Obchodné podmienky

Príbeh Inca Collagenu

Prvá krabička Inca Collagenu uzrela svetlo sveta na jar v roku 2015. To, čo tomu predchádzalo, je nerozlučne späté s životnou a profesnou cestou Romany Ljubasovej.

Romana je večný rojko a optimista. Chce zmeniť svet k lepšiemu – nič viac, nič menej. Keď uvádzala Inca Collagen na trh, mala 36 rokov a do tej doby toho stihla naozaj veľa. Vpred ju vždy hnala túžba pomáhať ľudom. Inca Collagen si okamžite získal tisícky verných fanúšikov, ktorí na neho nedajú dopustiť, pretože im výrazne zlepšil život.

Od zdravotnej sestričky k veľkému businessu

Romana sa najskôr chcela stať právničkou. Štúdium na vysokej škole bohužiaľ nebolo možné, a tak sa stala zdravotníčkou. Po nástupe do nemocnice ju ale odradila neochota kolegov meniť čokoľvek k lepšiemu. Do práce nastúpila odhodlaná rozdať sa a odchádzala plná rozčarovania a sklamania.

Po dezilúzii z českého zdravotníctva odišla do Rakúska, kde sa zdokonalila v nemčine, získala skúsenosti a po návrate domov zanedlho získala prácu, kde v 19 rokoch šéfovala tímu 50 mužov, u ktorých si rýchlo zjednala rešpekt. Potom stretla svojho manžela a spolu viedli firmu, ktorá pomáhala zastať sa ľudí, ktorí sa snažili získať finančnú kompenzáciu od poisťovní po najrôznejších zraneniach a nehodách. Tak sa jej podarilo skĺbiť túžbu aktívne pomáhať ľudom a pracovať v právnej oblasti.

Vyhorenie, rozvod a Thajsko

Tvrdou prácou sa Romana dostala do situácie, kedy jej firma bezchybne fungovala a nepredstavovala pre ňu už nové výzvy, začala byť vyhorená. Bohužiaľ sa jej aj rozpadlo manželstvo a osobná kríza na sebe nenechala dlho čakať. A tak si proste zo dňa na deň zbalila kufor a odletela do Thajska.

Rozhodnutie odletieť na druhú stranu zemegule teraz hodnotí ako jedno z najlepších rozhodnutí v živote. Hlavne preto, že ju to priviedlo k ďalšiemu spôsobu, ako pomáhať ľuďom. Romana neverí na náhody. A preto keď si v miestnej lekárni kúpila kolagén pre regeneráciu pokožky po opaľovaní a zistila, ako skvelo na ňu pôsobí, neváhala a začala kolagén s nadšením a do detailov študovať.

Ako sa zrodila značka Inca Collagen

Po naštudovaní obrovského množstva materiálov o účinkoch kolagénu a o tom, ktorý druh kolagénu je pre ľudský organizmus najlepší, sa Romana vydala na exkurziu do thajskej továrne, kde sa kolagén vyrába. Vedela, že je dôležité, aby sa kolagén vyrábal zastudena a z morských rýb – jedine tak sa dosiahne najvyššie kvality a ľudské telo ho použije rovnako, ako by si ho vyrobilo samo. Bohužiaľ narazila na prekážku, s ktorou nepočítala. Kvôli množstvu predpisov a byrokratických peripetií sa ukázalo ako nemožné kolagén z Thajska do Českej republiky dovážať. A inde sa nevyrábal v tak vysokej kvalite.

Než aby poľavila z nárokov na kvalitu, rozhodla sa vyskúšať vlastnú výrobu. Usmialo sa na ňu šťastie a ani nevedela ako, sedela naproti majiteľovi jednej významnej farmaceutickej firmy a rozprávala mu, ako so svojim kolagénom zmení svet k lepšiemu. Ten na to iba povedal: „ženská, vy ma bavíte“. Potom stačilo doriešiť logistiku a ďalšie potrebné veci a prvá krabička Inca Collagenu bola na svete.

Inca Collagen dnes

Dnes má Inca Collagen tisíce nadšených užívateľov z celého sveta. Je k zakúpeniu vo všetkých českých a slovenských lekárňach, bežne sa distribuuje všade po Európe a pomaly preniká na arabský a americký trh. Zbiera jednu pozitívnu recenziu za druhou. Nemôžu si ho vynachváliť predovšetkým ženy, ktoré oceňujú, obmedzenie strií, zlepšuje sa stav pleti, vlasov a nechtov. 

Zdá sa, že sa Romanina vízia o zlepšení sveta začína pomaly napĺňať a Inca Collagen sa stáva etablovaným produktom na trhu.

Inca Collagen

Balenie obsahuje 90 000 miligramov hydrolyzovaného kolagénu. Obsahuje 30 zlatých vrecúšok po 3 000 miligramoch. Vydržia vám mesiac.

Ku každému nákupu darček zdarma! Do každej zásielky Vám pridáme jedno balenie vitamínu C.

Inca Collagen si taktiež môžete kúpiť vo všetkých slovenských lekárňach