Obchodné podmienky
KÚPIŤ INCA COLLAGEN

Kĺby, kosti a chrupavky

Inca Collagen vám pomôže pri ťažkostiach s pohybovým ústrojenstvom

Kolená
Kĺbna výživa
Artritída
Kosti
Úrazy
Športová regenerácia

Bolia vás kolená? Máte problémy s kĺbmi? Zle sa vám hoja zlomeniny? Na vine môže byť nedostatok kolagénu. Kolagén je základná stavebná hmota kostí, šliach, chrupaviek, väziva, kože… Nachádza sa aj v ďalších telesných orgánoch. Ich úlohou je udržovať spojivové tkanivá dostatočne pevné, aby dokázali správne plniť svoju funkciu.

Akú úlohu v tele hrá kolagén?

Ľudské telo si za normálnych okolností prirodzene  vytvára kolagén samo. Jeho produkcia sa ale zhruba od vašich 25. narodenín začína znižovať a v 40-45ke sa nám netvorí už skoro vôbec. Samostatnou kategóriou sú športovo aktívny ľudia u ktorých sa nedostatok kolagénu môže prejaviť aj skôr, práve pre nadmernú športovú záťaž. Úbytok kolagénu v tele sa začína navonok prejavovať vráskami, zhoršenou kvalitou vlasov a nechtov a drobnými problémami, ktoré prehliadame s tým, že „už nie sme najmladší“. Ak máte problémy s boľavými kolenami, šľachami, bolesťami chrbtice a ďalšími podobnými problémami, doplnenie kolagénu vám môže výrazne pomôcť.

Ktoré problémy rieši dodanie kolagénu?

 • uľaví vám pri nervových bolestiach a chronickom zápale kostí

 • zmierňuje bolesti kostí a kĺbov pri artritíde i reumatizme

 • spomaľuje rednutie kostí pri osteoporóze

 • urýchľuje holenie po zlomeninách, vyvrtnutiach, po pôrode

 • pomáha proti paradentóze

 • podporuje obeh v žilách a tepnách

 • zmierňuje bolesti chrbtice a ischias

 • výborne pôsobí po najrôznejších chirurgických zákrokoch

 • eliminuje obareniny, modriny, počiatočné preležaniny

 • lieči bércove vredy

Kolagén ako prevencia artrózy

Artróza, ktorá bolesť kĺbov spôsobuje, sa väčšinou neobjaví až v starobe. Príznaky obvykle začínajú už po 40. narodeninách. Liečba rozvinutého ochorenia je značne obmedzená, a preto by mal každý venovať aspoň trochu času prevencii. Významnou prevenciou úbytku chrupavkových tkanív je okrem pravidelného pohybu a racionálnej stravy práve dopĺňanie kolagénu.

Prečo Inca Collagen?

Na trhu je veľké množstvo prípravku s kolagénom. Prečo sa rozhodnúť práve pre Inca Collagen?

Pretože:

 • Je bio-aktívny, dobre sa vstrebáva a vaše telo s ním pracuje, ako by si ho vyrobilo samo.

 • Je vysoko kvalitný, hydrolyzovaný. Získava sa zastudena – na rozdiel od tepelne spracovaných kolagénov má pre ľudské telo lepšiu využiteľnosť.

 • Vysoký obsah v dennej dávke – 3000 mg. Ak chcete, aby vám kolagén pomohol, musíte ho užívať vo vysokej kvalite a vo veľkých dávkach.

 • Má skvelý pomer cena/výkon.

Viac o Inca Collagene

Inca Collagen

Balenie obsahuje 90 000 miligramov hydrolyzovaného kolagénu. Obsahuje 30 zlatých vrecúšok po 3 000 miligramoch. Vydržia vám mesiac.

Ku každému nákupu darček zdarma! Balenie vitamínu C

45,00 € s DPH
Kúpiť Inca Collagen
Nečakala som zázrak, pravidelne chodím na fyzioterapie a raz sa operácii aj tak nevyhnem. Ohľadom krčnej chrbtice je to po prvom mesiaci bezo zmien, ale bedrá ma bolia menej, resp. nereagujú tak výrazne napr. na zmenu počasia. Čo je však veľkým bonusom, je viditeľné zmenšenie celulitídy, kolagénik sa činil.
Prečítať celý príbeh
Martina Fraňková, 40+
advokátka a bloggerka
Všetky ohlasy

Inca Collagen

Balenie obsahuje 90 000 miligramov hydrolyzovaného kolagénu. Obsahuje 30 zlatých vrecúšok po 3 000 miligramoch. Vydržia vám mesiac.

Ku každému nákupu darček zdarma! Balenie vitamínu C

45,00 € s DPH

Inca Collagen si taktiež môžete kúpiť vo všetkých slovenských lekárňach