inca collagen

Trápia vás prvé vrásky, strie, nepekné pigmentové škvrny, krehké nechty či lámavé, rednúce vlasy? Ak je to tak, zrejme vám zázračná bielkovina menom kolagén chýba.

Práve kolagén je v našom tele tým hnacím motorom, ktorý udržiava nielen našu pleť, ale aj všetky tkanivá a kosti dokonale mladé, zdravé a pružné. To však platí iba dovtedy, kým ho máme v tele dostatok. S pribúdajúcim vekom sa nám totiž kolagén z tela pomaličky – potichučky vytráca, a okolo štyridsiatky sa už netvorí skoro vôbec!

Ako na nedostatok kolagénu?

Kolagén je základnou bielkovinou v tele, ktorá tvorí až 70 % všetkých bielkovín našej kože. Preto sa nemôžeme čudovať, že jeho nedostatok sa prejavuje v prvom rade na pokožke. Nesmieme teda zabúdať na jeho dopĺňanie.

Optimálne je však vsadiť na výživové doplnky, ktoré obsahujú vyššie množstvo kolagénu. Tu však treba dbať na pôvod a formu spracovania.

Kolagen Inca Collagen

Ušetrite pri nákupe Inca Collagenu

Nakúpte teraz o 5€ výhodnejšie cez e-shop. Získate dopravu zdarma a tiež darček – balenie vitamínu C pre lepšiu syntézu kolagénu.

Zadajte v e-shope kód: S01000666 a objednajte.

Nie je kolagén ako kolagén

Kolagén si vždy nájde to správne miesto, kde má v tele pomôcť. Dôležité je, aby ste ho užívali v správnej forme. Aby sa kolagén dobre vstrebal, musí byť bio-aktívny. A taký sa zatiaľ vyrába iba v prášku, ktorý sa rozpúšťa vo vode a vypije. Takým je aj Inca Collagen, unikátny 100% čistý morský kolagén bez prísad. Má rovnakú molekulárnu štruktúru ako kolagén, ktorý vaše telo produkuje samo. Pri jeho pravidelnom užívaní sa výsledky v podobe krásnej pleti, vlasov a nechtov dostavia skôr, ako by ste čakali!

Myslite na seba

Inca Collagen si stačí jednoducho rozpustiť vo vode alebo v obľúbenom nápoji a vypiť. Výsledky môžete pozorovať už po prvom miesiaci. Rozhodne platí: spravte niečo pre seba už dnes a v budúcnosti sa vám vaše telo odvďačí. Tento hydrolyzovaný kolagén vo forme prášku, ktorý v jednom zlatom balení obsahuje 3000 miligramov kvalitného morského kolagénu, si môžete zakúpiť priamo v lekárni alebo v našom eshope.

Kolagen Inca Collagen

Ušetrite pri nákupe Inca Collagenu

Nakúpte teraz o 5€ výhodnejšie cez e-shop. Získate dopravu zdarma a tiež darček – balenie vitamínu C pre lepšiu syntézu kolagénu.

Zadajte v e-shope kód: S01000666 a objednajte.

Článok vyšiel aj na portáli izdravie.sk 

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language

×