Obchodné podmienky

Inca Collagen podporil Zlaté nožnice

28. 11. 2017, Novinky

Kolagén ku krásnym vlasom rozhodne patrí, preto sme sa rozhodli sponzorsky podporiť akciu ZLATÉ NOŽNICE, ktorá sa uskutočnila 30.11. v DK Ružinov. 

DK RUŽINOV bol 30. novembra postrihaný „dozlatova“  a nechýbali ani Oskary! To všetko na prestížnej kadernícko-vizážistickej súťaži „ZLATÉ NOŽNICE“! 

Napätie, dráma, nožnicovoruký boj, vlasové kreácie, ktoré znamenajú svet! To všetko na 2.ročníku „ZLATÝCH NOŽNÍC“.

Na jednom mieste sa stretla takmer stovka najlepších študentov z 23 odborných škôl z celého Slovenska! Samotná súťaž pozostáva z troch hairstylových kategórií ako trend cut, pánsky klasický účes, svadobný účes a jednej vizážistickej kategórie – jesenné variácie.

…kto získal Oskara?...

Ten, kto splnil všetky ťažké kritériá! Pri hodnotení porotcovia dbali najmä na dodržiavanie bezpečnosti pri práci, techniku prevedenia, strih nožnicami, celkovú kreativitu a finálny styling.
Štýl bodovania a hodnotenia súťaže “ZLATÉ NOŽNICE” sa konal pod záštitou medzinárdnej organizácie OMC HAIRWORLD, ktorá od roku 1946 určuje svetové trendy v oblasti
kaderníctva a vizáže a spolupracuje s vyše 50-timi krajinami sveta.

Art Glass Park vyrobil pre súťaž krásne trofeje zlatých nožníc z 24karátového zlata!

Podujatím sprevádzala krstná mama projektu Karin Haydu a o program sa postarala Mamba Dasha a Terapia. 

Videozostrih z akcie:

Inca Collagen

Balenie obsahuje 90 000 miligramov hydrolyzovaného kolagénu. Obsahuje 30 zlatých vrecúšok po 3 000 miligramoch. Vydržia vám mesiac.

Ku každému nákupu darček zdarma! Do každej zásielky Vám pridáme jedno balenie vitamínu C.

Inca Collagen si taktiež môžete kúpiť vo všetkých slovenských lekárňach