Obchodné podmienky

Inca Collagen pre aktívny životný štýl

Chudnutie
Diéta
Výživa
Posilnenie imunity

Hovorí sa, že zdravie máme iba jedno. Skôr či neskôr si to na vlastnej koži uvedomí každý. Začnú sa objavovať drobné problémy, únava, vrásky… S niečím neurobíte nič – napríklad s dedičnosťou. Ale veľa vecí sa ovplyvniť dá. A je len na vás, či sa rozhodnete svoje telo poslúchať a starať sa o neho, aby vám dlho vydržalo zdravé a v dobrej kondícii.

Ľudské telo a kolagén

Od 25. roku života sa obsah kolagénu v ľudskom tele znižuje každoročne o 1,5 %, po 40. roku sa už netvorí skoro vôbec. Vznikajú vrásky, suchá pokožka, stráca sa lesk nechtov a vlasov… Skrátka začínate starnúť. Kolagén je okrem pokožky dôležitou a nenahraditeľnou stavebnou zložkou kostí, kĺbov, svalov, spojivového väziva a šliach.

Kolagén sa často zmieňuje hlavne v kozmetike a v medicíne. Tvorí 30 % celkovej hmoty ľudských bielkovín a až 75 % pokožky. Zaisťuje pružnosť pokožky, minimalizuje vznik vrások, nepretržite obnovuje kožné bunky a hydratuje pokožku.

Prečo Inca Collagen?

Inca Collagen sa vyrába zastudena jedinečnou metódou, ktorá sa volá hydrolýza. Vďaka nej má rovnakú štruktúru trojitej špirály ako kolagén v ľudskom tele. Zásluhou tejto podobnosti dôjde k jeho efektívnemu vstrebaniu a spracovaniu. Telo s ním zaobchádza rovnako, ako by si ho vyrobilo samo. Táto vlastnosť sa u výživového doplnku označuje ako bioaktivita.

Odpoveď na otázku prečo Inca Collagen teda znie: pretože je bioaktívny a v dennej dávke sa nachádza celých 3 000 mg kvalitného kolagénu. Vďaka bioaktivite a vysokému množstvu v dennej dávke na českom a slovenskom trhu zatiaľ nemá konkurenciu.

Inca Collagen a zdravá strava

Užívanie Inca Collagenu nie je proti zásadám racionálnej stravy, práve naopak. Jeho konzumácia sa nevylučuje ani s väčšinou redukčných diét. Inca Collagen je bezlepkový a raw, je vhodný aj pri paleo diéte, pri keto diéte a pri ďalších špeciálnych režimoch, ktoré výrazne neobmedzujú príjem proteínov.

Inca Collagen a cvičenie

Ak pravidelne cvičíte, tak je pre vás kvalitný kolagén určite tá správna voľba. Kvalitné bielkoviny hrajú významnú úlohu pri budovaní svalovej hmoty a pri regenerácii po cvičení. Ak cvičíte pre redukciu váhy, spevnenie a vyrysovanie, kolagén vám pomôže získať lepšiu elasticitu pokožky.

Inca Collagen v tehotenstve a pri dojčení

Inca Collagen je výživový doplnok a ako taký nie je vhodný na užívanie počas tehotenstva. Pri dojčení už žiadne obmedzenia neplatia.

Viac o Inca Collagene

Inca Collagen

Balenie obsahuje 90 000 miligramov hydrolyzovaného kolagénu. Obsahuje 30 zlatých vrecúšok po 3 000 miligramoch. Vydržia vám mesiac.

Ku každému nákupu darček zdarma! Do každej zásielky Vám pridáme jedno balenie vitamínu C.

45,00 € s DPH

Inca Collagen

Balenie obsahuje 90 000 miligramov hydrolyzovaného kolagénu. Obsahuje 30 zlatých vrecúšok po 3 000 miligramoch. Vydržia vám mesiac.

Ku každému nákupu darček zdarma! Do každej zásielky Vám pridáme jedno balenie vitamínu C.

Inca Collagen si taktiež môžete kúpiť vo všetkých slovenských lekárňach