darčeky

Už viete čo kúpite rodine ako darček na Vianoce? Aj keď vonku stále pretrvávajú skôr letné teploty, Vianoce sa nezadržateľne blížia a nám ostáva už len niekoľko málo dní kým to celé vypukne.  V Decembri bude tempo šialené. V práci treba všetko uzavrieť, z jedného pracovného večierku sa budete ponáhlať na druhý, potom domov napiecť medovníky, aby stihli zmäkknúť. Darčeky treba najprv vymyslieť a potom ešte aj kúpiť. V obchodných centrách však bude šialené množstvo vystresovaných ľudí a to všetko vám len zbytočne odoberie energiu.

Čo tak skúsiť to tento rok inak?

Spravte si čaj, vyložte si nohy a jedným klikom na obchod a vybavte z pohodlia domu vianočnými darčekmi celú rodinu. Máme pre vás niekoľko tipov:

BABKA A DEDKO:

Darujte im zdravie. Inca Collagen im pomôže zmierniť príznaky osteoporózy a rednutia kostí. Kolagén vyživí aj kĺby a budú si tak môcť vychutnávať hru s vnúčatkami s menšou bolesťou. Pribaľte im ku kolagénu aj naše osušky (aby sa konečne zbavili tých, čo majú už dvadsať rokov 🙂 ) a v novinovom stánku dokúpte krížovky. Starí rodičia sú vybavení.

MAMA A OTEC:

Darujte im mladosť. Inca Collagen pomôže na kĺby a kosti aj im. V ich veku si určite však ešte dajú záležať aj na estetickom hladisku, tak im pomôžete Inca Collagenom udržať si mladíckejšiu pleť a spomaliť starnutie. Pribaľte im aj knižku od Richarda Šťepánka: Vzdát se múžeš zítra. Je to inšpiratívny autobiografický príbeh telesne hendikepovaného športovca o tom, ako prekonávať životné prekážky, ale hlavne samého seba. Výborné motivačné a pozitívne čítanie, ktoré udrží aj ich ducha mladým.

SESTRA, KAMARÁTKA, MANŽELKA:

Darujte im krásu. Ktorá žena netúži po krásnych vlasoch, pevných nechtoch, vypnutej pleti a žiadnej celulitíde? Túžime po tom všetky, a tak akúkoľvek ženu z vašeho okolia istotne poteší instantná dávka krásy v podobe balíčku Inca Collagen, ktorá im všetky spomínané túžby pomôže naplniť. Keď im k nemu pribalíte náš makkučký a štýlový župan a doplníte ho permamentkou do wellness, máte o radosť pri rozbaľovaní darčekov postarané.

BRAT, KAMARÁT, MANŽEL:

Darujte im starostlivosť. Muži sa o seba žiaľ až tak nestarajú ako ženy. Nemajú o to až taký záujem a začínajú riešiť starnutie až keď je už nezvratné. Ukážte mužom vo vašom okolí, že starostlivosť o seba sa oplatí. Inca Collagen sa postará o zmiernenie starnutia pokožky, lepší rast vlasov a podporuje aj budovanie svalov a regeneráciu po civčení. Doplňte darčekový balíček o permanentku do posilňovňe a uterák, ktorý si tam môže zobať so sebou a nenápadne ho naučíte, že starostlivosťou o seba môže len získať.

Darčeky zabaľte do krásnych darčekových modrých tašiek a všetci budú mať pod stromčekom rovnaký základ a personalizovaný bonus k tomu.

Práve ste za 3 minúty svojho času vybavili darčekmi celú rodinu. Vaši blízky získajú vašimi darčekmi od Inca Collagen intenzívnu dávku zdravia, krásy, mladosti a starostlivosti. Vy ste  získali navyše pokojný celý December. Keď ostatní budú stresovať s darčekmi na poslednú chvíľu, vy si môžete vyraziť napríklad do wellness v našom župane.

Krásne a pohodvé sviatky vám praje tím Inca Collagen.

 

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language

×