Čo najviac poteší ženu na Vianoce? Keď sú všetci pri sviatočnom stole, keď je dobrá nálada, keď je všetko jedlo uvarené a pozeráte sa na tie usmiate tváre ako si podávajú majonézový šalát, pripíjajú šampanským, a ako krásne sa ligocú vianočné svetielka. Pre ženu je najdôležitejšie, aby boli všetci zdraví a spokojní. Ale keď už je všetko ako má byť, dovoľte si aj vy vysloviť vianočné želanie. My vám prezradíme, ktorých 5 vianočných želaní sa vám môže ľahko splniť.

ŽELANIE PRVÉ – PLEŤ BEZ VRÁSOK

Máte na poličke v kúpeľni krém proti vráskam, no tie nie a nie zmiznúť? Suché či mimické vrásky môže mať na svedomí nedostatok kolagénu vo vašom tele. Čím sme staršie, máme ho stále menej a menej, a po 45-ke ho už nemáme takmer vôbec. Pritom je to malý zázrak, ktorý ak telu doplníme, naša pleť sa ho doslova napije. Bude vypnutá, hydratovaná a vyhladia sa drobné vrásky. Nie nadarmo sa kolagénu hovorí aj esencia mladosti. Samozrejme, čas nezastavíme, ale pomôžeme ho pomocou kolagénu aspoň trošku spomaliť.

ŽELANIE DRUHÉ – KRÁSNE VLASY, KTORÉ NEPADAJÚ

Počas roka dáme našim vlasom poriadne zabrať. V lete chlórová alebo slaná voda a slnko, v zime zase tuhé mrazy ,čiapky a striedanie teplôt. Nehovoriac o tom, ako si ich každodenne upravujeme žehličkou, fénom, sťahujeme ich do gumičky či prísneho drdola. Nemožno sa potom čudovať, že nič iné nerobíme, len vyberáme vlasy z koberca a odtoku v sprche. Na vypadávanie a kvalitu vlasov vplývajú aj hormonálne zmeny a výživa. Nie je žiadnou novinkou, že tak ako pleť, aj vlasy si pýtajú kolagén, najmä po 25-ke. Našťastie, ak si ho doplníte v kvalitnej forme, napríklad ako bio-aktívny Inca Collagen, vlasy budú po pravidelnom užívaní pevnejšie, lesklejšie, končeky sa nebudú lámať a budete sa tešiť z menej častého vypadávania.

ŽELANIE TRETIE – PEVNÉ NECHTY, KTORÉ SA NELÁMU

Vzdali ste to a chodíte radšej pravidelne na gélové nechty do salónu? Máme výbornú správu, aj toto želanie sa vám môže splniť, a vy sa budete tešiť z krásnych prirodzených dlhých nechtov. Ak máte slabé nechty, ktoré sa zlomia len čo majú aspoň akú-takú dĺžku a zároveň máte vyšší vek, prípadne kojíte, je možné, že súrne potrebujete doplniť kolagén. Nechty po ňom budú pevnejšie a vy si ich pravidelnou starostlivosťou môžete vypestovať do dĺžky, aká sa vám bude páčiť. Nie je predsa nad elegantné a udržiavané ženské ruky.

ŽELANIE ŠTVRTÉ – ŽIADNE PIGMENTOVÉ ŠKVRNY

Vraj pigmentové škvrny sa týkajú len našich babičiek? To vôbec nie je pravda. Pigmentové škvrny trápia už ženy okolo 30tky. Môže za to niekoľko faktorov – genetika, nadmerné slnenie, časté návštevy solária, hormonálne zmeny, starnutie a niektoré choroby. Ak ich máte aj vy, tak asi dobre viete, že vôbec nie je jednoduché ich prekryť make-upom a pri opálení ešte viac vystúpia. Jediné, čo si želáte je, aby zmizli. Áno, kolagén vám pomôže aj s týmto želaním. Tvorí až 70% bielkovín kože, preto dokáže proces tvorenia pigmentových škvŕn spomaliť alebo zastaviť, a priaznivo pôsobí na ich zosvetlenie a celkové farebné zjednotenie pleti.

ŽELANIE PIATE – ?

To slovo, ktoré radšej nevyslovujeme, a problém, ktorý sa snažíme všemožne zakryť. Trápi väčšinu žien, je jedno či štíhle alebo bacuľky. Najradšej by sme vám povedali, že ak doplníte telu kolagén, ako zázrakom zmizne. Bohužiaľ, ani kolagén nie je taký mocný, dokáže ale ťažký boj s ňou uľahčiť. Ak k tomu pridáte pravidelné cvičenie a zdravú stravu, výsledky sa zaručene dostavia.

Kolagen Inca Collagen

Ušetrite pri nákupe Inca Collagenu

Nakúpte teraz o 5€ výhodnejšie cez e-shop. Získate dopravu zdarma a tiež darček – balenie vitamínu C pre lepšiu syntézu kolagénu.

Zadajte v e-shope kód: S01000666 a objednajte.

Článok vyšiel aj na webe emma.sk. 

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language

×