výživový doplnok

Dojčíte? Výborne! Materské mlieko je to najlepšie, čo môžete svojmu dieťatku do života darovať. No nezabúdajte ani na seba. Ak sa chcete po pôrode čím skôr dostať do formy, pomôžte svojmu telu pri dojčení kolagénom. Váš drobček si predsa zaslúži krásnu a zdravú maminu!

Poznáte reklamnú kampaň na nemenovanú značku minerálnej vody s Kristínou Farkašovou, maminou krásnych dvojičiek, ktorá nedávno bežala na sociálnych sieťach?
„Ako to zvládaš, že aj s dvoma deťmi vyzeráš tak dobre? Jednoducho…pijem!“ Tento vtipný dvojzmysel v skutočnosti nemôže byť pravdivejší. Áno, pitný režim je v období dojčenia extrémne dôležitý. A v tomto prípade je skutočne dôležité nielen ako často, ale najmä ČO pijete.

Pôrod dá vášmu telu zabrať. Dojčenie tiež!

Materské mlieko je to najlepšie pre vášho drobca. Platí že čím dlhšie dojčíte, tým lepšie. Na tvorbu materského mlieka však vaše telo spotrebuje množstvo bielkovín a ďalších dôležitých živín, ktoré vám niekde nutne musia chýbať! Aj preto má väčšina mamičiek ešte dlho po pôrode čo robiť, aby sa dostala do pôvodnej formy. Najmä, ak už spadá do kategórie “30+”.

Padanie vlasov, kruhy pod očami, unavená pleť či nepekné strie – to je len malá časť veľkých problémov, s ktorými sa mamičky po pôrode musia popasovať. Tie z vás, ktoré rodili sekciou alebo ľudovo povedané “cisárskym rezom”, by najmä o tých posledne menovaných vedeli rozprávať! Nehovoriac o tom, že novopečená mamina je ohrozená i spaľovaním svaloviny.

Mamičky, pomôžte svojmu telu kolagénom

Ako si teda pomôcť, aby ste svojim drobcom pri dojčení dali zo seba to najlepšie, a zároveň telu dodali všetko, o čo týmto spôsobom prichádza? Tak, ako sme naznačili už v úvode. Samozrejme, treba sa zdravo a kvalitne stravovať.

No čo je ešte dôležitejšie…PIŤ!

Je skutočne dôležité piť nielen často, ale najmä kvalitne. Najlepšia je samozrejme voda, ale aj všetky možné čaje bez kofeínu (vhodné pri dojčení). Svojmu telu však môžete pri dojčení pomôcť aj tak, že svoj pitný režim doplníte každé ráno o pohár kolagénu, najdôležitejšej stavebnej bielkoviny v našom tele.

Prečo doplniť práve kolagén? Pretože jeden pohár 100% prírodného kolagénu denne pomáha pri všetkých komplikáciách, spôsobených dlhodobým dojčením – od precitlivenosti zubov, cez vypadávanie vlasov či zhoršenú pleť. Dobrá správa je, že kolagén pri pravidelnom užívaní zároveň funguje ako elixír krásy a mladosti, takže vám po pôrode výrazne zlepší nielen vaše zdravie, ale aj tak potrebné sebavedomie!

Napite sa do krásy a načerpajte novú silu

Prečo kolagén piť, keď sa bežne predáva napríklad v tabletkách? Pretože nie je kolagén ako kolagén. Aby sa dobre vstrebal a účinkoval tak ako má, musí byť živý, teda “bio-aktívny”. Práve s takým naše telo dokáže pracovať ako s vlastným. Tento typ sa zatiaľ vyrába výlučne vo forme prášku, ktorý sa jednoducho rozpustí vo vode a vypije!

Ak chcete pre vás a vaše dieťatko to najlepšie, vyskúšajte Inca Collagen, výživový doplnok s obsahom 100% čistého morského bio-aktívneho kolagénu bez prísad. Nielenže obsahuje až 3000 mg čistého 100% kolagénu v dennej dávke, ale je absolútne bezpečný pre vás i vaše dieťatko, takže ho môžete užívať aj počas dojčenia. Doplníte si tak nielen potrebné bielkoviny, ale aj energiu potrebnú na to, aby ste každé ráno po náročnej noci zvládli s úsmevom. Odmenou Vám bude šťastný úsmev vášho bábätka!

Kolagen Inca Collagen

Ušetrite pri nákupe Inca Collagenu

Nakúpte teraz o 5€ výhodnejšie cez e-shop. Získate dopravu zdarma a tiež darček – balenie vitamínu C pre lepšiu syntézu kolagénu.

Zadajte v e-shope kód: S01000666 a objednajte.

Článok bol publikovaný aj na portáli rodinka.sk.

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language

×