Najčastejšie otázky Inca Collagen

V súvislosti s užívaním kolagénu a nášho produktu Inca Collagen vás zaujíma množstvo otázok. Tie najčastejšie sme zhrnuli a prinášame vám odpovede.

Pre koho je Inca Collagen vhodný?

Kolagén je látka telu vlastná, preto jeho dopĺňaním svojmu telu iba pomôžete. Inca Collagen užívajú ženy, muži, športovci, umelci, starší ľudia… Je vhodný pre každého. Teda okrem detí, tie majú kolagénu ešte dostatok. Pokiaľ však športujú, môžu brať menšie dávky, vždy však po konzultácii s lekárom.

Aké účinky má kolagén a pri akých problémoch pomáha?

Kolagén je prirodzenou súčasťou ľudského tela. Tvorí 30% bielkovín v tele a v koži má dokonca 70 % podiel. S pribúdajúcim vekom sa množstvo kolagénu v našom tele prirodzene znižuje. Vytráca se elasticita kože, preto je potrebné kolagén dopĺňať najlepšie pomocou výživových doplnkov, ako je Inca Collagen. Po 25. roku klesá i samotná tvorba kolagénu v našom tele, po 35. roku je dobré začať kolagén do tela dopĺňať.

V tomto veku začnú byť nechty lámavejšie, vlasy vysušenejšie, pokožka stráca pružnost, môžu sa objavovať pigmentové škvrny. Kolagén napomáha vyhladzovať drobné vrásky, zvyšuje elasticitu pokožky a pevnosť nechtov, dodáva vlasom lesk, podporuje ich rast a obmedzuje ich vypadávanie.

Ako dlho mi vydrží jedno balenie Inca Collagenu?

Pri pravidelnom každodennom užívaní a dávkovaní podľa návodu, vám jedno balenie vydrží 30 dní.

Aké množstvo morského kolagénu obsahuje jedno balenie?

Jedno balenie Inca Collagenu obsahuje 90 000 miligramov hydrolyzovaného kolagénu, rozdelených do 30 sáčkov po 3 000 miligramov. Naviac, ku každému baleniu Inca Collagenu dostanete vitamín C ako darček.

Ako správne užívať Inca Collagen?

Inca Collagen sa užíva raz denne. Nezáleží na tom, či ho užijete ráno alebo pred spaním, na jeho účinku sa nič nezmení. Kolagénový prášok si rozpustíte v pohári vody, džúsu alebo mlieka a vypijete. Odporúčaná denná dávka je 3 000 mg kolagénu, čo zodpovedá obsahu jedného sáčku. Pri akútnom nedostatku kolagénu môžete užívať aj 3 sáčky denne.

Ako dlho užívať Inca Collagen?

Odporučené dávkovanie je jeden sáčok denne po dobu dvoch až troch mesiacov. Počet opakovaní mesačnej kúry je individuálny. Závisí na vašom zdravotnom stave, viditeľných výsledkoch a odporúčaní lekára.

Mala by byť medzi užívaním Inca Collagenu pauza?

Pauzu v užívaní neodporúčame. Keď svoje telo naučíte na pravidelný prísun kolagénu, je škoda skončiť. Ale po 2-3 mesačnej intenzívnej kúre môžete množstvo kolagénu znížiť na 2-3 dávky týždenne.

Kde možno kúpiť Inca Collagen?

Inca Collagen si môžete kúpiť buď na našom e-shope, v každej dobrej lekárni alebo Bio obchode.

Má Inca Collagen nejaké vedľajšie účinky?

Pri užívaní Inca Collagenu neboli doposiaľ zaznamenané žiadne vedľajšie účinky. Ide o prémiový Bio-Aktívny trojzložkový kolagén (kolagén typu I, II, III). Inca Collagen obsahuje 100% morský kolagén bez prísad. Pokiaľ však súčasne užívate lieky na liečbu osteoporózy, konzultujte užívanie kolagénu so svojím lekárom.

Možno užívať Inca Collagen v tehotenstve, po pôrode a pri kojení?

S otázkou, či je Inca Collagen vhodný aj pre tehotné, sa stretávame stále častejšie. Aj keď je Inca Collagen ako 100% čistá bielkovina ľudskému telu vlastný, nemôžeme odpovedať áno. Dôvod je jednoduchý a má právny základ. Výživové doplnky musia mať na obale uvedené: „Nie je vhodné pre deti a tehotné ženy.“ Ale nezúfajte, po pôrode a pri kojení ho vyslovene odporúčame. Inca Collagen vám v tomto období môže pomôcť s regeneráciou vlasov, nechtov, kože, pomôže vám, aby ste si krásu udržali omnoho dlhšie, než ako to naplánovala príroda.

Môžu Inca Collagen užívať aj muži?

Už ste určite počuli tvrdenie, že muži starnú pomalšie. Napriek tomu im s pribúdajúcim vekom kolagén v tele ubúda rovnako ako ženám. Ešte viac sa môže u nich prejaviť jeho nedostatok vtedy, ak športujú a vedú aktívny život. Užívanie Inca Collagenu možno mužom samozrejme odporučiť, pretože len tak zostanú bezpečným prístavom pre svoje ženy.

Ušetrite pri nákupe Inca Collagenu

Nakúpte teraz o 5€ výhodnejšie cez e-shop. Získate dopravu zdarma a tiež darček – balenie vitamínu C pre lepšie vstrebávanie.

Zadajte v e-shope kód: S01000666 a objednajte.

Inca Collagen je výživový doplnok, ktorý pozitívne ovplyvňuje bunkovú obnovu, regeneráciu a výživu pleti, pokožky, nechtov a vlasov.

  • 100% rybí kolagén v prášku na pitie
  • Prémiový trojzložkový kolagén (obsahuje kolagén typu I, II, III)
  • V dennej dávke až 3000 miligramov
  • Najlepší pomer kvality a ceny
  • Overený zákazníkmi

Teraz ku každému nákupu kolagénu vám pridáme vitamín C pre lepšie vstrebávanie ako darček.

49,00 

Inca Collagen si taktiež môžete kúpiť vo všetkých slovenských lekárňach. Dostupné v slovenských lekárňach

Nice to see you

We noticed you are visiting us from afar.
Maybe you are looking for our internetional website?

Enter website

Press the button to continue to the international website.

Or go to the original website.

Change language

×