Dámy, zabudnime na ihly a skalpel. Pomôžme si (Inca) kolagénom!

Kým sa objednáte na ďalší kozmetický zákrok, sľubujúci zázraky na počkanie, skúste sa radšej so mnou zamyslieť nad tým, prečo naša pleť od istého veku stráca iskru a mladistvý vzhľad. Ani ten najväčší kozmetický zázrak nám totiž nepomôže, ak telu najskôr nedodáme to, o čo vekom prirodzene prichádza. Hovorím o kolagéne, ktorý je často prezývaný aj bielkovinou mladosti. Vedeli ste, že kým si ho naše telo dokáže aktívne vyprodukovať samé, funguje ako hotový elixír krásy? Áno, udržuje totiž nielen našu pleť, ale vôbec všetky tkanivá (a vlasy a nechty) mladé a pružné. Vyzerá to tak, že práve vďaka kolagénu si naša pleť v mladosti uchováva všetky tie úžasné vlastnosti, kvôli ktorým si po 30-ke v záchvate paniky kupujeme jeden drahý krém za druhým! A naše obavy sú na mieste – s pribúdajúcim vekom sa totiž kolagén z našej pokožky postupne vytráca. Od 25. roka života nám začína ubúdať a okolo 40-ky sa už netvorí skoro vôbec. Či sa nám to páči alebo nie, naše telo jednoducho starne.

 

Dobrá správa je, že kolagén si môžeme doplniť!

A spomaliť tak nemilosrdné starnutie aj bez ihiel a skalpela. Z množstva kolagénových zázrakov si radšej vyberte ten správny. B-I-O-A-K-T-Í-V-N-Y. Jedine ten naše telo skutočne dokáže správne spracovať a využiť vo svoj prospech. Pri pravidelnom užívaní sľubuje vyhladiť drobné vrásky, výrazne zvýšiť elasticitu pokožky, zatočiť s celulitídou, zosvetliť  pigmentové  škvrny, či výrazne zlepšiť kvalitu a rast vlasov. Ak je to skutočne pravda, tak to stojí za vyskúšanie, čo poviete? Ja som vyskúšala. Zaujíma vás, s akým úspechom? Sledujte nás ďalej. 🙂

 

Vedeli ste, že…

Bio-Aktívny Inca Collagen je  najviac  podobný ľudskému  kolagénu? Že sa ľahko vstrebáva  a  má  rýchly  nástup  účinku? A že obsahuje až 3000 mg čistého 100% kolagénu v dennej dávke, čo je až 400 krát viac, než obsahuje priemerný kolagénový produkt na trhu?

Ľubica Kubičková

O autorovi: Ľubica Kubičková

Zdravie je to najcennejšie, čo si v živote môžete priať. Viem to, pretože je v mojom živote niekto, komu by som ho dopriala zo všetkých najviac. Práve on (alebo skôr ona – moja sestra) ma priviedla k tomu, aby som sa začala zaujímať o kolagén a jeho účinky pre zdravie. A to prajem nielen svojim blízkym, ale aj vám. Preto som sa rozhodla o svoje skúsenosti s Inca Collagenom podeliť nielen ako milujúca sestra a mamina krásnej dcérky, ale aj ako blogerka a redaktorka.

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language