼żenie sa Incapet Collagen pod├íva priamo do krmiva. Dokonca ho m├┤┼żete pod├íva┼ą aj pri v├Ą─Ź┼íine reduk─Źn├Żch di├ęt. D├┤le┼żitou s├║─Źas┼ąou kolag├ęnovej di├ęty v┼íak je aj pr├şjem potrebn├Żch vitam├şnov, ktor├ę pom├íhaj├║ kolag├ęnu vstreba┼ą sa do organizmu.

Kvalita a prisp├┤sobenie produktu je u n├ís prvorad├ę, ─Źo svojou recenziou potvrdila aj profesion├ílna veterin├írka MVDr. Mark├ęta Sedlinsk├í Ph.D.

Incapet Collagen nem├í ┼żiadne ne┼żiaduce ved─żaj┼íie ├║─Źinky. Je to pr├ęmiov├í k┼Ľmna surovina. Obsahuje len vysoko kvalitn├Ż, bioakt├şvny a trojzlo┼żkov├Ż kolag├ęn. Incapet Collagen telo zviera┼ąa vyu┼żije lep┼íie ako kolag├ęn, ktor├Ż prij├şma zo stravy.

Kolag├ęn pre kone m├┤┼że by┼ą pre ─Źloveka ┼íkodliv├Ż!

─î├ştate spr├ívne, existuj├║ aj ─żudia, ktor├ş s├║ presved─Źen├ş o tom, ┼że kolag├ęn ur─Źen├Ż pre kone, je vhodn├Ż aj pre nich. A tak si miesto konskej d├ívky kolag├ęnu daj├║ d├ívku konsk├ęho kolag├ęnu. Hoci sa to m├┤┼że zda┼ą ako ├║smevn├í z├ímena, opak je pravdou. Pokia─ż ko┼łom nepod├ívate naozaj iba 100% ─Źist├Ż kolag├ęn s vitam├şnom C, ale r├┤zne ┼ípeci├ílne k─║bov├ę v├Ż┼żivy ur─Źen├ę zvierat├ím, v tom lep┼íom pr├şpade v├ím to neu┼íkod├ş, ale st├íle budete u┼ż├şva┼ą lieky pre in├Ż ┼żivo─Ź├ş┼íny druh. Pri dlhodobom u┼ż├şvan├ş v┼íak m├┤┼żu nasta┼ą probl├ęmy.

V prvom rade je potrebn├ę si uvedomi┼ą, ┼że kolag├ęn ur─Źen├Ż ko┼łom, ─Źasto pred├ívan├Ż u┼ż rovno v kombin├ícii s r├┤znymi in├Żmi l├ítkami, je prisp├┤soben├Ż ├║─Źelom ako je zosilnenie chrupaviek, k─║bov, ale z├írove┼ł aj na zv├Ż┼íenie kvality srsti, lep┼íiemu rastu hrivy a chvosta. V pr├şpade, ┼że tak├Żto kolag├ęn u┼ż├şvate, nevyu┼ż├şvate jeho potenci├íl a prakticky doch├ídza k plytvaniu l├ítok, ktor├ę by mohli pom├┤c┼ą zviera┼ąu, ale na ─Źloveka nemaj├║ ┼żiaden efekt.

Okrem toho si m├┤┼żete aj u┼íkodi┼ą. Pokia─ż u┼ż├şvate ┼ípeci├ílne kolag├ęnov├ę doplnky pre kone s obsahom l├ítok, ako napr├şklad MSM (Metylsulfonilmet├ín). Pr├íve ten dok├í┼że v na┼íom organizme v d├ívkach ur─Źen├Żch pre kone narobi┼ą naozaj neporiadok. Hoci je MSM potrebn├Ż aj pre ─żudsk├ę telo, jeho d├ívka ur─Źen├í ─żu─Ćom je ove─ża ni┼ż┼íia a pri pred├ívkovan├ş m├┤┼że sp├┤sobi┼ą napr├şklad ├║pln├ę odstr├ínenie bolest├ş, av┼íak nie probl├ęmu. Kv├┤li absencii bolesti za─Źnete k─║by op├Ą┼ą za┼ąa┼żova┼ą aj v ─Źase, ke─Ć na to e┼íte nebud├║ pripraven├ę ÔÇô probl├ęm s├şce nec├ştite, preto┼że ste telo oklamali, ale v princ├şpe nezmizol. Pr├íve toto je jeden z naj─Źastej┼í├şch d├┤vodov naozaj z├íva┼żn├Żch zranen├ş.

S├║─Źas┼ąou r├┤znych k─║bov├Żch v├Ż┼żivov├Żch doplnkov pre kone s├║ aj ─Ćal┼íie in├ę l├ítky, ktor├ę v princ├şpe pom├íhaj├║ aj ─żudsk├ęmu telu, ale ÔÇťkonskou k├║rouÔÇŁ doch├ídza k tomu, ┼że ich organizmus v lep┼íom pr├şpade vypud├ş von z tela, napr├şklad mo─Źom, alebo maj├║ v hor┼íom pr├şpade aj negat├şvny vplyv na organizmus.

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language

×