Čo si budeme klamať. Potešiť ženu pod vianočným stromčekom nie je úplne jednoduché. Jasné, usmejeme sa aj nad ponožkami, parným hrncom a voňavkou, ktorú dostávame každý rok. Veď, snaha sa cení a Vianoce predsa nie sú o darčekoch. Ale čo keby sme vám prezradili tip na darček, ktorý poteší každú ženu, pretože jeho účinky bude môcť sledovať priamo na sebe v zrkadle?

Zázraky jednoducho patria k Vianociam. Niektoré sú však reálnejšie, ako by sa na prvý pohľad zdalo. Napríklad účinky kolagénu na naše telo môžete vnímať ako taký malý zázrak. Kolagén sa v našom tele nachádza prirodzene a v mladosti si ho telo dokáže vyrobiť dostatok. S vekom však jeho množstvo klesá a po 45-ke sa už netvorí takmer vôbec. Kolagén tvorí 30% všetkých bielkovín v tele, 70% bielkovín kože a taktiež 70% sušiny kĺbových chrupaviek. Takže asi si viete predstaviť, že jeho nedostatok s telom poriadne zamáva. Nachádza sa aj v zuboch, telesných orgánoch, cievach a rohovke.

Kolagén hrá kľúčovú úlohu v tom ako vyzeráme a ako sa cítime. Má neuveriteľnú vlastnosť – vie putovať presne tam, kde nám chýba najviac. Výborná správa je aj to, že kolagén si viete jednoducho doplniť pravidelným užívaním.

Krásna pleť, vlasy aj nechty v jednom darčeku

No dobre, nie sú to síce šperky, ale čo je pre krásu ženy dôležitejšie ako žiarivá pleť, lesklé silné vlasy a pevné nechty? Nedostatok kolagénu má za následok pribúdanie vrások a unavený vzhľad pleti. Tiež sa môže objaviť vypadávanie vlasov, ktoré sú navyše jemné, slabé a bez života. K tomu mäkké lámajúce sa nechty a celulitída. Áno, so všetkými týmito problémami vám môže kolagén pomôcť. A nielen vám, ale aj vašej sestre, mamičke, babičke či svokre.

Ak sa rozhodnete kolagén darovať, nezabudnite vysvetliť aj jeho úžasné účinky. Bohužiaľ, nie každá žena ich pozná, a tak sa často trápime nad tým, akými prípravkami svojej kráse pomôcť. Takže si to zhrňme: Kolagén pomáha vyhladiť vrásky, je zodpovedný za hydratáciu a pružnosť pleti. Vlasy plné kolagénu menej vypadávajú a rýchlejšie rastú, nechty sú viditeľne pevnejšie.

Takže dámy, už viete, čo napíšete v liste Ježiškovi, alebo čo darujete ženám vo vašej rodine?

Kolagen Inca Collagen

Ušetrite pri nákupe Inca Collagenu

Nakúpte teraz o 5€ výhodnejšie cez e-shop. Získate dopravu zdarma a tiež darček – balenie vitamínu C pre lepšiu syntézu kolagénu.

Zadajte v e-shope kód: S01000666 a objednajte.

Článok vyšiel aj na webe zenskyweb.sk. 

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language

×