Obchodné podmienky

Inca Collagen podporuje športovcov

5. 12. 2017, Novinky

Pohyb je pre ľudské telo prirodzený. Telo si pravidelným športovaním buduje kondíciu a zároveň vyžaduje kvalitnú a správnu regeneráciu. Okrem tradičných výživových doplnkov sú tu ďalšie, ktoré sa starajú o váš kvalitný a bezbolestný pohyb. Jedným z nich je samozrejme aj kolagén.

Kolagén je dôležitou štrukturálnou látkou kostí, kĺbov, svalov, spojivového väziva a šliach. Jeho hlavnou funkciou je vyživovať kĺby, zlepšiť pohyblivosť  svalov a zabrániť starnutiu kĺbnych štruktúr a tkaniva. Nedostatok kolagénu v tele vedie k zhoršeniu stavu kostí, oslabeniu svalstva a spôsobuje nežiaduce zmeny v organizme. Vrcholoví športovci musia o svoje telo dbať o to viac. Sú síce zvyknutí na neustálu záťaž, no práve regenerácia je pre nich extrmne dôležitá. Výživové doplnky sú jedným zo spôsobov ako sa udržať fit. A práve tu zohráva svoju úlohu aj Inca Collagen, ktorý si obľúbilo niekoľko profesionálnych športovcov či dokonca športových tímov. Pozrite sa, kto sú naši spriaznení športovci: Len dodáme, že Inca Collagen je samozrejme vhodný pre každého, nielen pre vrcholových športovcov :) 

Viac o spolupráci športovcov a Inca Collagenu si môžete pozrieť vo foto galérii na našich facebookových stránkach. 

Inca Collagen

Balenie obsahuje 90 000 miligramov hydrolyzovaného kolagénu. Obsahuje 30 zlatých vrecúšok po 3 000 miligramoch. Vydržia vám mesiac.

Ku každému nákupu darček zdarma! Do každej zásielky Vám pridáme jedno balenie vitamínu C.

Inca Collagen si taktiež môžete kúpiť vo všetkých slovenských lekárňach