Plesová sezóna je už v plnom prúde a v dnešnom blogu vám poradíme ako sa na váš nadchádzajúci ples čo najlepšie pripravíte.

 

Vyzerať dobre

 

Dámy si dajú extra záležať na svojom plesovom výzore. Šaty, doplnky, účes, makeup, to všetko musí byť tip top, aby sa cítili ako kráľovné večera. Ale čo robiť, ak je pleť ochabnutá, vysušená, z polámaných a vypadaných vlasov sa nedá vykúzliť žiadny účes ako ste videli na Oscaroch a na rozštiepených nechtoch ani tá najkrajšia manikúra pekne neukáže?

 

Intenzívna kolagénová kúra

 

Inca Collagen vám už po prvom mesiaci užívania dokáže pomôcť so všetkým vyššie spomenutým:

  • Posilní vlasy a spomalí ich vypadávanie. Vy si budete môcť dopriať plesový účes ako z červeného koberca.
  • Zregeneruje pokožku, vyplní vrásky a vypne pleť, takže slávnostný makeup na vás krásne ukáže.
  • Spevní nechty, aby manikúra vynikla a dlho vydržala.

S výberom šiat a doplnkov vám síce neporadí, ale môžete sa inšpirovať aspoň jeho farebnosťou J Modrá je farba roka 2020 a v kombinácií so zlatými doplnkami budete pôsobiť luxusne, originálne  a kráľovsky.

Kolagén je aj pre pánov

 

Aj páni chcú na plese pri svojich krásnych polovičkách dobre vyzerať. Pánom Inca Collagen pomáha úplne rovnako a ako bonus im pomôže aj s kvalitnejšou  bradou. Páni ocenia aj jeho účinky pri cvičení pretože kvalitné bielkoviny hrajú významnú úlohu pri budovaní svalovej hmoty a pri regenerácii po cvičení.

Ples je o zábave

Kapela hrá, speváci spievajú, kamaráti tancujú a vy sedíte na stoličke, pretože vaše kĺby sa rozhodli práve dnes štrajkovať. Keď pohyb bolí, ťažko sa dá cez to preniesť a pretancovať celú noc. Opäť vám však môže pomôcť práve Inca Collagen, ktorý:

  • Priaznivo pôsobí na pohybový aparát.
  • Zaisťuje integritu tkanív, kostí, svalov a kĺbov.
  • Je dôležitý aj pre elasticitu a regeneráciu chrupaviek.

Mnoho našich klientov zaznamenalo po užívaní Inca Collagenu zmiernenie alebo úplné ustúpenie bolestí kĺbov. Budete tak môcť tancovať do rána a zabaviť sa tak, že na to nikdy nezabudnete.

Kolagen Inca Collagen

Ušetrite pri nákupe Inca Collagenu

Nakúpte teraz o 5€ výhodnejšie cez e-shop. Získate dopravu zdarma a tiež darček – balenie vitamínu C pre lepšiu syntézu kolagénu.

Zadajte v e-shope kód: S01000666 a objednajte.

Inca Collagen je 100% prírodný kolagén z morských rýb. Je hydrolýzou spracovaný na malé peptidy, aby sa zachovala jeho bioaktivita a čo najlepšie sa vstrebal do tela a to si ho použilo tam, kde potrebuje. Nieje ničím ochutený, ani doplnený práve preto, aby bol čo najúčinnejší a žiadne aditívum neznižovalo jeho účinok. Pridajte len vitamín C, ktorý máte od nás zadarmo pre lepšiu vstrebateľnosť a tešte sa z účinkov ktoré nastúpia po mesiaci až troch pravidelného denného užívania.

 

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language

×