Ženský internetový magazín zena.sk uverejnil článok o tom, ako si vybrať ten správny kolagén. Samozrejme od Inca Collagen.

Kolagén spôsobil v posledných rokoch na trhu doslova masový ošiaľ. Bielkovinu mladosti, ako sa kolagén s obľubou zvykne prezývať, zoženiete v tabletkách, práškoch, krémoch, v lekárňach, drogériách či dokonca v posilňovniach.

Jeho širokospektrálne účinky pre zdravie a krásu sú neodškriepiteľné, ale nie je však kolagén ako kolagén. A už vôbec nie je jedno, v akej forme ho užívate, aby v tele účinkoval, ako má. Ako si vybrať ten správny a najmä účinný pre vaše telo vám priblížime v tomto článku.

Keďže kolagén je základnou stavebnou bielkovinou v tele, jeho nedostatok sa, jednoducho, musí prejaviť. Vedeli ste, že tvorí až 70% všetkých bielkovín našej kože? Okrem toho sa nachádza v kĺboch, kostiach aj chrupavkách. Keď sa stane, že sa jeho produkcia zníži natoľko, že ju začneme pociťovať, treba si ho doplniť. Kolagén dokážete nájsť aj v kvalitnej strave, napríklad v tučných rybách, červenej zelenine a ovocí, v semienkach a orechoch, alebo v huspenine, ktorú by ste však museli mať v jedálničku pravidelne. Ďalšou možnosťou je doplniť si čistý kolagén vo forme výživového doplnku.

Ako si najlepšie doplniť kolagén? Jednoducho ho vypijete
Prečo vypiť, keď sa bežne predáva v tabletkách? Aby sa však kolagén dobre vstrebal a účinkoval v našom tele tak ako má, musí byť živý, teda „bio-aktívny“. Bio-Aktívny kolagén je najviac podobný ľudskému kolagénu, ľahko sa vstrebáva a má rýchly nástup účinku. A presne takým je Inca Collagen, 100% čistý prírodný kolagén, pôvodom z morských rýb. V jednej dávke dodáte telu až 3000mg hydrolyzovaného kolagénu vo forme prášku, ktorý jednoducho rozmiešate vo vode. Pri jeho pravidelnom užívaní dokáže zlepšiť kvalitu vlasov a nechtov, vie vyhladiť drobné vrásky aj zosvetliť pigmentové škvrny. Navyše spevňuje a hydratuje pokožku.

Pre telo prirodzený

Inca Collagen je Bio-Aktívny morský kolagén a naše telo s ním dokáže pracovať ako s vlastným. Obsahuje 100% čistý morský kolagén bez prísad typu I., II., III. Vo forme prášku je najlepšie vstrebateľný a už po mesiaci užívania môžete pozorovať prvé výsledky. Dôležité je uvedomiť si, že kolagén má jednu výnimočnú vlastnosť – putuje presne tam, kde si ho telo pýta najviac.  V jednom balení Inca Collagenu nájdete až 90 000 miligramov vysoko kvalitného morského kolagénu, rozdelených do 30 denných dávok.

Článok vyšiel na webe zena.sk. 

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language