Nedostatok spánku automaticky spôsobí nedostatok kolagénu a elastínu . Pri úbytku týchto látok začne tvoja pokožka starnúť, stratí pružnosť, začne byť mdlá (bude z teba chodiaca mŕtvolka ) no ešte nie sme na konci vrásky pribúdajú enormnou rýchlosťou, začneš mať častejšie modriny, pleť stratí farbu … Nebudem ani pokračovať. Nedostatočný kolagén  sa naštastie doplniť dá  stravou , alebo výživovým doplnkom. Pri tomto bode je mojím doplnkovým odporúčaním kolagén zo stránky INCA.

Celý článok si môžete prečítať na webe misschloe.sk.

Začneme netradične, niečím čo mnohé z nás možno nepoznajú a nevnímajú tento produkt ako nevyhnutnosť pri ZDRAVOM  opaľovaní. Prírodný kolagén INCA Collagen, síce nedisponuje sladučkou lahodnou chuťou, no to čo dokáže zabezpečiť Vášmu telu a to ako funguje ďaleko prevýši možno na prvý pohľad zvláštnu chuť. V tomto článku Vám vyberiem len zopár efektov, proti ktorým kolagén účinne bojuje (popraskané žilky , začervenaná pleť, spáleniny, omrzliny, suchá koža, popraskané pery, akné, … ). Viac o kolagéne ako takom aj konkrétne o značke INCA Vám poviem v individuálnom článku, no ak ste od prírody zvedavé stvorenia tak ma môžete predbehnúť TU.

Tento kolagén mi pomáha dlhodobo upravovať moju extrémne nízku hladinu kolagénu. I keď má zvláštnu „rybičkovskú“ chuť  vďaka meraniu kolagénu pred a po istej dobe užívania , viem že funguje ako má. Predáva sa ako mesačné balenie, na každý deň jedno zlaté vrecúško. Vo vode sa rozpúšťa perfektne , takže ho stačí vypiť ráno a o zvyšok sa postará sám.

 

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language

×