darček na Valentína

14. február je neodmysliteľne spätý so sviatkom Valentín. Nech už máte na tento sviatok akýkoľvek názor, faktom je, že ženy túžia byť na Valentína obdarované. Nemusí to byť veľký dar, mnohokrát stačí len gesto, alebo pozornosť, ktoré ich utvrdí v tom, že sú pre vás nenahraditeľné.

Vyznať sa v ženskej mysli je však tvrdý oriešok (niekedy aj pre ženy samotné). Pomôžeme vám piatimi tipmi ujasniť si, po čom ženy vlastne túžia a poradiť, čím ich túžby (nielen) na Valentína naplniť.:

LÁSKA

Každá žena túži po láske. Chce byť dobýjaná, zbožňovaná a utvrdzovaná v tom, že je úžasná. Doprajte jej celý deň malé dôkazy lásky. Začnite raňajkami, ktoré jej pripravíte a donesiete do postele, odhrabte jej zasnežené auto, alebo ju rovno zavezte do roboty. Pošlite jej kuriérom kvety. Napíšte pár správ o tom, ako jej to ráno svedčalo a ako sa na ňu večer tešíte. Prekvapte ju tým, že ju z roboty unesiete rovno na večeru. Nezabudnite pribaliť jej kozmetickú tašku, aby sa cestou mohla ešte prepudrovať. Nezabudnite jej celý deň pripomínať ako veľmi ju ľúbite.

ROMANTIKA

Muži romantiku veľmi nechápu, ale ženy sa jej nevedia nabažiť. Pozerajú romantické filmy a smrkajú do vreckovky, že oni takú romantiku nikdy nezažili. Prekonajte sa a spravte nejaké bláznivé romantické gesto. Zasypte ju lupeňmi ruží ráno v posteli, alebo zobuďte serenádou priamo pod oknom. Dajte jej v rádiu, ktoré počúva, zahrať jej obľúbenú skladbu. Namaľujte na chodník pred dom obrovské srdce. Pripravte jej romantický kúpeľ s bublinkami vo vani a v pohári. Uneste ju na miesto, kde ste randili na začiatku vášho vzťahu. Fantázii sa medze nekladú.

BYŤ VYPOČUTÉ

Tu sa dostávame k večnému kameňu úrazu v spolužití žena-muž. Ženy toho nahovoria veľa a muži radi svoj sluch vypínajú. Preto mávajú ženy často pocit, že nie sú vypočuté. Skúste si spomenúť na niečo, čo vám pred časom vaša polovička spomínala, že si chce kúpiť a prekvapte ju tým. Dostane jasný dôkaz toho, že ju počúvate. Ak si na nič neviete spomenúť (pretože to s tým počúvaním je niekedy naozaj náročné) spýtajte sa jej najlepšej kamarátky, alebo sestry. Určite vám dobre poradí po čom vaša polovička túži.

BYŤ NENAHRADITEĽNÉ

Dajte jej pocítiť, aký by ste boli bez nej stratený. Spomeňte si na veci, v ktorých vám pomohla a bez nej by ste ich nezvládli. Utvrdíte tak ju v jej potrebe a pripomeniete aj sebe, že je pre vás naozaj nenahraditeľná. Ak jej navyše dáte vyrobiť cenu, hrnček alebo inú drobnosť s nápisom “najlepšia frajerka/žena na svete” roztopíte ju.

BYŤ NAVŽDY KRÁSNE A MLADÉ

Ženy sa ťažko vyrovnávajú so svojim starnutím a s tým, že strácajú svoju mladosť a krásu. Utvrďte ju v tom, že je rovnako krásna ako keď ste sa spoznali a zároveň jej pomôžte spomaliť starnutie darčekom od Inca Collagen. Vďaka nemu si do tela doplní kolagén, ktorý vekom stráca a jej pleť, vlasy, nechty a pokožka budú vyživenejšie, pevnejšie a krajšie.

Tak čo páni, pomohli sme vám vymyslieť, ako z tohto Valentína spraviť pre svoje ženy nezabudnuteľný zážitok?

S láskou váš Inca Collagen team.

Kolagen Inca Collagen

Ušetrite pri nákupe Inca Collagenu

Nakúpte teraz o 5€ výhodnejšie cez e-shop. Získate dopravu zdarma a tiež darček – balenie vitamínu C pre lepšiu syntézu kolagénu.

Zadajte v e-shope kód: S01000666 a objednajte.

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language

×