Celková krása nie je len o zdravej, krásnej a žiarivej pleti. Sú to aj vlasy a nechty, ktoré prispievajú k našej celkovej spokojnosti.

No bohužiaľ, s pribúdajúcimi číslami, ktoré označujú náš vek, sa naša pokožka stáva chabejšou, nechty krehkejšími a vlasy strácajú svoj lesk – teda už to nie je tak, ako za mlada. Na vine je kolagén, ktorý si telo postupne prestáva vytvárať.

A práve kolagén je tajomstvom úspechu a krásy všetkých žien. Na mysli však nemáme kolagén obsiahnutý v krémoch. Ten totiž nie je taký účinný, ako by sme si želali. Jednoducho sa nedokáže dostať do najhlbších vrstiev pokožky. Tak ako na to? Ako získať zdravé a krásne vlasy?

Čo robiť pre krásne a zdravé vlasy?

Začnime ich úpravou. Podľa mnohých odborníkov by sme nemali naše vlasy vystavovať extrémnemu teplu, no na druhej strane by sme nemali vlasy a pokožku hlavy nechávať príliš dlho mokré, pretože voda značne vysúša a vlasy tak strácajú potrebnú hydratáciu. Základom je preto nájsť zlatú strednú cestu, pri ktorej stačí zvoliť nižší stupeň na sušiči vlasov a obetovať čas ich dlhšiemu sušeniu.

Prémiový trojzložkový kolagén

Ako sme vám naznačili v úvode, tak počas starnutia dochádza k pretrhnutiu vlasov, a to vďaka zníženej produkcii kolagénu v tele. Preto je kolagén kľúčovým komponentom nového rastu vlasov a ich kvality. Mohli by sme povedať, že doplnkový kolagén je vlasovým hriadeľom, ktorý zabezpečuje ich rast, zlepšuje kvalitu a znižuje ich poškodenie.

A prečo práve prémiový trojzložkový kolagén? Preto, lebo jeho účinky sú naozaj široké. Pôsobí nielen na krásu vlasov a nechtov, ale prispieva tiež k spevňovaniu pokožky. Takže hneď množstvo účinkov len v takom „obyčajnom“ doplnku.

Bio-Aktívny (živý) kolagén

Ako doplniť nášmu telu to, čo mu chýba? Najlepšie je siahnuť po kolagéne vo forme doplnkov. Na trhu ich nájdete množstvo – od tabletiek cez želatínové kocky až po práškovú formu. Každá má svoje výhody, ale, bohužiaľ, aj nevýhody. Avšak najlepšou voľbou je bioaktívny kolagén, ako napríklad Inca Collagen, ktorý  sa najviac podobá tomu, ktorý si telo vytvára samo, preto sa najlepšie vstrebáva, čím sú jeho účinky pozoruhodnejšie.

Účinky kolagénu na korunu krásy

Výskumom bolo preukázané, že kolagén podporuje a zvyšuje tvorbu bielkovín vo vlasoch, čím zabraňuje ich vypadávaniu, podporuje ich rast a dokonca znižuje výskyt sivých vlasov tým, že podporuje vlasové folikuly, kde sa vytvára ich pigment. No nie je to naozaj skvelé?

A to nie je všetko! Kolagénové doplnky ako je Inca Collagen, ktorý v jednej dávke obsahuje až 3000 miligramov hydrolyzovaného kolagénu z morských rýb sú účinné aj pri liečbe suchých a krehkých vlasov, pretože zvyšuje hladinu vlhkosti vo vlasoch.

Tak na čo čakáte? Stačí si jedno zlaté vrecúško rozmiešať vo vode alebo v inom nápoji (okrem grepfruitového džúsu) a presvedčiť sa o jeho jedinečných účinkoch na vlastnej korune krásy. Tak kto sa pridá k nám?

Ušetrite pri nákupe Inca Collagenu

Nakúpte teraz o 5€ výhodnejšie cez e-shop. Získate dopravu zdarma a tiež darček – balenie vitamínu C pre lepšie vstrebávanie.

Zadajte v e-shope kód: S01000666 a objednajte.

Článok vyšiel aj na webe kamzakrasou.sk.

Inca Collagen je výživový doplnok, ktorý pozitívne ovplyvňuje bunkovú obnovu, regeneráciu a výživu pleti, pokožky, nechtov a vlasov.

  • 100% rybí kolagén v prášku na pitie
  • Prémiový trojzložkový kolagén (obsahuje kolagén typu I, II, III)
  • V dennej dávke až 3000 miligramov
  • Najlepší pomer kvality a ceny
  • Overený zákazníkmi

Teraz ku každému nákupu kolagénu vám pridáme vitamín C pre lepšie vstrebávanie ako darček.

49,00 

Inca Collagen si taktiež môžete kúpiť vo všetkých slovenských lekárňach.

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language

×