Kolagén v zime

Na to, aby vaša pleť bola (bez ohľadu na ročné obdobie) zdravá a krásna, nestačí iba kvalitná kozmetika. Vyživovať ju treba aj zvnútra. Namiesto hriešne drahého krému si v zime radšej doprajte tento zázračný elixír a nemusíte sa diviť, že vás leto pochváli za to, čo ste pre seba urobili pomocou kolagénu v zime!

Prudké zmeny teplôt, mráz, sneh, ľadový vietor nemajú na svedomí len červené líca a skrehnuté prsty. V zime trpí nielen naša pleť, ale i koruna krásy. Veru tak, nielen studený vietor a mráz, ale aj striedanie teplôt ich dokážu poriadne potrápiť, obrať o prirodzenú krásu a neraz dokonca poškodiť. Ako im teda pomôcť, aby dokázali bez ujmy prežiť aj nástrahy chladnejšieho počasia?

Doplňte si v zime kolagén, a vaša pokožka i vlasy vám na jar poďakujú

Nielen správna kozmetika, ale najmä vnútorná výživa je v zime alfou a omegou pre vaše zdravie a krásu. Ak v zime neveríte kvalite “zdravých” potravín v supermarketoch, skúste ich nahradiť pravidelným užívaním kolagénu. Jeho doplnenie môže byť užitočné práve v zimných mesiacoch!

Kolagen Inca Collagen

Ušetrite pri nákupe Inca Collagenu

Nakúpte teraz o 5€ výhodnejšie cez e-shop. Získate dopravu zdarma a tiež darček – balenie vitamínu C pre lepšiu syntézu kolagénu.

Zadajte v e-shope kód: S01000666 a objednajte.

Ako nám v zime pomôže kolagén? Vyskúšajte naše tipy

Problém č. 1 – Dehydrovaná pleť

V zime naša pleť doslova trpí – je vysušená, začervenaná a oslabená. Objaviť sa môže aj podráždenie, či vyrážky. Pokožka nemá dostatok živín, horšie sa regeneruje a vyzerá nezdravo. Súvisí to s tým, že prijímame menej tekutín a tiež, že prechádzame z vykúrených miestností rovno do mínusových teplôt. Aby vaša pleť bola krásna aj v chladných mesiacoch, potrebuje mať dostatok kolagénu aj v zime. Práve kolagén tvorí až 70 % všetkých bielkovín kože a je zodpovedný za jej vypnutie a mieru hydratácie.

Zdravá pleť

 

Problém č. 2 – Suché a lámavé vlasy

Vlasy potrebujú výživu najmä v zime. Suchý vzduch, striedanie teplôt a čiapky, to všetko ich oberá o prirodzenú krásu. Dodajte im pravidelným užívaním kolagén, a nemusíte sa diviť, ak budú už onedlho pružnejšie, pevnejšie a lesklejšie.

Problém č. 3 – Štiepiace sa nechty

Počas zimy netrpí len naša pokožka či vlasy, ale aj nechty. Neustále zmeny teploty, rukavice a nedostatočná výživa s nimi dokážu narobiť veľké škody. V zime sa doplnením kolagénu postaráte aj o pružné a pevné nechty, ktoré odolajú nástrahám počasia.

Jedno je isté – vďaka Inca Collagenu nástrahám zimy bez problémov odoláte

Či už je to vyhladenie vrások, zastavenie vypadávania vlasov alebo zmiernenie bolestí pohybového aparátu – kolagén vždy si nájde to správne miesto, kde má v tele pomôcť. Dôležité je, aby ste ho užívali v tej správnej – “bioaktívnej Inca forme” :).

Urobte si radosť pod vianočným stromčekom: Inca Collagen, ktorý obsahuje až 3000 mg čistého 100% kolagénu v dennej dávke, zoženiete nielen v každej dobrej lekárni, ale aj v našom e-shope.

Kolagen Inca Collagen

Ušetrite pri nákupe Inca Collagenu

Nakúpte teraz o 5€ výhodnejšie cez e-shop. Získate dopravu zdarma a tiež darček – balenie vitamínu C pre lepšiu syntézu kolagénu.

Zadajte v e-shope kód: S01000666 a objednajte.

Ľubica Kubičková

O autorovi:

Zdravie je to najcennejšie, čo si v živote môžete priať. Viem to, pretože je v mojom živote niekto, komu by som ho dopriala zo všetkých najviac. Práve on (alebo skôr ona – moja sestra) ma priviedla k tomu, aby som sa začala zaujímať o kolagén a jeho účinky pre zdravie. A to prajem nielen svojim blízkym, ale aj vám. Preto som sa rozhodla o svoje skúsenosti s Inca Collagenom podeliť nielen ako milujúca sestra a mamina krásnej dcérky, ale aj ako blogerka a redaktorka.

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language

×