Prečítajte si nový článok na kamzakrasou.sk o vplyve slnečného žiarenia na vaše vlasy, samozrejme so zmienkou o našom kolagéne. 

Ako sme už načrtli, vypadávanie vlasov dokážete zmierniť aj prostredníctvom kolagénu. Tím výskumníkov totiž zistil, že znižovanie hladiny kolagénu v blízkosti vlasových folikulov súvisí so stratou vlasov. Nedostatok kolagénu v organizme vedie k poškodeniu DNA vlasových folikulov, čo, okrem padania vlasov, spôsobuje aj tvorbu šedín, lámanie vlasov, ich vysúšanie, tvorbu lupín,…

To však nie je všetko! Vedci totiž na základe svojich výskumov zistili, že u žien vo veku 50 a viac rokov sú vlasové folikuly zmrštené, teda menšie, než u žien vo veku 20 až 40 rokov. Príčina sa opäť ukrýva v kolagéne, ktorého tvorba sa postupne v tele znižuje, až dôjde k tomu, že sa prestane tvoriť úplne. Vedci sú týmto objavom nadšení, pretože vďaka kolagénu je možné zvrátiť stav plešatosti. Na výsledky ich výskumu a to, či to naozaj funguje, si budeme musieť ešte pár rokov počkať. Každopádne už teraz je jasné, že kolagén pomáha predchádzať vypadávaniu vlasov a prispieva k ich opätovnému rastu.

Balenie obsahuje 90 000 miligramov hydrolyzovaného kolagénu. Obsahuje 30 zlatých vrecúšok po 3 000 miligramoch. Vydržia vám mesiac.

Ku každému nákupu darček zdarma! Do každej zásielky Vám pridáme jedno balenie vitamínu C.

45,00 

Inca Collagen si taktiež môžete kúpiť vo všetkých slovenských lekárňach.

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language