morský kolagén

Dovolenková sezóna sa blíži. Na to, aby ste svoje telo i pleť pripravili na kúpeľ v slnečných lúčoch, však ešte stále máte dosť času. Ak si chcete z dovolenky priviezť krásnu a zdravú, do bronzova opálenú pokožku, ale aj vtedy, ak si vytúženú dovolenku z časových či finančných dôvodov dovoliť nemôžete, skúste morský kolagén. Pre vašu pleť i kĺby má rovnaké blahodarné účinky ako kúpeľ v morských vlnách, a pritom zaručene nezruinuje váš rodinný rozpočet.

Morský kolagén v službách vášho zdravia a krásy

O tom, že práve more je tým najväčším prírodným salónom krásy a zdravia niet pochýb. Funguje totiž doslova ako balzam pre našu pokožku i telo – hojí rany, zjemňuje pleť, dokáže uľaviť boľavým kĺbom, a dokonca účinne pôsobí proti celulitíde! Aby ste si jeho liečivé benefity vychutnali „na vlastnej koži“, nemusíte však cestovať až na opačný koniec sveta.

Vedeli ste, že rovnaké účinky pre vašu krásu a zdravie, ako pobyt pri mori má aj bio-aktívny morský kolagén, unikátny proteín vyrobený z morských rýb? Pokiaľ ho telu dodávate pravidelným užívaním, dokáže rovnako účinne pomôcť vašim kĺbom. Zároveň zlepší kvalitu vašej pleti, zvýšiť jej elasticitu, či zmierniť prejavy celulitídy. A najmä výrazne spomaliť predčasné starnutie pokožky, ktoré je často dôsledkom nadmerného opaľovania.

Pripraví pokožku na slnečné lúče

V lete si naša pokožka jednoducho vyžaduje dvojnásobnú starostlivosť. Na dovolenke pri mori to platí obzvlášť! Podráždenie, slnečné alergie, či nepríjemné spálenie sú len obranným mechanizmom, ktorým sa naša pleť bráni pred nežiaducimi účinkami ultrafialového žiarenia. Intenzívne slnečné žiarenie navyše poškodzuje kolagénové vlákna, čo spôsobuje nielen predčasné starnutie kože, ale aj tvorbu vrások a pigmentových škvŕn.

Ak si teda z dovolenky nechcete doviezť nepríjemný suvenír v podobe spálenej, dehydrovanej a fľakatej pokožky, radšej sa na pobyt pri mori pripravte už v predstihu. A tým nemáme na mysli len správnu kozmetiku, ale najmä vnútornú výživu, ktorá dodá potrebné živiny a pripraví pleť na záplavu slnečných lúčov. Okrem pitného režimu a stravy bohatej na betakarotén a antioxidanty (najmä vitamín C) si pred dovolenkou nezabudnite doplniť kolagén, základnú stavebnú bielkovinu, ktorú naše telo s pribúdajúcim vekom prirodzene stráca. Práve pravidelným užívaním morského kolagénu sa zlepší stav vašej pokožky natoľko, že nástrahám UV žiarenia bez problémov odolá.

Ako sa opáliť a nespáliť? Morský kolagén účinne regeneruje a pomáha

Ak má pokožka dostatok kolagénu, nielenže vám opálenie dlhšie vydrží, ale zároveň je aj pravdepodobnosť spálenia výrazne nižšia. Ak ste to so slnením napriek varovaniu dermatológov prehnali, kolagénová kúra zafunguje aj ako účinná prvá pomoc. 100% prírodný Bio-Aktívny morský Inca Collagen výborne upokojí, rehydratuje a zregeneruje pokožku aj po nadmernom slnení. Navyše pomáha s liečbou kožných alergických reakcií, lieči zápaly pokožky, výrazne spomaľuje starnutie pokožky, vyhladí vrásky a zosvetlí pigmentové škvrny.

Ušetrite pri nákupe Inca Collagenu

Nakúpte teraz o 5€ výhodnejšie cez e-shop. Získate dopravu zdarma a tiež darček – balenie vitamínu C pre lepšie vstrebávanie.

Zadajte v e-shope kód: S01000666 a objednajte.

Článok vyšiel aj na portáli zdravie.sk

Ľubica Kubičková

O autorovi:

Zdravie je to najcennejšie, čo si v živote môžete priať. Viem to, pretože je v mojom živote niekto, komu by som ho dopriala zo všetkých najviac. Práve on (alebo skôr ona – moja sestra) ma priviedla k tomu, aby som sa začala zaujímať o kolagén a jeho účinky pre zdravie. A to prajem nielen svojim blízkym, ale aj vám. Preto som sa rozhodla o svoje skúsenosti s Inca Collagenom podeliť nielen ako milujúca sestra a mamina krásnej dcérky, ale aj ako blogerka a redaktorka.

Inca Collagen je výživový doplnok, ktorý pozitívne ovplyvňuje bunkovú obnovu, regeneráciu a výživu pleti, pokožky, nechtov a vlasov.

  • 100% rybí kolagén v prášku na pitie
  • Prémiový trojzložkový kolagén (obsahuje kolagén typu I, II, III)
  • V dennej dávke až 3000 miligramov
  • Najlepší pomer kvality a ceny
  • Overený zákazníkmi

Teraz ku každému nákupu kolagénu vám pridáme vitamín C pre lepšie vstrebávanie ako darček.

49,00 

Inca Collagen si taktiež môžete kúpiť vo všetkých slovenských lekárňach. Dostupné v slovenských lekárňach

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language