Obchodné podmienky

Hľadáte originálny, luxusný a navyše aj praktický darček? Máme pre vás skvelý tip!!!

7. 12. 2017, Napísali o nás

Lifestylový internetový portál mmagazin.sk publikoval skvelý tip na darček v podobe Inca Collagenu.

More, to je bezpochyby ten najväčší prírodný salón krásy a zdravia. Funguje doslova ako balzam na pokožku – hojí rany, zjemňuje pleť a pôsobí na naše telo i dušu ako hotový elixír mladosti. Pokiaľ si doprajete kúpeľ vo vlnách, uľavíte tým vašim kĺbom i boľavým svalom. Kúpeľ v morskej vode prekrví a spevní nielen pokožku, ale aj jej tkanivá, čo je výborný prostriedok proti celulitíde. 

Samozrejme, nie každý má v zime možnosť dovolenkovať pri mori a dopriať si jeho blahodarné účinky v ďalekej exotike. Vedeli ste však, že rovnaké účinky pre vašu krásu a zdravie ako kúpeľ v morskej vode má aj zázrak menom hydrolyzovaný morský kolagén? Stačí vám vypiť jeden pohár denne a krásu a zdravie z mora si môžete užívať po celý rok aj doma!

Doplňte si kolagén a budete sa cítiť ako po dovolenke pri mori. Áno, je to tak. Morský kolagén, unikátny výživový doplnok vyrábaný z morských rýb, je doslova elixírom krásy a zdravia. Pokiaľ ho telu dodávate pravidelným užívaním, má pre naše telo rovnaké blahodarné účinky, ako napr. pobyt pri mori.

Vedeli ste, že od 25. roku života sa obsah kolagénu v tele znižuje a po 40. roku sa už netvorí takmer vôbec? Jeho doplnenie v správnej (telu prirodzenej) forme, pomáha pri úbytku chrupkových tkanív, zmierňuje bolesti a zlepšuje celkovú pohyblivosť. Pravidelným užívaním výživových doplnkov s obsahom hydrolizovaného morského kolagénu, môžete zabrániť nielen chronickej bolesti pohybového aparátu, ale aj predchádzať výskytu jeho degeneratívnych a zápalových ochorení, zmierniť bolesť chrbtice a kĺbov a zlepšiť ich pohyblivosť!

Morský kolagén je proteín, ktorý sa extrahuje druhotným spracovaním z morských rýb, predovšetkým žraloka, tresky a lososa. Je šetrným spôsobom zbavený rybieho zápachu a to pri zachovaní nutričnej hodnoty. Spracováva sa tak, aby bola zachovaná jeho biologická hodnota – tzv. studenou technológiou. Rybí a predovšetkým morský kolagén, je oproti iným druhom kolagénu výnimočný tým, že má vynikajúcu biologickú dostupnosť, t. j. rýchlosť, akou sa kolagén vstrebáva do tela po jeho požití.

Vyskúšajte Inca Collagen – elixír krásy a zdravia priamo z mora. Aby kolagén v tele účinkoval tak ako má, musíte mu ho dodať v tej správnej, pre telo prirodzenej forme. Nášmu telu je najbližší hydrolyzovaný bio-aktívny morský kolagén, ktorý je rozpustný vo vode a má vynikajúcu vstrebateľnosť. Takým je aj nový Inca Collagen, unikátny a 100 % čistý morský kolagén bez prísad.

Článok bol publikovaný na portáli mmagazin.sk.

Inca Collagen

Balenie obsahuje 90 000 miligramov hydrolyzovaného kolagénu. Obsahuje 30 zlatých vrecúšok po 3 000 miligramoch. Vydržia vám mesiac.

Ku každému nákupu darček zdarma! Do každej zásielky Vám pridáme jedno balenie vitamínu C.

Inca Collagen si taktiež môžete kúpiť vo všetkých slovenských lekárňach