Obchodné podmienky
KÚPIŤ INCA COLLAGEN

Starostlivosť o pleť

Kolagén pomáha starať sa o vašu pleť

Vrásky
Pigmentové škvrny
Celulitída
Strie
Suchá a dehydrovaná pokožka
Unavená pleť
Akné
Jazvy

Zo všetkých strán na nás útočia fotky krásnych ľudí so sviežou a žiarivou pleťou. Krásna pokožka je zdravá pokožka. Ale ako ju docieliť? Pre starostlivosť o pleť je veľmi dôležitá správna výživa, ktorá vám môže ušetriť veľa peňazí, ktoré by ste utratili za omladzujúce krémy a ďalšie prípravky.

Aby vaša pleť bola krásna, potrebuje mať dostatok kolagénu. Kolagén tvorí až 70 % všetkých bielkovín kože a s vekom sa z nej vytráca. Práve kolagén je zodpovedný za jej vypnutie, hladkosť a mieru hydratácie. Kým má vaša pleť málo kolagénu, nemôžete čakať, že bude žiarivá, že vám zmiznú vrásky, ubudnú pigmentové škvrny a ďalšie problémy.

Jednoduché a prirodzené riešenie kozmetických problémov

Prejavy starnutia je možné spomaliť užívaním bio-aktívneho pitného kolagénu, ako je Inca Collagen. Bioaktivita znamená, že má rovnakú molekulárnu štruktúru ako kolagén, ktorý vaše telo produkuje samo, a tak sa efektívne vstrebáva a distribuuje po tele.

Kolagén pre pleť a pokožku funguje ako opora a ako jej výplň. Spevňuje jej hlboké vrstvy a tým ju vypína – zbavuje vás nových vrások a celulitídy a zmäkčuje staré vrásky a strie, takže sú menej viditeľné. Úplne vylieči suché vrásky a nové jazvy. U starých jaziev dôjde k aspoň čiastočnému vyhladeniu a vyblednutiu.

Kolagén vám tiež pomáha uchovávať v pleti vodu – je potom žiarivejšia, plnšia, vypnutejšia a bez suchých vrások. Vyššia hydratácia zjednocuje farebný tón pleti a vyhladzuje jej textúru. Vďaka kolagénu vaša pleť získa vlastnosti, kvôli ktorým si ľudia často kupujú drahé krémy. Ale pokiaľ v pleti chýba niečo, čo tam patrí, prirodzene krásna nikdy nebude.

Prečo kolagén piť? Nie je lepšie používať kolagénové krémy?

Aby sa kolagén dobre vstrebával do organizmu musíte ho piť a musí byť bio-aktívny. Na trhu existuje mnoho kolagénových prípravkov. Ale ak nie sú vo forme určenej na konzumáciu zvnútra a bio-aktívne, určite nebudú mať rovnako kvalitný efekt na vašu pleť. Kvalitným krémom pleti určite dodáte mnoho potrebných a prospešných živín. Ale keďže samotná molekula kolagénu je príliš veľká, nedostane sa dovnútra cez vrchnú vrstvu kože a časom sa zmyje, alebo zotrie. Preto si kolagén najlepšie a najefektívnejšie doplníte jeho pitím.

Viac o Inca Collagene

Inca Collagen

Balenie obsahuje 90 000 miligramov hydrolyzovaného kolagénu. Obsahuje 30 zlatých vrecúšok po 3 000 miligramoch. Vydržia vám mesiac.

Ku každému nákupu darček zdarma! Balenie vitamínu C

45,00 € s DPH
Kúpiť Inca Collagen
Nečakala som zázrak, pravidelne chodím na fyzioterapie a raz sa operácii aj tak nevyhnem. Ohľadom krčnej chrbtice je to po prvom mesiaci bezo zmien, ale bedrá ma bolia menej, resp. nereagujú tak výrazne napr. na zmenu počasia. Čo je však veľkým bonusom, je viditeľné zmenšenie celulitídy, kolagénik sa činil.
Prečítať celý príbeh
Martina Fraňková, 40+
advokátka a bloggerka
Všetky ohlasy

Inca Collagen

Balenie obsahuje 90 000 miligramov hydrolyzovaného kolagénu. Obsahuje 30 zlatých vrecúšok po 3 000 miligramoch. Vydržia vám mesiac.

Ku každému nákupu darček zdarma! Balenie vitamínu C

45,00 € s DPH

Inca Collagen si taktiež môžete kúpiť vo všetkých slovenských lekárňach