Trápia vás prvé vrásky, strie, nepekné pigmentové škvrny, krehké nechty či lámavé, rednúce vlasy? Ak je to tak, zrejme vám zázračná bielkovina menom kolagén začala v tele dochádzať.

Práve kolagén je v našom tele tým hnacím motorom, ktorý udržiava nielen našu pleť, ale aj všetky tkanivá a kosti dokonale mladé, zdravé a pružné.

To však platí iba dovtedy, kým ho máme v tele dostatok. S pribúdajúcim vekom sa nám totiž kolagén z tela pomaličky – potichučky vytráca, a okolo štyridsiatky sa už netvorí skoro vôbec!

Kolagén je základnou bielkovinou v tele, ktorá tvorí až 70 % všetkých bielkovín našej kože. Preto sa nemôžeme čudovať, že jeho nedostatok sa prejavuje v prvom rade na pokožke. Preto ho nezabudnite svojmu telu doplniť. Kolagén nájdete v čerstvej zelenine a ovocí, v semienkach a orechoch, ale aj v iných potravinách, ktoré je potrebné zaradiť do jedálnička a konzumovať na pravidelnej báze, aby ste svojmu telu doplnili potrebné množstvo kolagénu. Optimálnejšie je však vsadiť na výživové doplnky, ktoré obsahujú vyššie množstvo kolagénu ako strava.

Ušetrite pri nákupe Inca Collagenu

Nakúpte teraz o 5€ výhodnejšie cez e-shop. Získate dopravu zdarma a tiež darček – balenie vitamínu C pre lepšie vstrebávanie.

Zadajte v e-shope kód: S01000777 a objednajte.

Nie je kolagén ako kolagén

Kolagén vždy si nájde to správne miesto, kde má v tele pomôcť. Dôležité je ale, aby ste ho užívali v správnej forme. Aby sa kolagén v tele dobre vstrebal, musí byť bio-aktívny. A taký sa zatiaľ vyrába iba v prášku, ktorý sa rozpúšťa vo vode a vypije. Takým je aj Inca Collagen, unikátny 100% čistý morský kolagén bez  prísad. Má teda rovnakú molekulárnu štruktúru ako kolagén, ktorý vaše telo produkuje samo. Pri jeho pravidelnom užívaní sa (vďaka mimoriadne vysokej koncentrácii v dennej dávke) výsledky v podobe krásnej pleti, vlasov a nechtov dostavia skôr, ako by ste čakali!

Inca Collagen si stačí jednoducho rozpustiť vo vode alebo v obľúbenom nápoji a vypiť. Prvé výsledky môžete pozorovať už po prvom miesiaci. Rozhodne platí: spravte niečo pre seba a svoje telo už dnes a v budúcnosti sa vám vaše telo odvďačí. Tento hydrolyzovaný kolagén vo forme prášku, ktorý v jednom zlatom balení obsahuje 3000 miligramov kvalitného morského kolagénu, si môžete zakúpiť aj priamo v lekárni alebo v našom eshope.

Ušetrite pri nákupe Inca Collagenu

Nakúpte teraz o 5€ výhodnejšie cez e-shop. Získate dopravu zdarma a tiež darček – balenie vitamínu C pre lepšie vstrebávanie.

Zadajte v e-shope kód: S01000777 a objednajte.

Článok vyšiel aj na portáli izdravie.sk 

Balenie obsahuje 90 000 miligramov hydrolyzovaného kolagénu. Obsahuje 30 zlatých vrecúšok po 3 000 miligramoch. Vydržia vám mesiac.

Teraz ku každému nákupu kolagénu vám pridáme vitamín C ako darček.

45,00 

Inca Collagen si taktiež môžete kúpiť vo všetkých slovenských lekárňach.

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language