Leto je definitívne za nami, ale to neznamená, že by ste mali o tie ťažko vypracované krivky prísť zo dňa na deň. Zatiaľ čo sa vaše kolegyne budú postupne zaobľovať už pri pomyslení na vianočné pečivo, pre vás máme plán, ako si telo udržať a ešte aj vylepšiť. Prečítajte si triky od troch žien.

„Každú jar sa naladím na detox, a zrazu sa moje telo prebudí spevnie, pás sa vyformuje a zadok by mi závidela aj Kim Kardashian. Minulý rok som si povedala, že keď to ide na jar, prečo by to nešlo na jeseň? Namiesto rannej studenej citronády si zarobím veľký zázvorový čaj. Myseľ nastavím na spaľovanie a tak vykročím do nového dňa,“ hovorí Katka. „Dokonca ani nebývam chorá, zázvor úžasný!“

„Pre mňa je rozdiel medzi letom a jeseňou aj v doprave. Zatiaľ čo v lete do práce často kráčam, s príchodom chladného počasia túrujem motor auta, a zaradím sa do rannej kolóny,“ priznáva predavačka Silvia. „Objavila som však zlepšovák. Namiesto 40 minút nervov v zápche som si našla skvelé joga centrum kúsok od práce. Z domu vyrážam skôr, vyhnem sa najhoršej doprave a ešte sa aj ponaťahujem pred prácou. Krásny začiatok dňa!“

„Mám tesne po tridsiatke, a známe vždy konštatujú, že mať moje telo bolo by im sveta žiť. Snažím sa o seba starať, ale nie vždy mám priestor ísť cvičiť, a už vôbec tráviť hodiny v salónoch či v kúpeľni,“ pridáva sa hotelierka Sandra „Mojim každodenným záchrancom sa stal kolagén. Inca Collagen si zarobím počas dňa a vďaka nemu sa teším zo zdravých vlasov a vypnutej pokožky. Dokonca sa mi prestali aj štiepiť nechty! Už sa teším na hotelový vianočný večierok, kedy si vychutnáme aj náš wellness.“Či už sa oddávate cvičeniu, čajom, alebo kolagénovým doplnkom stravy, najdôležitejšie je udržať si dobrú náladu  – možno aj kombináciou všetkých bodov!

Kolagen Inca Collagen

Ušetrite pri nákupe Inca Collagenu

Nakúpte teraz o 5€ výhodnejšie cez e-shop. Získate dopravu zdarma a tiež darček – balenie vitamínu C pre lepšiu syntézu kolagénu.

Zadajte v e-shope kód: S01000666 a objednajte.

Článok vyšiel aj na webe zena.sk. 

Ľubica Kubičková

O autorovi:

Zdravie je to najcennejšie, čo si v živote môžete priať. Viem to, pretože je v mojom živote niekto, komu by som ho dopriala zo všetkých najviac. Práve on (alebo skôr ona – moja sestra) ma priviedla k tomu, aby som sa začala zaujímať o kolagén a jeho účinky pre zdravie. A to prajem nielen svojim blízkym, ale aj vám. Preto som sa rozhodla o svoje skúsenosti s Inca Collagenom podeliť nielen ako milujúca sestra a mamina krásnej dcérky, ale aj ako blogerka a redaktorka.

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language

×