Jeden deň v roku, kedy si všetci dokazujú, ako sa majú radi je za nami. Mnohé z nás sa môžu pochváliť krásnou ružičkou, ktorou ich potešil partner, či srdiečkovou bonboniérou, ktorá možno poslúžila na večerné radovánky vo dvojici. Avšak aj napriek tomu, že počas posledného mesiaca sa na nás odvšadiaľ valili informácie o tomto komerčnom sviatku, mohlo sa jednoducho stať, že váš partner akosi zabudol.

Možno to je pre niekoho frustrujúce, no niektoré len nad tým mávnu rukou a neriešia to. Každopádne, aspoň milé slovko poteší. Ak patríte aj vy do kategórie – mám zábudlivého partnera – tak neriešte, a nadeľte si luxusný darček sama. Veď aj tak, najlepšie sú darčeky, ktoré si nadelíte sama.

Po čom ženy túžia

Otázka, ktorú si určite položil nejeden muž. Čím potešiť svoju milovanú? Bomboniéra, ruže, plyšový macko, vankúš v tvare srdiečka alebo parfum. Tieto darčeky sa zaručene objavia takmer pri každej romantickej valentínskej večeri. A pritom to vôbec nemusí byť také ťažké, ako by sa na prvý pohľad zdalo. Vieme garantovať, že každá žena túži mať silné a zdravé vlasy, čistú hladkú pleť a pevné nechty, ktoré sa nelámu. Ale čo keby sme vám prezradili, že existuje darček, ktorý poteší každú ženu, pretože jeho účinky bude môcť sledovať priamo na sebe v zrkadle?

Relax je najlepším zážitkom

Najlepším darčekom, či už na nejaký sviatok alebo len pre potešenie, je relax. Jednoducho „vypnúť“ a užívať si nerušené chvíľky a pritom sa nechávať rozmaznávať. Kto by to nechcel? Doprajte si teda nezabudnuteľný víkendový pobyt, buď s kamarátkou, alebo sa zľutujte nad vaším partnerom a doprajte si niečo krásne spoločne. Poprípade si zájdite do sauny alebo si nadeľte nezabudnuteľný zážitok v podobe čokoládového kúpeľa alebo masáže. Veď rozmaznávanie si zaslúžime kedykoľvek!

Hmotné darčeky nikdy nevyjdú z módy

Nie, nemáme na mysli tých sladkých a rozkošných medvedíkov, ktorí držia srdiečko s nápisom „MILUJEM ŤA“ – to je dosť klišé a možno ideálne len pre detské lásky. Ani nový parfém či topánky nepotešia tak, ako krásna sexy spodná bielizeň. Ak to nie je pre vás bežné, tak si kúpte niečo, v čom budete neodolateľné. Váš partner takto určite pochopí, že na niečo, čo možno nie je také významné, zabudol. Navyše, doprajete tak krásny, a hlavne nezabudnuteľný večer nielen sebe, ale aj tomu zábudlivcovi a verte nám, bude vás mať za bohyňu a bude vás nosiť na rukách. Lákavé, že?

Nadeľte si zdravie a krásu v každom dúšku

Zdravie je to najdôležitejšie, čo máme. Ako sa vraví, celý život sa naháňame za peniazmi a neriešime naše zdravie, zatiaľ čo v starobe by sme obetovali všetky peniaze aby sa nám vrátilo zdravie. Nie vždy to takto funguje. Prečo si teda nedopriať zdravie v každom veku? Nadeľte si preto luxusný darček, ktorý podporí aj vašu krásu! Čo tým myslíme?

Kolagén vekom prirodzene ubúda, a to sa, bohužiaľ, priamo podpisuje na tom, ako žena vyzerá a ako sa cíti. Jeho nedostatok má za následok zhoršenie stavu pleti a pribúdanie vrások. Tiež sa môže objaviť nadmerné vypadávanie vlasov, ich oslabenie, rozštiepené končeky a strata objemu. Aby toho nebolo málo, znížené množstvo kolagénu v tele sa prejavuje aj na lámajúcich sa nechtoch.

Našťastie, nič nie je stratené a kolagén môžeme telu jednoducho doplniť. Ako vyzerajú jeho účinky po pravidelnom užívaní? Neuveriteľne! Kolagén pomáha vyhladiť vrásky, je zodpovedný za hydratáciu a pružnosť pleti. Vlasy plné kolagénu menej vypadávajú a rýchlejšie rastú, nechty sú viditeľne pevnejšie. Navyše pomáha v boji proti celulitíde a zosvetluje pigmentové škvrny. To ocení naozaj každá žena. A ešte jedna úžasná vlastnosť – kolagén putuje presne tam, kde ho telo potrebuje najviac.

Takže páni, nekupujte zbytočnosti, darujte svojej drahej to, čo ju naozaj poteší. A dámy, nehanbite sa poradiť svojmu partnerovi, aký darček je pre vás ten pravý.

Kolagen Inca Collagen

Ušetrite pri nákupe Inca Collagenu

Nakúpte teraz o 5€ výhodnejšie cez e-shop. Získate dopravu zdarma a tiež darček – balenie vitamínu C pre lepšiu syntézu kolagénu.

Zadajte v e-shope kód: S01000666 a objednajte.

Ľubica Kubičková

O autorovi:

Zdravie je to najcennejšie, čo si v živote môžete priať. Viem to, pretože je v mojom živote niekto, komu by som ho dopriala zo všetkých najviac. Práve on (alebo skôr ona – moja sestra) ma priviedla k tomu, aby som sa začala zaujímať o kolagén a jeho účinky pre zdravie. A to prajem nielen svojim blízkym, ale aj vám. Preto som sa rozhodla o svoje skúsenosti s Inca Collagenom podeliť nielen ako milujúca sestra a mamina krásnej dcérky, ale aj ako blogerka a redaktorka.

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language

×