Obchodné podmienky

Otázky a odpovede

Aké sú účinky a na čo presne Inca Collagen pomáha?

Kolagén vám môže pomôcť s radou zdravotných a kozmetických problémov. starnutí pleti, pigmentových škvrnách, natiahnutých svaloch, suchej a popraskanej koži, nekvalitných a padajúcich vlasoch, so slabými a lámavými nechtami. Kolagén tvorí 30 % bielkovinového tkaniva v ľudskom tele a až 70 % kože. Jeho nedostatok môže stáť za veľkým množstvom problémov. Pozrite sa podrobnejšie, ako vám kolagén môže pomôcť, problémami s pokožkou, pri cvičení, pri starostlivosti o pleť a o vlasy a nechty.

Zavrieť

Aké množstvo morského kolagénu obsahuje jedno balenie Inca Collagenu?

V jednom balení nájdete 90 000 miligramov kvalitného morského kolagénu rozdelených do 30 denných dávok po 3 000 miligramoch.

Zavrieť

Ako dlho vydrží jedno balenie Inca Collagenu?

Jedno balenie vám vydrží 30 dní každodenného užívania.

Zavrieť

Ako správne Inca Collagen užívať?

Štandardné užívanie je jedno vrecúško denne rozpustené v studenej tekutine. Optimálne je užívať 60 – 90 dní v kuse 3000 mg denne. Následne si môžete dať 60 dní prestávku a potom pokračovať podľa odporúčaného dávkovania. Prečítajte si viac o správnom užívaní Inca Collagenu.

Zavrieť

Ako často je možné užívať Inca Collagen?

Inca Collagen je možné užívať dlhodobo a bez obmedzení v súlade s odpoveďou na predchádzajúcu otázku, tj. 60 – 90 dní jedno vrecúško denne. Počet opakovaní je iba na vás – vy sami najlepšie viete ako na vás Inca Collagen účinkuje a ako vám pomáha.

Zavrieť

Mala by byť pri užívaní medzi jednotlivými baleniami pauza?

Odporúčame užívať 60 dní v kuse 3000 mg denne (1 vrecúško), následne 90 dní 1 vrecúško každý 3. deň, potom vysadiť na 12 týždňov, následne celú kúru zopakovať. Prečítajte si viac o správnom užívaní Inca Collagenu.

Zavrieť

Kde a ako je možné Inca Collagen zakúpiť?

Inca Collagen si môžete jednoducho a ihneď kúpiť v našom e-shope alebo vo všetkých slovenských lekárňach.

Zavrieť

Existujú nejaké vedľajšie účinky?

Pri Inca Collagene neboli pozorované a ani hlásené žiadne nežiadúce vedľajšie účinky. Ide o 100% čistý trojzložkový výživový doplnok (kolagén typu I, II, III). Obsahuje iba vysoko kvalitný kolagén, bielkovinu, ktorá sa bežne vyskytuje v našom tele a strave. Ak ale užívate lieky na osteoporózu (tzv. kalcifikáty), poraďte sa o jeho užívaní s vaším lekárom.

Zavrieť

Môžem Inca Collagen užívať aj v tehotenstve?

Inca Collagen je výživový doplnok a vzhľadom na to, že na užívanie kolagénu v tehotenstve nebola robená žiadna klinická štúdia, jeho užívanie v tehotenstve neodporúčame. Ak ho aj napriek tomu v tehotenstve užívať chcete, poraďte sa o tom prosím sa svojím lekárom.

Zavrieť

Môže sa Inca Collagen užívať pri dojčení?

Áno, pri dojčení žiadne obmedzenia neplatia. V tomto období vám kolagén môže pomôcť proti nadmernému padaniu vlasov, s popraskanou kožou, proti striám, s hojením po pôrode. Pre viac informácií prosím nahliadnite do sekcie Zdravie.

Zavrieť

If you haven’t found the answer to your question here, please don’t hesitate to contact us:

Odpovieme Vám následujúci pracovný deň

Vaše otázky zodpovie: Zákaznícka podpora s pomocou profesionálov: MUDr. Vladimír Holoubek Ortoped, Brno

Inca Collagen

Balenie obsahuje 90 000 miligramov hydrolyzovaného kolagénu. Obsahuje 30 zlatých vrecúšok po 3 000 miligramoch. Vydržia vám mesiac.

Ku každému nákupu darček zdarma! Do každej zásielky Vám pridáme jedno balenie vitamínu C.

Inca Collagen si taktiež môžete kúpiť vo všetkých slovenských lekárňach