V našej firme milujeme zvieratá. Snažíme sa im zlepšovať život a tým, ktoré mali v živote viac smoly, pomáhame nezištne.  Dodávame kolagén zverencom Slobody zvierat, vodiacim psom vo výcviku a tiež hendikepovaným zvieratkám s trvalými následkami po vážnych úrazoch. A teraz prišiel rad na vlčiaka Zacka.

Incapet Collagen + uterák pre psov

Kolagén pre psy Incapet Collagen a jemný uterák, ktorý oceníte po kúpeli alebo očistnej sprche vášho miláčika.

Teraz vo výhodnom balíčku.

Tento psí dôchodca viedol síce pokojný, ale smutný a osamelý život na jednom dvore technických služieb na Morave. Internetom sa začali šíriť výzvy od dobrovoľníkov, hľadajúcich nový domov pre vďačného vlčiaka. Šéfka našej spoločnosti Romana Ljubasová na takúto výzvu narazila a považuje to za osud:

“Jedna pani na druhej strane republiky napísala, že keby to bolo bližšie, tak by si Zacka vzala k sebe. A tu je to kúzlo. Ja som to čítala a počula som hlas jej srdca a hlas a Zackovho srdca. Tĺklo na rovnakej frekvencii. A potom sa to stalo.

Napísala som priamu a krátku vetu. Ak to myslíte úprimne a naozaj, tak uhradím celú dopravu. Pomôžeme mu spolu.”

Pani si napokon so strachom zo šoférovania, ale s obrovským odhodlaním, prišla na svojom malom aute po Zacka cez celú Českú republiku sama. Náklady na cestu uhradila Romana, a nielen to: zároveň sa naša spoločnosť v jej mene zaviazala dodávať Zackovi doživotne náš Incapet Collagen.

“Vždy budem veriť na vesmír a zázraky a keby som napríklad raz zistila, že to tak úplne nejde vyčarovať, tak zdvihnem zadok a niečo s tým urobím. Tá pani je hrdina a Zack je teraz jej rodina,” dodáva Romana Ljubasová.

Staršie psy špeciálne potrebujú doplniť kolagén na posilnenie kĺbov, šliach a kostí, ale i zdravšiu kožu a krajšiu srsť. Pomáha im k lepšej mobilite, regenerácii po zvýšenej námahe a tiež ako pomoc pri rôznych ochoreniach pohybovej sústavy, ktoré sa u starších psov bežne vyskytujú.

Sme šťastní a dojatí, že Zack našiel svoj nový domov a veríme, že aj vďaka Incapet Collagen bude žiť ešte dlho a spokojne v teple so svojou novou majiteľkou 🙂

Kolagénový balíček pre psov s darčekmi

Veľký kolagénový balíček pre psov. 3x Incapet Collagen a k tomu hebká plyšová deka a bavlnený uzlík na hranie.

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language

×