Obchodné podmienky
KÚPIŤ INCA COLLAGEN

Starostlivosť o vlasy a nechty

Kolagén vám pomôže ku kvalitnejším vlasom a nechtom

Rast vlasov
Vypadávanie vlasov
Starostlivosť o nechty

S pribúdajúcim vekom sa kvalita vlasov a nechtov zhoršuje. Vlasy rednú, padajú, šedivejú, sú lámavejšie a slabšie. Nechty sa stenšujú, štiepia, lámu a sú slabé. Ako to? Je to kvôli úbytku kolagénu – základnej stavebnej bielkovine ľudského organizmu, ktorá v tele od 25 roku veku začne ubúdať a v 40-45tke sa už netvorí skoro vôbec.

Čo je pre niekoho prirodzený prejav ľudského tela, je pre nás proces, ktorý je možné spomaliť. Doplnením kolagénu vo vysokej kvalite a množstve, môžete starnutiu predchádzať a zlepšiť si tak kvalitu života. Kolagén nie je v tele iba kvôli pekným vlasom a nechtom – lieči napríklad rôzne kožné ochorenia a boľavé kĺby.

Kolagén tvorí až 70 % bielkovín kože a nachádza sa aj v samotných vlasoch a nechtoch. Jeho pravidelným užívaním si preto môžete zabezpečiť aj ich lepšiu kvalitu a pružnosť.

Kolagén a vlasy

Vlasy človeka s dostatočnou zásobou kolagénu sú pružnejšie, pevnejšie, lesklejšie, vyživenejšie a majú väčší objem. Tiež majú menší sklon šedivieť, padať a lámať sa. Je možné, že po doplnení kolagénu dôjde aj k prírastku nových vlasov. Vlasy tiež po kolagéne rastú znateľne rýchlejšie.

Kolagén a nechty

Doplnenie kolagénu v ľudskom tele má priaznivý vplyv na kvalitu nechtov. Sú potom pevné, pružné, rýchlejšie rastú, menej sa lámu a nie sú krehké a neštiepia sa.

Viac o Inca Collagene

Inca Collagen

Balenie obsahuje 90 000 miligramov hydrolyzovaného kolagénu. Obsahuje 30 zlatých vrecúšok po 3 000 miligramoch. Vydržia vám mesiac.

Ku každému nákupu darček zdarma! Balenie vitamínu C

45,00 € s DPH
Kúpiť Inca Collagen
Nečakala som zázrak, pravidelne chodím na fyzioterapie a raz sa operácii aj tak nevyhnem. Ohľadom krčnej chrbtice je to po prvom mesiaci bezo zmien, ale bedrá ma bolia menej, resp. nereagujú tak výrazne napr. na zmenu počasia. Čo je však veľkým bonusom, je viditeľné zmenšenie celulitídy, kolagénik sa činil.
Prečítať celý príbeh
Martina Fraňková, 40+
advokátka a bloggerka
Všetky ohlasy

Inca Collagen

Balenie obsahuje 90 000 miligramov hydrolyzovaného kolagénu. Obsahuje 30 zlatých vrecúšok po 3 000 miligramoch. Vydržia vám mesiac.

Ku každému nákupu darček zdarma! Balenie vitamínu C

45,00 € s DPH

Inca Collagen si taktiež môžete kúpiť vo všetkých slovenských lekárňach