Každá žena túži po dokonalej pleti, ktorej stačí trošku prepudrovať a hotovo, môžeme vyjsť medzi ľudí. Ak nepatríte k hŕstke vyvolených s bezchybnou pleťou, nebojte sa, máme pre vás riešenie. Krásnu pleť dosiahnete aj dodržiavaním niekoľkých jednoduchých pravidiel.

Nedostatok spánku nezakryje korektor

Vyraziť raz za čas na párty je úplne v poriadku. Ak máte doma bábätko, s nočným vstávaním nič nespravíte. Pokiaľ je ale dĺžka spánku len vo vašich rukách, naordinujte si minimálne 7 až 8 hodín, a to pravidelne! Bez spánku je pleť bledá, má nezdravú farbu a čo je najhoršie, ukazujú sa hlboké tmavé kruhy pod očami, na ktoré nepomôže ani kilo korektoru.

Odličovanie je samozrejmosť

Po celom dni sa na tvári usádzajú nečistoty a prach, ktoré zabraňujú pleti dýchať a môžu spôsobiť vyrážky. Preto je dôležité odlíčiť sa hneď, ako prídete domov, najneskôr však večer pred spaním. Ani nepomyslite na to, že sa odlíčite až ráno! Na to, aby pleť správne zregenerovala, musí byť dokonale čistá. Nájdite spôsob odlíčenia, ktorý vám najviac vyhovuje. Nezabudnite tiež tvár umyť studenou vodou, podporíte tak jej prekrvenie.

Žiadne vysmážanie a káva nie je voda

Stalo sa vám už, že sa vaša pleť zhoršila po tom, ako ste si dali nezdravé jedlo? Tak ako oči sú zrkadlom do duše, tak aj naša pleť je zrkadlom toho, čo si naložíme na tanier. Určite vylúčte vysmážané , presolené a príliš korenené jedlá. Stavte na stravu bohatú na omega-3 mastné kyseliny, množstvo ovocia a zeleniny, a veľmi dôležitú vlákninu. Krásna pleť si vyžaduje aj dostatok kolagénu.

Stop bolestivému vytláčaniu!

Trápia vás fľaky a neustupujúce vyrážky? Nečudujte sa, keď si ich pravidelne a hlavne neodborne vytláčate pred zrkadlom. Nie, naozaj sa to nemá, a áno, mali by ste radšej navštíviť kozmetičku. Domáce vytláčanie vedie len k ďalším podkožným zápalom, pretože sa nám do vzniknutých raniek ľahko dostane nečistota. Póry sú navyše stiahnuté a ich hrubým vytláčaním narobíte viac škody ako úžitku.

Vrásky nemusia prezradiť váš vek

Dostali ste sa do veku, keď máte vrásky na prvom mieste v zozname trápení? Už sa viac trápiť nemusíte. Stačí, ak telu doplníte kolagén, ktorý po 25-ke postupne strácame. Kolagén dokáže vyžehliť drobné vrásky a ubrať pekných pár rôčkov. Pleť sa ho doslova napije! Bude pružná, pevná a hydratovaná. Kolagén pomáha tiež v boji proti pigmentovým škvrnám a môžete spozorovať jeho priaznivý vplyv na zmiernenie celulitídy.

Zázraky neexistujú. Alebo?

Kolagén je naozaj malý kozmetický zázrak, prezývaný aj elixír mladosti. Je nášmu telu vlastný, pretože ide o základnú stavebnú bielkovinu. Má jedinečné vlastnosti, vďaka ktorým budete mať krásnu pleť aj bez drahých prípravkov či invazívnych zákrokov. Treba si však vybrať ten správny. Inca Collagen je prémiový výživový doplnok s obsahom 100% čistého morského kolagénu. V jednej dávke doplníte telu až 3000 mg! Prášok stačí rozmiešať vo vode a vypiť.

Pri pravidelnom užívaní sa môžete tešiť z jeho omladzujúcich účinkov, zdravej a hladkej pleti, ktorá je prirodzene krásna a nepotrebuje kilá makeu-pu. Odporúčame!

Kolagen Inca Collagen

Ušetrite pri nákupe Inca Collagenu

Nakúpte teraz o 5€ výhodnejšie cez e-shop. Získate dopravu zdarma a tiež darček – balenie vitamínu C pre lepšiu syntézu kolagénu.

Zadajte v e-shope kód: S01000666 a objednajte.

Článok vyšiel aj na webe glanc.sk.

Ľubica Kubičková

O autorovi:

Zdravie je to najcennejšie, čo si v živote môžete priať. Viem to, pretože je v mojom živote niekto, komu by som ho dopriala zo všetkých najviac. Práve on (alebo skôr ona – moja sestra) ma priviedla k tomu, aby som sa začala zaujímať o kolagén a jeho účinky pre zdravie. A to prajem nielen svojim blízkym, ale aj vám. Preto som sa rozhodla o svoje skúsenosti s Inca Collagenom podeliť nielen ako milujúca sestra a mamina krásnej dcérky, ale aj ako blogerka a redaktorka.

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language

×