Obchodné podmienky

Starostlivosť o pleť

Kolagén napomáha starostlivosti o vašu pleť

Vrásky
Pigmentové škvrny
Strie
Suchá a dehydrovaná pokožka
Unavená pleť

Zo všetkých strán na nás útočia fotky krásnych ľudí so sviežou a žiarivou pleťou. Krásna pokožka je zdravá pokožka. Ale ako ju docieliť? Pre starostlivosť o pleť je veľmi dôležitá správna výživa, ktorá vám môže ušetriť veľa peňazí, ktoré by ste utratili za omladzujúce krémy a ďalšie prípravky.

Aby vaša pleť bola krásna, potrebuje mať dostatok kolagénu. Kolagén tvorí až 70 % všetkých bielkovín kože a s vekom sa z nej vytráca. Práve kolagén je zodpovedný za jej vypnutie, hladkosť a mieru hydratácie. Kým má vaša pleť málo kolagénu, nemôžete čakať, že bude žiarivá, že vám zmiznú vrásky, ubudnú pigmentové škvrny a ďalšie problémy.

Jednoduché a prirodzené riešenie kozmetických problémov

Prejavy starnutia je možné spomaliť užívaním bio-aktívneho pitného kolagénu, ako je Inca Collagen. Bioaktivita znamená, že má rovnakú molekulárnu štruktúru ako kolagén, ktorú vaše telo produkuje samo, a tak sa efektívne vstrebáva a distribuuje po tele.

Kolagén pre pleť a pokožku funguje ako opora a ako jej výplň. Spevňuje jej hlboké vrstvy a tým ju vypína – zbavuje vás nových vrások a zmäkčuje staré vrásky a strie, takže sú menej viditeľné. Úplne vylieči suché vrásky.

Kolagén vám tiež pomáha uchovávať v pleti vodu – je potom žiarivejšia, plnšia, vypnutejšia a bez suchých vrások. Vyššia hydratácia zjednocuje farebný tón pleti a vyhladzuje jej textúru. Vďaka kolagénu vaša pleť získa vlastnosti, kvôli ktorým si ľudia často kupujú drahé krémy. Ale pokiaľ v pleti chýba niečo, čo tam patrí, prirodzene krásna nikdy nebude.

Prečo kolagén piť? Nie je lepšie používať kolagénové krémy?

Aby sa kolagén dobre vstrebával do organizmu musíte ho piť a musí byť bio-aktívny. Na trhu existuje mnoho kolagénových prípravkov. Ale ak nie sú vo forme určenej na konzumáciu zvnútra a bio-aktívne, určite nebudú mať rovnako kvalitný efekt na vašu pleť. Kvalitným krémom pleti určite dodáte mnoho potrebných a prospešných živín. Ale keďže samotná molekula kolagénu je príliš veľká, nedostane sa dovnútra cez vrchnú vrstvu kože a časom sa zmyje, alebo zotrie. Preto si kolagén najlepšie a najefektívnejšie doplníte jeho pitím.

Viac o Inca Collagene

Inca Collagen

Balenie obsahuje 90 000 miligramov hydrolyzovaného kolagénu. Obsahuje 30 zlatých vrecúšok po 3 000 miligramoch. Vydržia vám mesiac.

Ku každému nákupu darček zdarma! Do každej zásielky Vám pridáme jedno balenie vitamínu C.

45,00 € s DPH

Inca Collagen

Balenie obsahuje 90 000 miligramov hydrolyzovaného kolagénu. Obsahuje 30 zlatých vrecúšok po 3 000 miligramoch. Vydržia vám mesiac.

Ku každému nákupu darček zdarma! Do každej zásielky Vám pridáme jedno balenie vitamínu C.

Inca Collagen si taktiež môžete kúpiť vo všetkých slovenských lekárňach