Obchodné podmienky

Inca Collagen podporil charitatívnu aukciu živých stromčekov

12. 12. 2017, Novinky

Vianoce sú najmä o ľudskosti a potrebe vzájomnej pomoci ľudí. Aj preto sme sa zúčastnili tretieho ročníka charitatívnej aukcie živých vianočných stromčekov spoločnosti Normander. 

Zmyslom Charitatívnej aukcie živých vianočných stromčekov je pomoc.Tento ročník bola všetka naša snaha orientovaná na pomoc 6 ročnej Zojke Paličkovej, ktorá má diagnostikované mimoriadne vzácne ochorenie, Orofaciodigital syndróm typ I., ktorým trpia z celého Slovenska len 2 deti, a Zojka je jednou z nich. Napriek tomu je Zojka veselá, živá, má svojskú fantáziu a je to neskutočná bojovníčka.
Celý výťažok z aukcie je teda určený na úhradu nákladov na Zojkinu rehabilitáciu v centre Svetielko v Prešove, ktoré sa špecializuje na pomoc deťom s viacnásobným postihnutím. Najväčšou výhodou centra Svetielko je mimoriadne intenzívny a individuálny terapeutický program a rozsiahla starostlivosť, ktorá je poskytovaná nielen deťom ale vo forme poradenstva aj rodinám týchto detí.

V rámci hodnodtých cien a príspevkov do tomboly prispel Inca Collagen niekoľkými baleniami ako aj reklamnými predmetmi. Sme radi, že sme mohli aj takto pomôcť. 

Reportáž z akcie si môžete pozrieť aj vo videu:

Inca Collagen

Balenie obsahuje 90 000 miligramov hydrolyzovaného kolagénu. Obsahuje 30 zlatých vrecúšok po 3 000 miligramoch. Vydržia vám mesiac.

Ku každému nákupu darček zdarma! Do každej zásielky Vám pridáme jedno balenie vitamínu C.

Inca Collagen si taktiež môžete kúpiť vo všetkých slovenských lekárňach