Obchodné podmienky
KÚPIŤ INCA COLLAGEN

Športová regenerácia

Inca Collagen vám pomôže pri regenerácii po úrazoch spojených so športom

Kolagén je bielkovina tvorená troma proteinovými vláknami (trojšpirála), ktorá sa skladá z 20 druhov aminokyselín a je základnou bielkovinou všetkých spojivových tkanív a predstavuje 25 % celkovej bielkovinovej hmoty človeka. Tvorí 30 % celkovej hmoty ľudských bielkovýn a až 75 % pokožky. Kolagén je dnes veľmi skloňované slovo, najviac v kozmetike a v medicíne. Úlohou kolagénu je udržiavať pružnosť pokožky, minimalizovať vznik vrások, udržať štruktúru pokožky v čo najkvalitnejšom stave, nepretržite obnovovať kožné bunky a zabrániť dehydratácii.

Od 25. roku života se obsah kolagénu v pokožke znižuje každoročne o 1,5 %, po 40. roku se netvorí už vôbec, preto je jeho doplňovanie potrebné a vhodné pre zachovanie zdravej a pružnej pokožky bez vrások. Bez jeho doplňovania vznikajú vrásky, suchá pokožka, stráca se lesk nechtov a vlasov a začíná neodvratný proces stárnutia. Kolagén je mimo pokožku dôležitou štrukturálnou látkou kostí, kĺbov, svalov, spojivého väziva a šliach.

Viac o Inca Collagene

Inca Collagen

Balenie obsahuje 90 000 miligramov hydrolyzovaného kolagénu. Obsahuje 30 zlatých vrecúšok po 3 000 miligramoch. Vydržia vám mesiac.

Ku každému nákupu darček zdarma! Balenie vitamínu C

45,00 € s DPH
Kúpiť Inca Collagen
Nečakala som zázrak, pravidelne chodím na fyzioterapie a raz sa operácii aj tak nevyhnem. Ohľadom krčnej chrbtice je to po prvom mesiaci bezo zmien, ale bedrá ma bolia menej, resp. nereagujú tak výrazne napr. na zmenu počasia. Čo je však veľkým bonusom, je viditeľné zmenšenie celulitídy, kolagénik sa činil.
Prečítať celý príbeh
Martina Fraňková, 40+
advokátka a bloggerka
Všetky ohlasy

Klinicky overený kolagén so Švajčiarskym pôvodom

Kolagén a jeho účinky boli proverené klinickou štúdiou vo Veľkej Británii

Inca Collagen obsahuje prémiový kolagén typu I., II. a III. vyrobený vo Švajčiarsku

Inca Collagen

Balenie obsahuje 90 000 miligramov hydrolyzovaného kolagénu. Obsahuje 30 zlatých vrecúšok po 3 000 miligramoch. Vydržia vám mesiac.

Ku každému nákupu darček zdarma! Balenie vitamínu C

45,00 € s DPH

Inca Collagen si taktiež môžete kúpiť vo všetkých slovenských lekárňach

S čím vám ešte môže Inca Collagen pomôcť