Krehké a lámavé nechty sú problémom mnohých žien. Asi každá z nás sa snaží o to, aby tie jej boli čo najkrajšie a najzdravšie. Predsa len pri stretnutí s ľuďmi ich pohľad veľmi rýchlo padne aj na vaše ruky a mať upravené nechty je základ. Veľa dám rieši problém lámavých nechtov nanesením gélu, no to nie je zrovna najlepšie riešenie. Po jeho odstránení sa nechty zvyknú lámať ešte viac, sú oslabené a rozštiepené.

Ak si budete chcieť po takýchto kozmetických úpravách nechať vlastné nechty, potrvá pár mesiacov, kým vám oslabené časti odrastú a zregenerujú sa.

Lámavé nechty môžu vznikať pri nedostatku vitamínov a minerálov v našom tele. Najmä kolagén, ktorý sa vekom prirodzene z tela vytráca, pôsobí na rast a pevnosť nechtov. Jeho nedostatok sa prejavuje tiež lámavými a suchými vlasmi, pigmentovými škvrnami, suchou a popraskanou pokožkou.

Kolagén zabezpečuje zdravie a lesk nechtov, zlepšuje ich odolnosť voči štiepeniu a lámaniu, vyživuje a regeneruje pokožku okolo nechtov. Taktiež pôsobí aj na mladiství vzhľad pleti a spomaľuje proces starnutia.

Kolagén je prirodzenou bielkovinou v ľudskom tele. Človek ho má dostatok najmä v mladšom veku, kedy je telo odolnejšie voči úrazom. S postupným starnutím sa z tela začína vytrácať. Po 35 ho treba dopĺňať vo forme výživových doplnkov.

Inca Collagén je bioaktívny trojzložkový kolagén, čo znamená, že podporuje tvorbu vlastného kolagénu, pretože má rovnakú štruktúru ako kolagén, ktorý telo produkuje samo. Je ľahko rozpustný vo vode, džúse alebo v mlieku. V jednom vrecku sa nachádza 3000 mg 100% morského kolagénu bez prísad, čo predstavuje odporúčanú dennú dávku.

Pri pravidelnom užívaní môžete už po pár týždňoch vidieť výsledky v podobe zdravších, pevnejších a lesklejších nechtov, bez použitia gélov, lakov a iných kozmetických procedúr.  Kolagén navyše napomáha rýchlejšiemu rastu nechtov, takže už nikdy nebudete potrebovať umelé predĺženie.

Ušetrite pri nákupe Inca Collagenu

Nakúpte teraz o 5€ výhodnejšie cez e-shop. Získate dopravu zdarma a tiež darček – balenie vitamínu C pre lepšie vstrebávanie.

Zadajte v e-shope kód: S01000666 a objednajte.

Inca Collagen je výživový doplnok, ktorý pozitívne ovplyvňuje bunkovú obnovu, regeneráciu a výživu pleti, pokožky, nechtov a vlasov.

  • 100% rybí kolagén v prášku na pitie
  • Prémiový trojzložkový kolagén (obsahuje kolagén typu I, II, III)
  • V dennej dávke až 3000 miligramov
  • Najlepší pomer kvality a ceny
  • Overený zákazníkmi

Teraz ku každému nákupu kolagénu vám pridáme vitamín C pre lepšie vstrebávanie ako darček.

49,00 

Inca Collagen si taktiež môžete kúpiť vo všetkých slovenských lekárňach.

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language

×