Už ste určite počuli tvrdenie, že muži starnú neskôr. Nie neskôr, ale pomalšie. Napriek tomu im s pribúdajúcim vekom kolagén v tele ubúda rovnako ako ženám. Ešte viac sa môže u nich prejaviť jeho nedostatok vtedy, ak športujú a vedú aktívny život. Prezradíme vám, prečo je kolagén vhodný aj pre mužov.

Nedostatok kolagénu a s ním súvisiace prejavy sú s pribúdajúcim vekom úplne prirodzeným javom i u mužov! A práve úbytok kolagénu, ku ktorému (aj) v mužskom tele vekom postupne dochádza,  je vo veľkej miere zodpovedný nielen za vznik prvých vrások, ale aj obávané rednutie vlasov, zníženie pružnosti šliach a svalov, či oslabenie svalstva. Bohužiaľ, vyhnúť sa mu nedá, je súčasťou prirodzeného procesu starnutia.

Kolagén je dôležitý pre manažérov aj pre športovcov

Sedavý spôsob zamestnania, či naopak aktívny štýl života sa nutne musia niekde podpísať, bez ohľadu na vek. Či už sedíte pred počítačom, alebo si naopak dávate do tela vo fitku, na lyžiach či snowboarde, vaše telo i svaly dostávajú poriadne zabrať. Ak aktívne športujete, je to určite to najlepšie, čo pre seba môžete urobiť. Každý šport, aj ten rekreačný, je však zároveň záťažou pre celé telo! Chrupavky musí totiž pri športe odolávať intenzívnemu zaťaženiu, čím vznikajú mikrotrhliny, a môže dôjsť až k jej mechanickému opotrebovaniu, bolestiam kĺbov a rozvoju artrózy. Doplnením kolagénu pre mužov môžete účinne predchádzať mechanickému opotrebovaniu pohybového aparátu a tým mnohým menovaným problémom.

Účinky kolagénu:

 • Kolagén zvyšuje funkčnosť pohybového aparátu.
 • Prispieva k zvyšovaniu imunity celého organizmu.
 • Podporuje rast svalovej hmoty, čo oceňujú športovci.
 • Pomáha aktívnemu životnému štýlu – kvalitné bielkoviny hrajú významnú úlohu pri budovaní svalovej hmoty a pri regenerácii po cvičení.
 • Zlepšuje hojenie pokožky pri poraneniach a popáleninách.
 • Výrazne zlepšuje kvalitu a rast vlasov
 • Intenzívne hydratuje pokožku a omladzuje pleť- budete sa cítiť fit, lepšie, zdravšie a najmä mladšie
 • Pomáha zjemniť a zredukovať existujúce vrásky – už žiadne starnutie, kolagén je špeciálne určený na elimináciu starnutia

Kolagén spája všetky bunky v tele

Aby vám teda pohyb skutočne prospieval, mali by ste si dobre všímať varovné signály svojho tela a nečakať, kým sa dostaví bolesť. Prevencia a s tým spojené užívanie kvalitných kolagénových prípravkov je tou najlepšou formou, ako si udržať zdravé telo a užiť pohyb bez bolestí. Odpoveďou je Inca Collagen.

„Inca Collagen je kolagén pre mužov. Páči sa mi muži, ktorí sa starajú o svoj biznis tak aj o seba. Svedčí to o ich kvalite života. Pre mňa by mal byť muž Jamesom Bondom aj bez zbrane keď vystúpi z auta a odloží oblek. Zdravý, silný a v kondícii. Užívanie Inca Collagenu môžem samozrejme mužom odporučiť, len tak zostanú bezpečným prístavom pre svoje partnerky,“ prezrádza svoju víziu zakladateľka značky Inca Collagen, Romana Ljubasová.

Našimi zákazníkmi sú nielen ženy, ale aj muži, ktorí vedia, že starostlivosť o seba nieje žiadna zšenštilá záležitosť, ale že im môže priniesť len dobré výsledky.

Patrik Kubiček – fitnes tréner

Viem o účinkoch kolagénu na ľudské telo, no teraz som potreboval do tela doplniť zvýšenú dávku v rámci regenerácie.

