Budíte sa ráno so spuchnutými očami a hľadáte stratenú energiu aj po 8 hodinovom spánku? Prečítajte si naše tipy, ako budete oslňujúco krásna už v skorých ranných hodinách.

Stres nás vysiľuje. Každé ráno, kedy vstávate s panikou, že nestíhate, bude zápcha, a straší vás kopa úloh v hlave, z vás vysaje energiu už v skorých hodinách. Naučte sa postupne vstať o pár minút skôr a urobte si rannú pohodu. V pokoji si dajte kávu, raňajky, vyberte si oblečenie, pripravte rodine desiatu, alebo prečítajte stránku z knihy. Pomalší nástup bude viesť dlhšiemu výkonu počas dňa!

Apropo raňajky. Chýba vám ráno chuť do jedla? Je to celkom prirodzené, keďže metabolizmus sa pomaly prebúdza a nie je ihneď pripravený na trávenie. Oveľa jednoduchšie je vypiť chutné čerstvé smoothie. Zvoľte obľúbené ovocie, prípadne banán alebo vločky na zahustenie a ako čarovnú prísadu Inca Collagen – najsilnejší bio-aktívny kolagén, ktorý vám pri pravidelnom užívaní vyhladí vrásky, vráti lesk vlasov a spevní nechty. Proste zázrak!

Ranná vizáž. Ruku na srdce, naozaj sa nám každý deň nechce líčiť sa a najradšej by sme odišli z domu len tak. Svojej pleti však vôbec nepomôžete. Ochráňte sa voči smogu aspoň krycím krémom, za pár sekúnd naneste lícenku a pery vylepšite tónovaným balzamom. Ak túto trojicu doplníte spomínaným kolagénom, vaša pleť bude žiariť! A vy tiež.

Hydratujte. Pokiaľ budete prijímať dostatok tekutín počas dňa, telo sa nebude zbytočne zásobovať a vy sa nebudete cítiť ako balón. Ideálna forma je stará známa voda, minerálky, čaje a prírodné šťavy.

Koruna krásy. Ani v jesennom období nezabúdajte na svoje vlasy, aj tie vyžadujú starostlivosť. Nevybiehajte z domu s polomokrými kaderami, koledujete si o prechladnutie aj dojem, že nestíhate (a to potrebujeme predsa zamaskovať). Naučte sa pár rýchlych účesov, vlasy oživte stylingovým sprejom, rozčešte a upravte. Základ je udržiavať ich zdravé – okrem výživy zvonka vlasy potrebujú aj kolagén, po ktorom sú pružnejšie, pevnejšie, lesklejšie, vyživenejšie a majú väčší objem.

Staré známe porekadlo hovorí, že ráno robí deň. Vyskúšajte naše tipy, a možno budete aj do práce kráčať s novým nadšením. Ako bonus skúste zaradiť do svojho rána aj skvelý Inca Collagen.

Kolagen Inca Collagen

Ušetrite pri nákupe Inca Collagenu

Nakúpte teraz o 5€ výhodnejšie cez e-shop. Získate dopravu zdarma a tiež darček – balenie vitamínu C pre lepšiu syntézu kolagénu.

Zadajte v e-shope kód: S01000666 a objednajte.

 1. MANGO-ZÁZVOR-KOLAGÉN SMOOTHIE

Základom tohto nápoja pre krásnu pleť je mango. Zázračné ovocie, ktoré má vďaka vysokému obsahu vitamínov,  beta-karoténu a ďalších antioxidantov množstvo pozitívnych účinkov nielen na našu pleť, ale aj celkové zdravie, zoženiete v obchodoch po celý rok. Mango-zázvor-Inca Collagen smoothie vám dodá energiu, posilní imunitu a pri pravidelnom pití výrazne omladí aj vzhľad vašej pleti!

Budete potrebovať:

 • Menšie očistené mango, nakrájané na kocky
 • Čerstvý nastrúhaný zázvor (stačí za čajovú lyžičku)
 • Šálku vody
 • 1 vrecúško Inca Collagen

Všetko spolu rozmixujte a na záver ozdobte mletou škoricou. Odporúčam ako najlepší liek na studené sychravé rána! 

 

 1. MANDĽOVO-HROZNOVÉ KOLAGÉN SMOOTHIE

S jeseňou sa nám vytratila zeleň, tak si ju namixujme aspoň v kuchyni. Milovníčky smoothies vedia, že pohár zdravej vlákniny denne nám môže výrazne zlepšiť deň, dodať energiu a doslova zrýchliť krok J. Vedeli ste, že napríklad taká hruška obsahuje až 25% dennej spotreby vlákniny? Navyše má schopnosť udržiavať v tele správne pH a dostatok vápnika, takže v kombinácii s Inca Collagenom a bobuľkami hrozna je to doslova prírodná zbraň proti hromadnému ničeniu našej pleti chladom a mínusovými teplotami. Šťavnaté bobuľky hrozna totiž obsahujú fenoly, ktoré bojujú proti voľným radikálom a starnutiu pleti. Trojkombinácia mandle-hrozno-Inca Collagen vám zaručene namixuje krásne hladkú pokožku J

Budete potrebovať:

 • Mandľové mlieko
 • Šálku kelových listov (ak nemáme, výborné sú aj špenátové)
 • 1 hruška (alebo jabĺčko)
 • Šálka bieleho hrozna
 • 1 malý banán
 • 1 vrecúško Inca Collagen

Mixujeme a vychutnávame. 🙂

 

 1. CVIKLOVÉ KOLAGÉN SMOOTHIE

Cvikla je z pohľadu alternatívnej medicíny cenným omladzujúcim prostriedkom. A to najmä vďaka obsahu kremíka, ktorý sa nazýva aj minerálom krásy. Je dôležitý pre tvorbu a pevnosť väzivových tkanív a kostí, elasticitu a zdravie cievnych stien. Meď, zinok a jód zase dodávajú pružnosť a lesk pokožke, vlasom i nechtom. V kombinácii s Inca Collagenom hotový elixír krásy a mladosti!

Budete potrebovať:

 • 1 cviklu
 • za čajovú lyžičku čerstvo nastrúhaného zázvoru
 • 2 červené jabĺčka
 • pohár vody
 • 1 vrecúško Inca Collagen
 • výbornú chuť dodá tiež čerstvá mäta

Rozmixujeme a vypijeme, alebo zbalíme so sebou, a vyzbrojení vyrážame do chladného rána.

kolagen, smoothies

Článok vyšiel na aj webe feminity.sk.

Ľubica Kubičková

O autorovi:

Zdravie je to najcennejšie, čo si v živote môžete priať. Viem to, pretože je v mojom živote niekto, komu by som ho dopriala zo všetkých najviac. Práve on (alebo skôr ona – moja sestra) ma priviedla k tomu, aby som sa začala zaujímať o kolagén a jeho účinky pre zdravie. A to prajem nielen svojim blízkym, ale aj vám. Preto som sa rozhodla o svoje skúsenosti s Inca Collagenom podeliť nielen ako milujúca sestra a mamina krásnej dcérky, ale aj ako blogerka a redaktorka.

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language

×