 

 

 

 

 

 

 

Tomáš Pitrun – fyzioterapeut, masér

Inca Collagen používam viac ako tri roky. A nielen ja a vlastne aj moja rodina. Moja mama ho užíva každý deň už rok a pol. Má už viac ako desať rokov artrózu tretieho stupňa v oblasti chodidiel a v zápästí. Za posledný rok sa jej výrazne uľavilo. A posledná kontrola? Artróza prvého stupňa. Odporúčam ho svojim klientom. A výsledky sú taktiež neskutočný. Výrazné zlepšenie rôznych problémov s pohybovým ústrojenstvom, vidím to a cítim to na kvalite pokožky u mojich klientov pri masáži. Mohol by som uviesť toľko príbehov z vlastnej skúsenosti. Dnes ho používam aj pri samotných masážach zvonka.

Ondřej Ježek – motocyklový závodník

Okrem klasických proteínových nápojov po výkone som každý deň užíval tiež prírodný kolagén. Okrem urýchlenie regenerácie mi pomohol napríklad aj s problémami s kolenami. Tými som vzhľadom k svojmu športu, ale aj moje obľúbené doplnkové cyklistike, v minulosti veľmi trpel. Vďaka kolagénu mi tieto ťažkosti tento rok odznela, za čo som veľmi rád.

 

 

Martin Friedl – taekwondista

Tak vďaka veľkej záťaži akú každý športovec na telo vyvíja je potreba aj kvalitná regenerácia čo Inca Collagen jednoznačne je. Pre mňa jednoznačne na funkciu väzov, svalov i šliach. A samozrejme vďaka úrazu už viem že aj na rýchlu regeneráciu popálenie kože.

 

 

 

Richard Štěpánek – handicapovaný športovec

Viem, že mi vďaka Inca Collagenu chýbajúca ruka nedorastie, ale verím, že mi pomôže so zvyškom môjho pohybového aparátu a dodá mu všetko, čo potrebuje. Ako jeho pravidelný užívateľ viem, že je pre mňa Inca Collagen tá správna voľba. Dnes môžem povedať, ako kolagén na moje telo účinkuje. Nepísal by som o tom, keby som nebol z vlastnej skúsenosti presvedčený, že Inca Collagen naozaj funguje.

 

Richard Stacha – podnikateľ a športovec

Od operácie kolena, ktoré som si doslova rozšrotoval z bojových umení ma sprevádzajú stále problémy. Nedokázal som ubehnúť viac ako kilometer, tak aby ma koleno nezačalo spievať. Skúšal som rôzne preparáty a stále nič. Keďže ma čaká ďalšie operácie rovnakého kolena, tak som na odporúčanie Tomáša Pitruna začal na sebe testovať Inca Collagen. Po dvoch mesiacoch som prvýkrát prekonal 4,5 km v behu a to som prestal bežať z dôvodu lenivosti 🙂
Uzavriem to tak, že tento produkt na mňa úplne funguje. Sám som zvedavý, čo mi oznámi doktor, až porovná výsledky magnetickej rezonancie pred začatím pravidelného užívania Inca Collagenu a pred plánovanou operáciou.

Takže páni, Inca Collagen je vhodný aj pre vás. Skúste ho.

Ušetrite pri nákupe Inca Collagenu

Nakúpte teraz o 5€ výhodnejšie cez e-shop. Získate dopravu zdarma a tiež darček – balenie vitamínu C pre lepšie vstrebávanie.

Zadajte v e-shope kód: S01000666 a objednajte.

Inca Collagen je výživový doplnok, ktorý pozitívne ovplyvňuje bunkovú obnovu, regeneráciu a výživu pleti, pokožky, nechtov a vlasov.

 • 100% rybí kolagén v prášku na pitie
 • Prémiový trojzložkový kolagén (obsahuje kolagén typu I, II, III)
 • V dennej dávke až 3000 miligramov
 • Najlepší pomer kvality a ceny
 • Overený zákazníkmi

Teraz ku každému nákupu kolagénu vám pridáme vitamín C pre lepšie vstrebávanie ako darček.

49,00 

Inca Collagen si taktiež môžete kúpiť vo všetkých slovenských lekárňach.

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language

×